Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Deadpool

Aşırı belden aşağı sahne var onu belirtelim ailece veya kız arkadaşla falan gitmeyin derim bunun dışında diğer marvel filmlerine göre bütçe az konu farklıydı yinede çok beğendiğim bir film oldu. 8/10

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
30vOhXN.jpg

The33
Güzel filmdi.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Revenant izledim sonu daha iyi olabilirdi ama di caprio'nun oyunculuguna hayran kaldim.İnanilmaz bir oyuncu ve oyunculuk ne demek izleyip ogrensin bizim kendisine oyuncu deyip gezinenler.10/8.5 puan veriyorum cok iyi bir filmdi.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
battle-for-sevastopol-izle-783.jpg

Battle for Sevastopol - Sivastopol için Savaş

Savaş, dram, tarih, aşk, aksiyon daha ne olsun. Biraz da Rus milliyetçiliği.Hepsi kararında işlenmiş. Senaryo kurgu beğendim. Oyunculuklar harika. 2. dünya savaşı ortamı iyi hazırlanmış. Mekanlar çok iyi. "Kapıdaki Düşman" kadar olmasa da Ruslar çok iyi bir iş çıkarmış ortaya. 10/8

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Osman Pazarlama

Her küfürlü sahnede arkalardan 1-2 kişi kahkahalar atarak gülüyordu. Nesini bu kadar sevdiler anlamadım ama ben izleyemiyorum artık böyle boş filmleri. Ara verdiklerinde de çoğu kişinin beğenmediğini dile getirdiklerini duydum. Türk sineması bitmiş arkadaş.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Osman Pazarlama --- Hiç gülmedim cidden kötüydü birkaç yerde gülecek gibi oldum

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Truman Show filmin konusu daha kucuk yasta dogan bir bebegi bir televizyon sovu olarak hayatini 7/24 yayinlamak.30 yaslarina gelince bazi seylerin farki variyor.Ve olaylar basliyor.Filmin konusu super.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
The Secret In Their Eyes - Gözlerindeki Giz ( İzlemeniz şiddetle tavsiye edilir!!)
11136456_ori.jpg

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
attachment.php

Kader Ajanları
Matt Damon olur da film kötü olur mu :) İzlemediyseniz tavsiye 7.5/10

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
qhkfQMf.jpg

Trumbo (2015)

Onlarca efsane filme senaristlik yapmış Dalton Trumbo'nun hayat hikayesini konu alan bir film. Komünist görüşünden dolayı Amerikadaki tüm komünistler gibi o da dönemin "kara listesine" girmiş ve sinema sektöründen dışlanmış. yine de boş durmayarak senaryolarını yazmaya devam etmiş, ama filmlere uyduruk bir senarist ismi yazdırarak vizyona sokturmuş. yoksa film boykot ediliyor ve yapımcı kuruluşta sektörden tehdit yiyormuş. bu şekilde yaşamına devam etmiş ve 2 de oscar kazanmış. filmlerdeki senarist isimleri uyduruk isimler olduğu için oscarı almaya da alakasız adamlar gitmiş. En sevdiğim filmleden olan Papillon un da senaristi olduğunu sonradan öğrenmekle birlikte saygım bir kat daha arttı.

Filme gelecek olursak; başlarında biraz fazla komünizm acıtasyonu yapılmış ve abartılı bir asalet oluşturulmuş. gerçi sinema dünyasının geninde bu var. bir görüş ön plana çıkartılırken illa sütten çıkma ak kaşık olacak, kusursuzmuş gibi gösterilecek. bu beni biraz rahatsız etti. neyse ki filmin ikinci bölümünde o kadar üzerinde durulmadı da daha çok karakterin asıl yeteneklerine, yani senaryo yazmasındaki doğuştan gelen yeteneğine yer verildi. film çocuk yetiştirme konusunda da adeta bir ders veriyor. komünizm aşılamadan bahsetmiyorum tabi :)

izleyin derim 7.7/10

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
MV5BYTNlMWY3ZTgtNWE1Mi00NTY1LTlmMTMtMmNiN2YxMjU4ZjZmXkEyXkFqcGdeQXVyMjg3OTY3MDU@._V1_.jpg

Solace

Olağanüstü güçleri olan biri katil (Tabi ilginç bi katil), diğeri eski Fbı dedektifinin birbirleri ile olan mücadelesi. Konusunun farklılığı, işleyişi, kurgusu,akiyonu, sürükleyiciliği ve oyunculuklar hoşuma gitti. İzleyicide sürekli bir merak bırakıyor ve filmden kopmuyorsun. 10/8

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
mzJnW1.jpg

Bir HİNT filmi.

Bol aksiyonlu bir film. Aksiyon, hareket sevenlere tavsiye edilir.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Deadpool
Deadpool.jpg

filmin sonraki serisi için çerez bir giriş olmuş.
ancak harika mı evet, hem komik hem absürt :D

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
gods-of-egypt-600x856.jpg

Gods of Egypt - Mısır'ın Tanrıları

Set karakterini Gerard Butler çok iyi oynamış, ama Horus karakteri bence Nikolaj Coster-Waldau'ya gitmemiş ya da çok iyi oynayamamış. Film neredeyse full görsel efekt ve başarılı. Ne kadar fantastik olursa olsun, kurgu daha iyi yapılsa efsane bir film olabilirmiş. Malesef kimi yerlerde o güç savaşları ve mücadeleler bu kadar da olmaz dedirtmiş. 10/7

Set tüm tanrıların gücünü alıp, babası RA'yı da yendikten sonra bizim tek gözlü Horus'a yenilmesi filmin en garip ve saçma yeri idi. Bu bölümde ona biraz daha güç kazandırılacak bir senaryo ile güçlendirilebilirdi. RA'nın da o kadar gücü olmasına rağmen oğluna yenilmesi de absürt olmuş.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Battle For Sevastopol - Sivastopol için Savaş

memonet555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dedemin fişi. İlk yarıyı izlemesenizde olur. İkinci yarı iki yerde kahkaha atarsınız. O kadar.