topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Sanırım arkadaşın yorumunu yanlış anladın zaten uzun zamandır sinemaya gitmediğinden yakınmış uzun bir aradan sonra gittiği filmde geçen ay vizyona giren Dark Shadow imiş:)

"o kadar uzun zaman oldu ki sinemaya gitmeyeli bu durumdan ötürü çok üzülüyorum açıkcası..
fakat sinemada en son izlediğim film"

senin dediğin gibiyse eğer üzülüyordum demeliydi. :)

bu hasrete son verip hala üzülüyorsa problemli demektir :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Gerçeğin Peşinde - Man on a Ledge

GRCGNPSNDSGNLIVE.jpg

.. Film Bilgisi ..

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1568338/
Sinemalar: http://www.sinemalar.com/film/97319/man-on-a-ledge
Tür: Gerilim, Suç
Yönetmen: Asger Leth
Senaryo: Pablo F. Fenjves
Yapımcı: Lorenzo Di Bonaventura, Mark Vahradian
Görüntü Yönetmeni: Paul Cameron
Müzik: Henry Jackman
Yapım: 2012 - ABD

Sinemalar.com da bi övmüşler aman aman. İmdb puanı ancak idare eder. Bende büyük bir beklenti ile baya iyi bir film bekledim ancak normal bir fimdi. 10/6 Filmin yarısı diyalog zaten.

Reaksiyon puanı
31
Sinemalar.com da bi övmüşler aman aman. İmdb puanı ancak idare eder. Bende büyük bir beklenti ile baya iyi bir film bekledim ancak normal bir fimdi. 10/6 Filmin yarısı diyalog zaten.
Bende tam bunu indirecektim hocam senin bu yorumunla vazgeçtim zaten tereddütteydim :)
4bFJ4.jpg

Yavaş durağan bir şekilde ilerleyen filmleri sevmiyorsanız kesinlikle izlemeyin 2 part zor dayanabildim bu imdb puanını nasıl almış ilginç.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bende tam bunu indirecektim hocam senin bu yorumunla vazgeçtim zaten tereddütteydim :)
4bFJ4.jpg

Yavaş durağan bir şekilde ilerleyen filmleri sevmiyorsanız kesinlikle izlemeyin 2 part zor dayanabildim bu imdb puanını nasıl almış ilginç.

Hacım Sherlock un 1 ve 2 son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerdendi naptın:D

Bizim zevkler uymuyor sanırım yav:D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
The Devil's Advocate'yi az once izledim uzun bir film olmus. Iki bucuk saat suruyor. Sonu ne tuhaf birseydi oyle.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
http://www.imdb.com/title/tt0948470/ The Amazing Spiderman/İnanılmaz Örümcek
Bunu izledim bende ama gene aynı hikaye gene aynı olaylar bütünü izlemek isteyen arkadaşlar varsa ilk spiderman filmine önceden bir göz atsınlar neredeyse aynı şeyi bulucaklar karşılarında sevmedim ben film beni 25 dakikadan sonra sıktı.

Reaksiyon puanı
31
Hacım Sherlock un 1 ve 2 son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerdendi naptın:D

Bizim zevkler uymuyor sanırım yav:D
Aslında izlerken hiç film havamda değildim acayip sıkılmışken bir bakayım dedim sanırım ters bir zamanda denk geldi geri kalan partlara yarın izleyeceğim :D:D

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
evde kimse yok. komşular tatilde. çekirdeğimi ve içeceğimi aldım. 5.1 ses sistemimi sonuna kadar açıp, Yüzüklerin efendisi filmini 21. kez izliycem şimdi.

4 saat 20 dk sonra görüşürüz (extended 1080p akar :))
imrendim resmen
bir de ben fırsat bulsam öyle:(
hem extended hem de 1080p
kota mı dayanır...

