1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Captain America yı yarım yamalak izledim sadece filmin gidişatına bakarak beğenmediğimi söyleyim düzgün izledikten sonra yorumuda düzgünleştiricem...

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende destekliyorum seni [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] çok yorum yazmasam da en çok sinema bölümünü takip ediyorum :)

Reaksiyon puanı
188
Eğlenceliydi :) Bence boş vakti değerlendirmek için izlenebilir :)

hayatim_yalan.jpg

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Cennetimden Bakarken ~ The Lovely Bones
rtiiq8324308.jpg

Gerçekten çok etkileyici, insanı duygulandıran bir film. İzleyecek film arayanlara tavsiye ediyorum. İzledikten sonra etkisi uzun süre devam ediyor.

Filmin başrolünde "Hanna" filminin başrol oyuncusu Saoirse Ronan var.

Filmin konusu ise şöyle:

Alice Sebold‘un 2002 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan The Lovely Bones filminin yönetmen koltuğunda Peter Jackson‘ı görüyoruz. Başrolleri Saoirse Ronan, Mark Wahlberg, Rachel Weisz ve Susan Sarandon paylaşıyor.

Filmin konusuna gelirsek; 14 yaşında bir cinayete kurban giden Susie Salmon cennete gitmiştir. Bu yeni evinden yaşayanların dünyasını izlemektedir. Ölümünden sonra Susie aşağıda onsuz sürüp giden yaşamı, okul arkadaşlarının kendisinin kayboluşuyla ilgili yorumlarını, ailesinin umutlarını yitirmemeye çalışarak sevgili kızlarının canlı bulunması umuduna sarılmasını izlerken, bir taraftan da sapık katilinin cinayetten kalan izleri ve ipuçlarını yok etmeye çalışmasını takip eder. Cennetteki yaşama alışmaya çalışan ve burada birbirinden ilginç karakterlerle karşılaşan Susie yaşayanların dünyasına ait anılarını unutamaz. Küçük kız giderek iki dünya arasında kalmaya başlar.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
kaptan-amerika-ilk-yenilmez-izle.jpg

Sırf popüler gündemin nabzını yoklamak için seyrettiğim bir film.

sonuç; hep aynı konu. karakteri değiştir, kötü adamın eline dünyayı yok etme planları tutuştur, gönder süper kahramanı kırsın ağzını yüzünü.

Bu filmleri beğenenlerle arkadaşlık kurulmasın, çeken yönetmen, senarist işsiz kalsın, başrol oyuncuları başka filmlere çağrılmasın. ne bileyim, artık böyle filmler olmasın :)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
The+Beaver.jpg

The Beaver (2011) - IMDB 6.9/10
Yavaş tempolu ama hiç sıkmadan kendini izlettiren, anlayana bir alt mesajı olan mükemmel bir dramdı. Mel Gibson yine mükemmeldi, diğer oyuncularda öyle, Tavsiye edilir...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Win-Win-2011-PPVRip-XViD.jpg

Win Win (2011) - IMDB 7.6/10 *
İnsan ne kadar iyide olsa mecbur kalırsa menfaati için kötü şeyler yapabilir...ama herkes ikinci bir şansı hakeder. Aksiyonu bol çok etkileyici bir film değildi aslında Paul Giamatti için seyretmiştim ama sıkılmadan izledim. Esas çocuk çok iyi bir oyuncu değil diye düşünmüştüm ki zaten çocuk güreşçiymiş, oyuncular güreş sahnelerini beceremeyince güreşçi oyunculuğu becermiş iyide olmuş...Basit ama güzel bir film tavsiye edilir.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
41QST6DYNDL._SL500_AA300_.jpg

BirşeyLer dememe gerek var mı :D

Aldığı puanları hak ediyor,İzlemeyen varsa benim gibi sallamasın izlesin hemen : )

Submarine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Soysuzlar çetesi ile Ben efsaneyim den öncesi var fakat sonrası yok :) en son kaçaklar filmine bakmıştım biraz önce :)

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
movieposter.jpg

Sadece boş zaman geçirmek yada film seyretmiş olmak için izlenicek bir film değil. Derin konusu merak uyandırıyor olayları çözmeye çalışıyosunuz. Konusuna girmiyorum, sizde girmeyin konusuna bakmadan izleyin daha çok zevk alacaksınız

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
go-fast.jpg

Gerçek bir öyküye dayanmaktadır.

Filmin Konusu & Özeti

Marek, uyuşturucu çetesi tarafından öldürülen en iyi dostu ve aynı zamanda partnerinin intikamını almaya yemin eder. Bu Sırada "Go Fast" yöntemini kullanarak Fas'tan haşhaşları çıkartan çeteyi hedef alan bir görevde gizli ajan olarak çalışması teklif edilir. İçinde uyuşturucu olan ağır ve sert arabalarla İspanya'dan Fransa'ya yarış başlar.

