burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
su filmlere kisa ozet filan gecin ya izlenilebilir biseymi bi fikir edinelim :p
boyle guzel kotu yaziyosunuz da arkadas sizin ne tarz bisey begendiginizden filmin kalitesini anlamamizi bekliyosunz :p
kisa ozet ve filmi ilginc yapan izlenebilir yapan kotu yapan seyleri filan belirtseniz hic fena olmazdi referans olarak degerlendirilebilir bisey olurdu.
ben film kalitesi uzmaniyim bunu izleyin tarzi seyler .... pek ilginc durmuyo herkes icin diyelim kisaca :D

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
amazing spider man

Filmin ilk yarısı nispeten bilindik spider man konusu olduu için sürükleyici değildi ama 2 yarısı gayet güzeldi.
Yeni spaydinin espirileri de güzeldi.Bir de kostümü şahane olmuş.

0mrdr5

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sherlock Holmes:Game of Shadows ilkini çıktığı gibi izlemiştim bu biraz geç oldu galiba :) İlk film kadar iyiydi hatta biraz daha iyiydi. Herkese yavsiye ederim. (Gerçi izlemeyen kalmış mıdır orası da var ya :D)
Puanım 8.8/10

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
alnımdaki bıçak yarası
alnimdaki-bicak-yarasi_12852.png

sabah sabah yeşilçam da izledim , ellerini çekip benden türküsünü duydum sandım filmin başında meğer başkası imiş.
daha sonra filmin ortasında da çaldı şaşırdım :D
bilmiyorum film senaryo olarak basit, balıkçı oğlan pavyon kızını sever ama engeller çıkar.izlenilir bir film. :turned:

Reaksiyon puanı
31
alnımdaki bıçak yarası
sabah sabah yeşilçam da izledim , ellerini çekip benden türküsünü duydum sandım filmin başında meğer başkası imiş.
daha sonra filmin ortasında da çaldı şaşırdım :D
bilmiyorum film senaryo olarak basit, balıkçı oğlan pavyon kızını sever ama engeller çıkar.izlenilir bir film. :turned:
'Dalkomhan insaeng' bu filmi izleyecektin sanırım son durum nedir izledinmi :)

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
buz devri 4 e gittim. hem kısa hemde kurgusu bozulmuş gibi geldi eski tadı alamadım.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
arkadaslarımın tavsiyesi ile
3 idiotsu izledim güzelmiş:)
tavsiye ederim :))

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
evde kimse yok. komşular tatilde. çekirdeğimi ve içeceğimi aldım. 5.1 ses sistemimi sonuna kadar açıp, Yüzüklerin efendisi filmini 21. kez izliycem şimdi.

4 saat 20 dk sonra görüşürüz (extended 1080p akar :))

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
evde kimse yok. komşular tatilde. çekirdeğimi ve içeceğimi aldım. 5.1 ses sistemimi sonuna kadar açıp, Yüzüklerin efendisi filmini 21. kez izliycem şimdi.

4 saat 20 dk sonra görüşürüz (extended 1080p akar :))

Ben hala izlemedim. Hem de indirdim. :O

Neyse benim buraya yazmam yasaktı. Gittim. :p

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=74929]korpe[/MENTION] [MENTION=23713]Karargaht[/MENTION] arkadaşlar cennetin krallığı nasıl bir film müslümanlar falan var ama izlememi tavsiye edermisiniz (yani müslümanları nasıl gösteriyorlar o filmde)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Kaos Orumcek Agi basarisiz bir film olmus. Guzel olabilirmis. Epey aksiyon var ama ben begenmedim...

20

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Mahkum-Felon.jpg

Felon (2008)

Güzel bir hapishane filmiydi. Nedendir bilmem, sıkılacağımı umarak başladım ama umduğum gibi olmadı. orjinal replikleri içerisinde barındıran ve sürükleyici bir filmdi. gerek süresiyle olsun gerekse dövüş sahneleriyle olsun, abartıdan uzak ve haddini bilen bir yapım olmuş. tavsiye ederim. 7.3/10

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Daha yeni izledim.
Kendi kendime dedim şimdiye kadar nasıl izlemedim bu filmi.. geç oldu ama izledim yinede güzel ötesi bi film..

20080308_215342_devils01.jpg

Reaksiyon puanı
31
h2wMT.jpg

Kendi alanındaki filmler kadar iyi olmasada bence oldukça eğlenceliydi sonunda çok şaşıracaksanız :)
7.0/10

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
@korpe @Karargaht arkadaşlar cennetin krallığı nasıl bir film müslümanlar falan var ama izlememi tavsiye edermisiniz (yani müslümanları nasıl gösteriyorlar o filmde)
O filmi defalarca izlemişimdir ben.
Selahaddin Eyyubi yi orada büyük bir kumandan ve Adil bir Hükümdar olarak göstermiş,nitekimde bu böyledir.
Daha çok burada Hristiyan dünyası eleştirilmiş.
Ama benim arşivimdeki en beğendiğim filmdir.

bariskender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o kadar uzun zaman oldu ki sinemaya gitmeyeli bu durumdan ötürü çok üzülüyorum açıkcası..
fakat sinemada en son izlediğim film
Dark Shadow'du :)
açıkcası Tim Burton ile Johnny Deep'in birleşmesinden güzel bir film bekliyordum ama
o kadar fazla konuşma vardı ki filmde içimi baymadı değil ..

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
o kadar uzun zaman oldu dediğin, zaten film geçen ay vizyona girdi :D

biz ölelim o zaman :p