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
o halde yapacak tek bir şey var. kitabını alıp true hd olarak hayalini kur :D

büyük lcd bir tv de izlemeyeceksen 720p de yeterli olur.
kitaplar olmazsa olmaz zaten :D
16' te idare ediyoruz işte. normallerinin kalitesi iyi ama uzun versionlarını kalitesiz indirdim
ağustosta kalitesi artık...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Dalkomhan insaeng
Film çok iyi.ancak uzunca anlatmak yerine bir kaç merakım var :)
@topalsolucan :D hocam rüya mıydı hepsi gecenin bu vakti izledim o kadar harikaydı.Sonunu neye bağladılar anlayamadım, hotel de görevli bir hayalperest miydi.Oysa ki diğer türlü harikaydı. @-Beneficence- film harika :) boşa indirmezsin kesinlikle izle.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
buz devrini izledim fena değildi diğer serilerini arattı diyebilirim lakin :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Dalkomhan insaeng
Film çok iyi.ancak uzunca anlatmak yerine bir kaç merakım var
hocam rüya mıydı hepsi gecenin bu vakti izledim o kadar harikaydı.Sonunu neye bağladılar anlayamadım, hotel de görevli bir hayalperest miydi.Oysa ki diğer türlü harikaydı. .

hepsi rüya olur mu yav. sonunu bir yere bağladıkları yok, son sahneyi sadece yönetmenin seyircinin gönlüne su serpmesi olarak kabul et. geç saatte izlediğinden olsa gerek, hayal dünyan senaryo üretmiş :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hepsi rüya olur mu yav. sonunu bir yere bağladıkları yok, son sahneyi sadece yönetmenin seyircinin gönlüne su serpmesi olarak kabul et. geç saatte izlediğinden olsa gerek, hayal dünyan senaryo üretmiş :)
o geçiş sırasında bu rüya gerçekleşmeyecek dediğinden dolayı böyle bir fikre kapıldım belki de bilmiyorum :)

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
En son BATTLESHİP filmini izledim.İlk fragmanı çıktığında sinemaya gidip izlemeliyim demiştim ama gidememiştim.Geçenlerde izledim.Şimdiki düşüncem iyi iki sinemada izlememişim.Puanım 5,5/10 ... Ancak akşam vakti tv de çıkarsa izlemek isteyebileceğiniz bir film.Nasıl eleştirsem bilemedim filmi...Hiç izlenmeyecek bir film de değil sadece 1 2 saat iyi vakit geçirmek isteyen izleyebilir.

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
1zzn90.jpg

Aamir Khan'ın kötü filmi var mı ki? 10 numara

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Mahkum-Felon.jpg

Felon (2008)

Güzel bir hapishane filmiydi. Nedendir bilmem, sıkılacağımı umarak başladım ama umduğum gibi olmadı. orjinal replikleri içerisinde barındıran ve sürükleyici bir filmdi. gerek süresiyle olsun gerekse dövüş sahneleriyle olsun, abartıdan uzak ve haddini bilen bir yapım olmuş. tavsiye ederim. 7.3/10

Film çok güzeldi daha önce indirecektim unutmuşum bugün izledim hem sevdiğim tür hemde hapishane falan bayağı hoşuma gitti film teşekkürler hatırlattığın için. :D

Reaksiyon puanı
31
v80Fw.jpg

Ve işte o film günlerdir izlesemmi izlemesemmi diye tereddütte kaldığım..
Yaklaşık 2.30 saat nasıl geçti bende inanamadım bazı yerleri labirent gibi kaç kere beni ters köşeye yatırdı ayrıca bir genç kızın yaşamını devam ettirebilmek için ödediği bedellerde cabası unutamayacağınız filmler arasında yer alacaktır bence izlemeyen varsa bir an önce izlemeli ha bu arada filmin sonunda Mikael’ın yaptığı davranışıda sevmedim üzüldüm açıkçası :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Evet film etkileyici, Kız ile adamın nerde kesiştiğini anlayana kadar insan ne alaka diyor. Güzel filmdi.