Reaksiyon puanı
0
Ölüm Uykusu - Mientras Duermes (2001)

[video=youtube;pJFXlyd9JwM]http://www.youtube.com/watch?v=pJFXlyd9JwM[/video]

Cesar mutlu olamamaktan muzdarip bir apartman görevlisidir. İnsanlar mutlulukları paylaşadursun, o da etrafındaki herkesle mutsuzluğunu paylaşıyor. Bir kapıcı olarak çalıştığı için de apartman sakinlerini mutsuzluğuna hedef seçiyor. Cesar, sürekli mutluluk saçan ve gülümseyen Clara'yı mutsuz etmeyi kafaya koyuyor. Sonra işler biraz çatallanıyor. Mutsuzluğun insan hayatına nasıl da kolayca sokulduğunu ve bir daha gitmemek üzere yerleştiğini hayretle göreceğiniz bir İspanyol yapımı...

Tavsiyedir...

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
ten%2Bten.jpg

Tintin

görsellik dehşet derecede fena aşmış ama konu malesef aynı ayarda değil. görselliği görmeniz için izlmenizi öneririm. 7.2/10

Sinemada izledim baya zevkliydi.Görsellik felakat derecede iyi zaten.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Immortals-Film-Tan%25C4%25B1t%25C4%25B1m%25C4%25B1.jpg

Immortals (2011)

Çok fazla beklentiler içersinde izlemek için oturduğum bir filmden umduğumu bulamayıp hüsranla kalktığımda olduğu gibi, hakkında neredeyse hiç iyi yönde yorum görmeyip o nedenle çok kötü bir film izlemeye hazırlıklı olarak başladığım bu film, bana hiç fena gelmedi. boş zamanda izleyin derim 7/10

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
wild-wild-west-will-smith.jpg

sabah 5:30 da iyi geldi :):)
her zaman keyif almışımdır bu filmi izlemekten :)

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi film önerisi olan varmı savaş olabilir aksiyon olabilir.
yalnız filmin başrolndeki oyuncular zenci olmasın yanlış anlamayn izlyemyorm zencileri sevmedğmdn deil yani :)

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir konuya cevap yaznca nasl geri silebliyorz

şimdi yanlşlkla yazdmda silemedğm için buraya düzelterek yazdm

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
IP Man

Dövüş üzerine filmleri beğenmesem de buradaki övgülere dayanamayarak seyrettim ve de çok hoşlanmadım.
6.5/10

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION], bilmiyorum, belki çok şey bekledim.
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION], ciddiyim. Devamına bakmayacağım.

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
confessions-of-a-dangerous-mind_31881.jpg

Chuck Barris'in hayatının anlatıldığı, hem porgram sunucu ve yaratıcısı olup aynı anda CIA için nasıl çalıştığını anlatan güzel bir kitap uyarlaması biyografi filmi. CIA, kitabın yayımlanmasından sonra Chuck Barris'in ajan olamadığını hepsinin yalan olduğunu iddia etmiştir. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmiyor.
10/7

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Act Of Valor
Modern Warfare oynarken daha çok eğleniyordum.beğenmedim , abartılmış sadece. :)
Amerika kadınlara çocuklara zarar vermez , bazı değerleri inanılmaz büyüklüktedir gibi vs. bir sürü şey ile kendilerini övmüşler ve gerçek ortada iken..
üstad film böyle izlenmez ki :) böyle izlersek zevk alamayız. IMDB mesela operasyonel anlamda en gerçekçi sahneler vardı diyor.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
üstad film böyle izlenmez ki :) böyle izlersek zevk alamayız. IMDB mesela operasyonel anlamda en gerçekçi sahneler vardı diyor.

günümüz teknoloji çağında görsel efektlerin kötü olduğu bir film neredeyse yok. (en azından ben son 12 sene içersinde çekilmiş hiç bir filmde rastlamadım)

bir filmde konu, kurgu ve izleyiciye saçmalık bile sunuyor olsa, "inandırıcılık" önemli. 100. baskı bir konuya 100 milyon dolarlık efekt file koysan yemiyor artık:)

