michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Need For Speed
Need_for_Speed.jpg

Tam anlamı ile enteresan bir film olmuş.FnF ile kıyaslamamak gerekir.Bunun yanında Aaron'ı çok yapmacık buldum.Oysa ki Breaking Bad'de çok iyi iş çıkarmıştı.Filme hiç yakışmamış,araba işi senin değil demek düşüyor.
Arabalar efektler soundtrack seçimleri oldukça yerinde,senaryo zayıf diyaloglar keza aynı şekilde.
Unutmadan araba severler için yine de göz atmakta fayda var.
Yine de güzel bir 2 saat 10 dakika geçirtebilir. :)
78/100

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Need For Speed
Need_for_Speed.jpg

Tam anlamı ile enteresan bir film olmuş.FnF ile kıyaslamamak gerekir.Bunun yanında Aaron'ı çok yapmacık buldum.Oysa ki Breaking Bad'de çok iyi iş çıkarmıştı.Filme hiç yakışmamış,araba işi senin değil demek düşüyor.
Arabalar efektler soundtrack seçimleri oldukça yerinde,senaryo zayıf diyaloglar keza aynı şekilde.
Unutmadan araba severler için yine de göz atmakta fayda var.
Yine de güzel bir 2 saat 10 dakika geçirtebilir. :)
78/100
tr dublaj ne zaman çıkar?
gerçi fazla diyalog olduğunu düşünmüyorum ama

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mazisi olmayan adam .. süper bi film güney kore yapımı. aktor won bin amca..
aksiyon drama şeklinde ilerliyor. ilk önceleri çok sıkıyor ama sonradan film kopıyor..şiddetle tavsiye derim müthiş bi film..

mazisi-olmayan-adam-online-izle.jpg

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Pirates of the Caribbean:
The Curse of the Black Pearl
Dead Man's Chest
At World's End
On Stranger Tides

Bütün filmler birbirinin kopyası diyebilirim. Komedi kısmı bana hiç hitap etmedi.
İkinci filmde Türkçe konuşmaya çalışan adam bulacaklarına Türk bulamamışlar mı acaba?
Serinin en iyi filmi üçüncü filmdi. Savaş sahnesi ve müzikleri harikaydı. En yüksek kalitede seyretmek gerekli.
(İlk iki filmin adam gibi bir altyazısını bulamadım.)
6.7/10

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Az önce Digiturk Premier'de Wolverine izledim, çok iyiydi..

hsefa98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nuh Büyük Tufan Güzeldi eğer doğruysa anlatılan her şey ekleme olmadan gerçekten bilmediğim çok şey varmış :D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Nuh Büyük Tufan Güzeldi eğer doğruysa anlatılan her şey ekleme olmadan gerçekten bilmediğim çok şey varmış :D
Böyle konularda filmlere itibar etmeyiniz. O film baştan aşağı yalanlarla dolu. Adem ile eşini kandıran yılanın derisini kutsal bir şeymiş gibi kullanıyorlar. Tamamen şeytanî zihniyete sahipler.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555

hepsi palavra. nuhun oğlu ergenlikten yanmış düz duvara tırmanıyor. millet canını kurtarmaya çalışıyor, o tersine gidiyor, karı avına çıkmış. :D

adam yaratıcıyla konuşuyor, dünyayı kurtarıyor, karısı ailesi hep bir isyanda. la kesin bi sesinizi be.

sonunda zaten koca nuhu şarapçı yaptılar. embesiller.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Need for Speed (2014) 7.3/10

Transcendence (2014) 6.9/10

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
q0OaaPO.jpg

The Grand Budapest Hotel (2014)

Yönetmenin kurgu tekniği çok hoşuma gitti. aynı konu düz bir şeklinde sunulsa belki sıradan bile denilebilir. aslında orta ağırlıkta bir dramatik film bile çıkabilecek bir konu. gel gör ki yönetmen bambaşka bir tat çıkarmış ortaya. Şimdi aklıma geldi de, aynı yönetmene ait "Moonrise Kingdom" filmini beğenmeme sebepte bu kurgu tekniği. yoksa başka bir yönetmenin elinde sıkıcı bir film olması çok muhtemel. sevdim ben bu adamı :)

7.8/10

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Rise of the Planet of the Apes (2011)
Rise_of_the_Planet_of.jpg

Sinemada devam filmini gördüm ilkini izleyeyim dedim.
Bilim kurgu pek sevmem.Ancak kurgu harika bir şekilde ilerliyor.Sıkılmadan 1 saat 45 dakika izledim.
Niyetim devam filmini Sinemada olmazsa evde 3D şeklinde izlemek.
87/100

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Zorlu Takip

İzlerken en keyif aldığım filmdi. Komedi ve aksiyonun birleştiği bir film. Öneririm.

10/10

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
The Artist (2011) - IMDb

Oyunculuklar muzikler falan cok iyiydi teknik anlamdada eski filmleri aratmadi hic
clear.png

10/7.6

[video=youtube;WSLMN6g_Od4]http://www.youtube.com/watch?v=WSLMN6g_Od4[/video]