Fransa'da çoğunlukla Türk ve zenci göçmenlerin yaşadığı yerdendir görüntüler. Clichy Sous Bois, La Queue en brie.
Zenci ve arap göçmenlerin çocukları özellikle hırsızlık, kapkaç ve torbacılık işleri yapıyorlar her apartmanın köşesinde varlar.

Akrabam da bu zenci çocuklarla gezerken Fransız polis tarafından yakalandı. Suçsuz olduğu için serbest bırakıldı ama babası tarafından fena cezalandırdı.

Filmden çok belgesel gibi görüntüler..

Reaksiyon puanı
66
MV5BMTk0ODA5OTU1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzA2MjU1MQ@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

Sadece boş zaman geçirmek yada film seyretmiş olmak için izlenicek bir film değil. Derin konusu merak uyandırıyor olayları çözmeye çalışıyosunuz. Konusuna girmiyorum, sizde girmeyin konusuna bakmadan izleyin daha çok zevk alacaksınız

merak ettim doğrusu. Resim eklemişsin ama uçmuş. Adı ne filmin?

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
İmdb'den resim ekleyince çıkmıyor .Resmi düzelttim.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
170eabbaea6ae39b64cb23bc081dcfcb.jpg

Hanna (2011): izleme listemde yıllar sonra sıra gelebilecek olan bir filmi, cate blanchett ve eric bana oynuyor diye ilk sıraya koydum ama malesef hüsrana uğradım. daha doğrusu asıl hüsranım bu iki kaliteli ismin bu filmde oynamasına oldu. Başka bir film de yine beraber oynasınlar yine hiç düşünmeden izlerim, kredileri sonsuz... filme puanım 6.8/10

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
orphanbd2d.jpg

Filmi, en başta pek de izlemek istemedim,kendi kendime ''ulan yine mi katil evlatlık kız'' diye düşündüm. Öncelikle film ilk sahnesiyle beni etkiledi. Daha sonra filmin tahmin ettiğim hikaye dışında ilerlediğini öğrendim ve filmi beğendim. Benim gibi birçok kişininde ''hadi canım, hımm güzel kurgulamışlar aslında, olayın böyle olacağını düşünmemiştim'' diyeceğini düşünüyorum. Belki de en büyük + larından biri ''aha şimdi birşey olacak'' dediğimiz anlarda birşey olmamasıdır. Sonu sıradan bir şekilde olduğu için sonunu beğenmedim ama puanım 7/10

TamerSAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X-Men - First Class.Türkiye'yi kullandıklarını ima ediyorlar çoğu kısmında biraz gerdi ama izledim.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
9a2bc24ab2c2c46f864c5935884061fa.jpg

Rüzgarlı Vadi - Kaze no tani no Naushika (1984)

Çok güzel bir anime film. Başından sonuna kadar bir an olsun sıkılmadım. Hayao Miyazaki'nin hayal dünyası gerçekten ürkütücü boyutlarda. Bu film de onun kanıtlarından biri. 8/10

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
images

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
orphanbd2d.jpg

Filmi, en başta pek de izlemek istemedim,kendi kendime ''ulan yine mi katil evlatlık kız'' diye düşündüm. Öncelikle film ilk sahnesiyle beni etkiledi. Daha sonra filmin tahmin ettiğim hikaye dışında ilerlediğini öğrendim ve filmi beğendim. Benim gibi birçok kişininde ''hadi canım, hımm güzel kurgulamışlar aslında, olayın böyle olacağını düşünmemiştim'' diyeceğini düşünüyorum. Belki de en büyük + larından biri ''aha şimdi birşey olacak'' dediğimiz anlarda birşey olmamasıdır. Sonu sıradan bir şekilde olduğu için sonunu beğenmedim ama puanım 7/10

aman allahım bu filmmm :w00t:

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
dün gece breaveheart ı izledim.. hatta aynen şu şekilde.. önce show tv'de başladım... baktım olmuyor orjinalini taktım izledim.. bitti.. sonra tekrar show'u açtım... sapık gibi defalarca izlerim bu filmi hiiiç sıkılmadan... beni tek ağlatan ve sadece sonunda ağlatan tek filmdir... :(:(

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=158637]angel75[/MENTION] o filmi ilkokuldayken izlemiştim sonunda ben de ağlamıştım :) beni ağlatan son anda eşini görmesi oldu...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
kanal d de pembe panter vardı aişvarya rai vardı aman diyim o nasıl bi güzelliktir yarabbiimm :)