(mesela ben Truva, Matrix ve Yüzüklerin efendisi filmlerinden sonra, hiç bir savaş ve aksiyon filminin savaş ve aksiyonunun limitte olduğu sahneyi izlemiyorum, oraları hemen ilerletiyorum. halbuki filmde en çok parayı o sahnelere yatırıyorlar.)

istbne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Snow White and Huntsman'i seyrettim. Tek kelimeyle berbatti. Ilk defa sinemaya verdigim paraya acidim. Kiz sanki hala Twilight'ta oynuyor saniyordu kendini ayni soguk tavirlar. Senaryoda bir cacik degildi. Gozu yasli sari sacli artist bir avci ve twilightin kendini prenses sanan buzperisi! Bundan daha berbat bir karisim olamazdi.

Reaksiyon puanı
31
m5GWQ.jpg

Taken-2 fragramanını dün görüp ona istinaden izledim daha önce nasıl gözden kaçırmışım dediğim bir film oldu kısacası on numara :)

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
günümüz teknoloji çağında görsel efektlerin kötü olduğu bir film neredeyse yok. (en azından ben son 12 sene içersinde çekilmiş hiç bir filmde rastlamadım)

bir filmde konu, kurgu ve izleyiciye saçmalık bile sunuyor olsa, "inandırıcılık" önemli. 100. baskı bir konuya 100 milyon dolarlık efekt file koysan yemiyor artık:)

(mesela ben Truva, Matrix ve Yüzüklerin efendisi filmlerinden sonra, hiç bir savaş ve aksiyon filminin savaş ve aksiyonunun limitte olduğu sahneyi izlemiyorum, oraları hemen ilerletiyorum. halbuki filmde en çok parayı o sahnelere yatırıyorlar.)

yok yok ben operasyonel derken; askeri operasyon tadı anlamında. yoksa kimse havada 4 saniye kalıp 10 kişiyi aynı anda dövmüyor :)

Personally, I have actively served in the military and the thing that really bothers me is the non- realism of military roles that I see in movies. Directors and crew blatantly cut corners, hire no nothing actors and extras to portray military roles. Actual direction to the actors and extras that I have heard straight from their lips: "just to pretend because the audience doesn't know any better and doesn't care." Well WRONG, we do care...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
theninthgate2000414_f.jpg

The Ninth Gate (1999)

Johnny deep'in en az 15-20 filmini izlemişimdir ama bu film izlediğim en kötü filmiydi. İlk başları hiç fena değildi, ilerledikçe enteresan şeyler olacağı duygusunu verebilmişti ama öyle olmadı. o kadar sıkıcı bir hal aldı ki, ne finalden umudum kaldı ne de johnny deep'ten. Umduğum gibi de oldu, berbat final, berbat film. 6.3/10

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hocam sahnelere pek lafım yok operasyonu izliyormuş gibi de hissettim.
ancak dedemin bayrağı , kadın kız hakları düşman kadın ve çocuksa dokunmayız diye palavra sıkmışlar.kendilerini büyütmüşler :)
onun dışında filmi yine de pek beğenemedim. :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Fast Five

İyi güzel de, yine gerçek dışı sahneler.
Bir otomobilin, en iyi ihtimalle 5 tonluk tekerleksiz bir yükü son sürat taşıması olası mıdır?
6.5/10

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
the inbetweeners
sırf filmde bir şey kaçırmayayım diye dizisini izledim
(diziyi çok beğendim. :) )
filmi de çok iyiydi.bir amerikan pastası olmasa da son 2 yılda izlediğim en iyi gençlik filmi diyebilirim.

selim97

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sizin zevkinize uyan fantastik film veya yabancı dizi varmı bildiğiniz