michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Jab We Met
http://www.imdb.com/title/tt1093370/?ref_=sr_1
Jab-We-Met-2007.jpe

Karena Kapoor :wub: ve yanılmıyorsam eşi ile rol alıyor filmde. :sneaky2:
Birbirlerine de gerçekten çok yakışmışlar.

farklı bir hikaye Romantik-Dram.Shalid abimizin sesi de iyiymiş , hayatı berbat olan bir adam trene biner ve orada bir kızla tanışır hayatı değişir. [MENTION=74639]EropaKING[/MENTION] izlemediysen listene al hocam. :)

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
görüntü paylaş yasak değil :) merak ettim ama dediğin imkansız.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aksiyonu bol mu senaryo iyi mi kardeşim :) ? bizim arkadaşta çok ısrar ediyor bu film için ama hangoover yanlısıyım ben.

Abi senaryosu güzel ama aksiyon beklentisiyle gidersen beklediğini alamazsın filmden Ocean serisi gibi düşün insanın ağzında güzel bir tat bırakıyor ben Now You See Me yi tercih edin derim ama karar sizin :)

Jagler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangover 3 (Felekten Bir Gece)
hangover3-590x368.jpg

İlk filmi kadar iyi olmasa da gayet güzeldi.Alan'ın sahneleri manyaktı özellikle bir dükkana girdiği kısmı kadına nasıl baktığını hâla unutmadım komediydi. Zaten sinemada kahkaha seslerinin kesildiğini hiç hatırlamıyorum bile filmin asıl bombası sonuydu aklım hâla orada zaten :D Bence komedi severler kesinlikle izlenmeli.

Birinci bölüm bencede süperdi, iki de iyi. Bayağı sürprizler vardı :). Sanırım üçüncü bölümde o tarzları. Dvd çıkmasını bekliyorum.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Jab We Met
http://www.imdb.com/title/tt1093370/?ref_=sr_1
Jab-We-Met-2007.jpe

Karena Kapoor :wub: ve yanılmıyorsam eşi ile rol alıyor filmde. :sneaky2:
Birbirlerine de gerçekten çok yakışmışlar.

farklı bir hikaye Romantik-Dram.Shalid abimizin sesi de iyiymiş , hayatı berbat olan bir adam trene biner ve orada bir kızla tanışır hayatı değişir. @EropaKING izlemediysen listene al hocam. :)

İzledim Hocam... Bayağı oldu izleyeli ama gerçekten güzel bir filmdi.. Ayrıca geçen gün konuştuğumuz 4 filmi de izledim. Çok makbule geçti. Sağolasın :)
Bu arada hemen bir düzeltme yapayım.. Kareena Kapoor, herkesin beklediği gibi Shahid Kapoor ile değil Saif Ali Khan ile geçen yıl Ekim ayında evlenmiştir. Ben bile şaşırmıştım. Kareena'nın bir Müslüman oyuncu ile evleneceğine.. :)

The_Hangover_Part_III_2013_FRENCH_R2_CUSTOM.jpg

En son izlediğim film de Hangover 3... MKVsi R6 DVDRipli olarak kaliteli bir şekilde torrente düşmüştür. Bilgilerinize.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
@EropaKING hocam bir kaç günümüze yakın tarihli film önerilerin varsa açığım bende :)
shalid'in filmlerini listeme aldım 4 tane.
bu arada shalidle birbirlerine daha çok yakışıyorlarmış ama seçim onun bizimki fikir , düzeltme için sağ ol. :)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
@EropaKING hocam bir kaç günümüze yakın tarihli film önerilerin varsa açığım bende :)
shalid'in filmlerini listeme aldım 4 tane.
bu arada shalidle birbirlerine daha çok yakışıyorlarmış ama seçim onun bizimki fikir , düzeltme için sağ ol. :)

Hocam Seyrettin mi bilmiyorum ama yakın zamanda Salman Khan'ın Dabangg 1-2 si var, Ek Tha Tiger'ı var...Hepsi de Eğlenceli ve güzel filmler.
Shah Rukh Khan'ın Jab Tak Hai Jaan'ı var. Ra One'ı var..Shah Rukh KING'in eskilerinden ve efsanelerinden: Dilwale Dulhania Le Jayenge, Mohabbatein, Devdas, Kuch Kuch Hota Hai, Kabhi Khushi Kabhi Gham var.. Bunlar olmazsa olmazdır :)
Abhishek ve Ajay'ın Bol Bachchan'ı var..
Imran Khan'ın Mere Brother Ki Dulhan'ı var..

Bunlar yakın zamanda ki filmler. Eğer seyretmediğin varsa izlemeni tavsiye ederim :)

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En son Hangover 3 sinemaya gittim ama kesinlikle sinemaya gidipte izlemeyin , aslında 1.filme 3.filmin kısa bir özetini ekleselermiş 3'lemeye gerek kalmazmış.

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sihirbazlar çetesi izlemenizi tavsiye ederim müthiş bi film

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
MV5BMjExNDkzNjAwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDMzMzQwOQ@@._V1_SX214_.jpg
Acil yardım hattı olan 911 ' de santral görevi yapmakta olan bir kadının kurbanına yardımı film ilk başlarda sıkıcı ama sonlaara doğru güzeldi:)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Hangover 3'ü seyrettim ne komik ne seriye ve adına uygun 2013ün fiyaskosu

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Hocam Seyrettin mi bilmiyorum ama yakın zamanda Salman Khan'ın Dabangg 1-2 si var, Ek Tha Tiger'ı var...Hepsi de Eğlenceli ve güzel filmler.
Shah Rukh Khan'ın Jab Tak Hai Jaan'ı var. Ra One'ı var..Shah Rukh KING'in eskilerinden ve efsanelerinden: Dilwale Dulhania Le Jayenge, Mohabbatein, Devdas, Kuch Kuch Hota Hai, Kabhi Khushi Kabhi Gham var.. Bunlar olmazsa olmazdır :)
Abhishek ve Ajay'ın Bol Bachchan'ı var..
Imran Khan'ın Mere Brother Ki Dulhan'ı var..

Bunlar yakın zamanda ki filmler. Eğer seyretmediğin varsa izlemeni tavsiye ederim :)
baya film önermişsin hocam listeledim artık izlerim , ellerine sağlık. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
images

güzel bir film ... 10/7 alabilir. ekşın sevenlere tavsiye edebiliriz

günahkarlar ve azizler

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
GroundhogDay-movie-cover.jpg

10/8.5

Eski yılların filmlerini pek seyretmediğimden hep ertelemiştim lakin baya güzeldi.

Sıradışı senaryosunu sevdim sanırım. Truman Show gibi özgün bir senaryo.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
The Blind Side
http://www.imdb.com/title/tt0878804/
0878804.jpg

Gerçek bir hikaye ancak filmden sonra araştırdığımda M.Ohar'ın hakkının yenildiği ve filmde aptal yerine konduğunu öğrendim.
Günü geçirmelik tv filmi niteliğinde Amerikan futbolu severlerin izleyebileceği iyi bir film.