Bu konuyu okuyanlar

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Tabi var olabilir o tür varlıklar fakat çok abartı o tarz filmlerde. Yani durduk yere musallat olması aşırı derecede şiddet vb olması izlenmesi için. Maalesef izleyip inan büyükte bir kitlesi var.
Filmlerde gerçekte olduğu gibi cehennem kütüğü biri en kötü büyüleri yaptırıyor sonra görüyoruz işte. Filmler genel olarak gerçeği yansıtıyor birazda abartı var onuda normal karşılayalım film işte. Kesinlikle saçma dediğim olay ağızlarından böcek vb bir şeyler kusmaları.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
kingdomh.jpg

Sizin de orta çağa ilginiz varsa, bu filmi seveceksinizdir. Film, Selahaddin Eyyübi'nin kudüs krallığını geri almasını anlattığı gibi, sonrasında haçlı seferlerini güzel bir şekilde işlemiş. Selahaddin Eyyübi'nin yanı sıra filmde Kudüs krallığı'nın başında yer alan IV. Baoudin (Baldwine)'de yer verilmiş. ?

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Ekli dosyayı görüntüle 176236

Sizin de orta çağa ilginiz varsa, bu filmi seveceksinizdir. Film, Selahaddin Eyyübi'nin kudüs krallığını geri almasını anlattığı gibi, sonrasında haçlı seferlerini güzel bir şekilde işlemiş. Selahaddin Eyyübi'nin yanı sıra filmde Kudüs krallığı'nın başında yer alan IV. Baoudin (Baldwine)'de yer verilmiş. ?
Filmi gladyatörün yönetmeni çekiyor ancak onun kadar tutulmadı ghassan messud Müslüman oyuncudur yani Selahaddin eyyubi kurtlar vadisi ve Hz Ömer de de oynuyor mükemmel oyuncu hiristiyan dünyasından tarafsız bir film olmuş ellerine sağlık tarihin böyle kahramanlara ihtiyacı var samuraylar gladyatörler ve filmi yapılırsa eski yeniçeriler ile tabiki akıncılar şanlı askerlere selamlar saygılar

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Filmi gladyatörün yönetmeni çekiyor ancak onun kadar tutulmadı ghassan messud Müslüman oyuncudur yani Selahaddin eyyubi kurtlar vadisi ve Hz Ömer de de oynuyor mükemmel oyuncu hiristiyan dünyasından tarafsız bir film olmuş ellerine sağlık tarihin böyle kahramanlara ihtiyacı var samuraylar gladyatörler ve filmi yapılırsa eski yeniçeriler ile tabiki akıncılar şanlı askerlere selamlar saygılar
Gladyatörün konseptine çok benziyordu zaten izlerken o duyguyu almıştım, demek ki yönetmenleri aynıymış buna dikkat etmemiştim. Teşekkürler bilgiler için. ?

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Pulp Fiction'u üçüncü kez izledim. Tarantino'nun başyapıtı bana göre.. atmosfer, müzik ve senaryo muhteşem. Tarantino ve Nolan'ın her filmi zaten mükemmel orası ayrı.. ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,297
Edward Scissorhands izledim uzun zaman sonra beni ağlatabilen bir film oldu

Film özetle yapımı tamamlanmayan Edward isimli bir robotun dış Dünyaya açılması ve onun insanlarla kurduğu ilişkileri anlatıyor özellikle sonuyla beni benden alan bir hikayeydi

Not: Edward rölünde Johnny Depp oynuyor ?