neresionline

Asistan
18 Şubat 2008
374
2
0
Matrix Reloaded (II)

8/10
matrix_reloaded.jpg

angoren

Doçent
5 Kasım 2007
573
5
0
international-uluslar arası süperdi. bir 10 dakikasında bizden haluk bilginer oynuyor. türkleri teknoloji kaçakçısı olarak göstermişler.

kara_kalem

Öğrenci
17 Haziran 2008
56
0
0
Seni O Kadar Çok Sevdim ki

79595.jpg

Juliette ve kendisini reddeden ailesinin 15 yıl boyunca hiçbir bağı olmamıştır. Hayat onları ayırmış olsa da kardeşi Lea, ona kocası Luc, babası ve kızları ile yaşadıkları evin kapılarını açar. Hepimizin sahip olduğu sırlar, içinde bulunduğumuz hapsolma halleri ve paylaşılan yalnızlığa dair bir film.

http://www.sinema.com/film/227958/seni-o-kadar-cok-sevdim-ki

arif 34

Asistan
23 Haziran 2009
282
4
0
Bir kadinin seks ğünlügünü izledim.arkadaşlar 1993 yilinda katil doganlar filimini internetten bulamiyorum bulan arkadaşlar rica ediyorum bana göndersinler..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Ne Yaptığını Her Zaman Bileceğim (I'll Always Know What You Did Last Summer)

cimbomlu

Öğrenci
16 Temmuz 2009
39
0
0
hot fuzz ingiliz komedisi :)
muhteşemdi, komedi arayanlar izlemeli bu filmi

Nicholas Angel (Simon Pegg), Londra’nın gelmiş geçmiş en başarılı polis memurudur.
Diğer polis memuru arkadaşlarının her birinden yüzde 400 daha fazla tutuklama yaparak rekor kırmıştır. O kadar mükemmel bir polistir ki, diğer polislerin hepsi onun yanında görevini yapmıyormuş gibi kalır.
Angel’ın üstleri bu duruma daha fazla seyirci kalamazlar. Diğer polislerin morali bozulmasın diye onu yeteneklerinin pek fazla işe yaramayacağı gözden ve gönülden uzakta bir yere tayin ederler. Yeni görev yeri, sakin ve suç işlemeyen insanların yaşadığı, yıllardır hiçbir polisiye olay belirtisi görülmeyen Sandford köyüdür.
Sandford’da göreve başlayan Angel için artık Londra caddelerindeki hareketliliğin yerini yemyeşil bahçelerde düzenlenen partiler ve hiçbir olayın meydana gelmediği klasik devriye gezileri almıştır. Yanında bir de oldukça sersem ama iyi niyetli bir genç olan polis memuru arkadaşı Danny Butterman (Nick Frost) vardır. Londra caddelerinde harekete alışmış olan Angel’ın yeni koşullara uyum sağlamakta zorlandığı bariz şekilde ortadadır.
Artık tembelliği ve uyuşukluğa iyice alıştığını hissetmeye başladığı bir anda meydana gelen bir dizi dehşet verici olay Angel’ın harekete geçmesine yol açar. Sandford’un göründüğü kadar suç işlenmeyen bir yer olmayabileceğinin farkına varmıştır. Angel artık kendisine inanan tek dostu haline gelen ortağı Danny ile birlikte önsezilerinin doğruluğunu kanıtlama, Sandford’un gerçek yüzünü ortaya çıkartma mücadelesi vermeye başlar.

punisher_65

Profesör
19 Temmuz 2008
1,141
10
218
08110721035858_f1_0.jpg

sırf isminde "heavy metal" geçiyor diye izledim fakat sadece 1 parça dinleyebildik :D. ayrıca bunu izleyeceğim diye güzelim Smack Down ı izleyemedim :D. yazık oldu:D:D

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
The Curious Case of Benjamin Button
Puanım: 4/10
MV5BMTI0NTI1MTQwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM4NDE1Mg@@._V1._SX89_SY140_.jpg

The Reader
Puanım: 2/10 Tam bir zaman kaybı.
MV5BMTcyNDc2MDI4Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNjUyMjA0Mg@@._V1._SX100_SY140_.jpg

FillsMartin

Profesör
13 Mayıs 2009
1,513
15
0
'12 Kızgın Adam' ben böyle film izlemedim uzun zamandır... filmin yapım tarihi 1958, imdb' de sanırım 5. veya 6. sırada... 10 üzerinden 12 diyorum... işin ilginci bütün film tek bir odada geçiyor !!!