ediz563

Asistan
Reaksiyon puanı
2
The Grey / Gri Kurt
http://www.imdb.com/title/tt1601913/

Bir aksiyon filmi sanarak girdim. Konuyu farkedince filmin beklediğm kadar iyi bir film olmayacağını hissettim. Fena değildi, beğendim. Dağcılıkla uğraşan bir arkadaşla gitmiştik hem de, güzel sohbeti döndü falan filan. Verdiğim paraya değdi.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Sin City - Günah Şehri - 2005

Imdb puanı oldukça iyi.

Değişik bir filmdi,
Sıkılmadan izledim,
Ama bir şey anlamadım filmden :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
sinemada izlemiştim. güzel filmdir. neyi anlamadın? :)
Ben bu film hakkında hiçbir şey bilmiyordum filmi bir açtım siyah beyaz.(Siyah beyaz film takıntım yok.)O da değil filmi izlemeye başladığımda sanki kendimi 2.cdsinden başlamış gibi hissettim :D ve direk sildim uygun bir zamanda tekrar izlemeyi düşünüyorum.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ben bu film hakkında hiçbir şey bilmiyordum filmi bir açtım siyah beyaz.(Siyah beyaz film takıntım yok.)O da değil filmi izlemeye başladığımda sanki kendimi 2.cdsinden başlamış gibi hissettim :D ve direk sildim uygun bir zamanda tekrar izlemeyi düşünüyorum.

Bu tarzda bir film daha var.

The Sprit

Reaksiyon puanı
31

Bu yorumlar Özel tim-(elite squad) filmine yapılan eleştiriler insanların ruh halini anlamak gerçekten çok zor içinizde izleyen varmı :D:D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION]

Tropa de ELite 1-2 demi fiLm adı ? Ben de mevcut bakarım bir ara :p

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Eyvallah : )

Hazır boşum izLeyeyim :D

Görevimiz Tehlike 4'de düştü nete 720p mevcut tavsiye ederim fiLmi :p

qwertmisin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en son forrest gump'ı izledim, izlemeyen kesin izlesin harikulade bir film.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Bu yorumlar Özel tim-(elite squad) filmine yapılan eleştiriler insanların ruh halini anlamak gerçekten çok zor içinizde izleyen varmı :D:D

şöyle bir anımı anlatayım; Dh'de "Donnie Darko" filmini izleyen bir şahıs, filmin bir işe yaramadığını, sadece kafa karıştırdığını, tavsiye etmediği boş bir film olduğunu yazmış. Anlamamış olduğu belli olan şahsa filmde anlatılmak isteneni uslubuyla anlattım. cevap yazmadı ama açıklamam kafasındaki soru işaretlerine cevap olmuş olma ki, 4 sayfa sonra aynı film hakkında tavsiye isteyen birine, çok iyi film, kesinlikle izlemelisin tavsiyesinde bulunmuş :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Tropa%20De%20Elite%20-%20Gli%20Squadroni%20Della%20Morte.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0861739/

Yine sağlam puanlı bir film.
Ben de IMDb'ye katılıyorum.

Rio şehrinde ki suçlulara karşı Polisten biLe en etkiLi oLan bir "Özel Timi" konu alan bir fiLm,
Belgesel izLer gibiydim başLarda ya da bana öyLe geLdi.Aksiyon yoktu,ama sıkılmadan izLedim.

Bakalım 2'ncisi nasılmış :p

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
V For Vendatta ben bu filmi nie bu zamana kadar izlemedim (gerçi daha 95 yapımı braveheartı bile izlemedim ama) yani resmen kendimden utandım

10 üzerinden 1000000 mükemmel bir filmdi

V For Vendetta yı izlemeyen film izledim demesin

Reaksiyon puanı
31
o kadar da değil :D
taktire şayan bir filmdi ama:)

--- Mesaj Güncellendi ---

şöyle bir anımı anlatayım; Dh'de "Donnie Darko" filmini izleyen bir şahıs, filmin bir işe yaramadığını, sadece kafa karıştırdığını, tavsiye etmediği boş bir film olduğunu yazmış. Anlamamış olduğu belli olan şahsa filmde anlatılmak isteneni uslubuyla anlattım. cevap yazmadı ama açıklamam kafasındaki soru işaretlerine cevap olmuş olma ki, 4 sayfa sonra aynı film hakkında tavsiye isteyen birine, çok iyi film, kesinlikle izlemelisin tavsiyesinde bulunmuş :D
Bu güzeldi :D

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
En Son Max Payne'i Seyrettim Zaten Hayranıyımda...;);)

43t7c.jpg

Tavsiye Ederimde ;)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
tt0346631.jpg

Güzel film izlemenizi tavsiye ederim.. :)

gribb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batoru Rowaiaru (Battle Royale) 2000 yapımı harika bir film, şiddetle tavsiye ederim. Açlık oyunlarını izlemedim fakat kitaptan Suzan'ın bundan etkilenmiş olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim.

bunun 2.sini indirdim, bendekinin süresi 2:31:56 ancak nettekiler 2:06 bu yüzden alt yazı bulamıyorum. eğer elinde 2:31'lik altyazı bulunan varsa özel mesaj olarak atabilir mi?

Dosyanın tam adı: "Battle Royale II revenge edition"