neresionline

Asistan
18 Şubat 2008
374
2
0
Hancock

463687-hancock_poster_super.jpg

efektleri ve kesindisi güzel bir film ama sona doğru biraz bayıyor

Alvin Ve Sincaplar ( Alvin And The Chipmunks ) 7/10

alvin-ve-sincap2.jpg

gayet güzel eğlenceli bi komedi, yarı animasyon filmi:)can sıkıntısını giderebilir.Türkçe dublajı da gayet iyi

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Geçen gece televizyonda Anlat İstanbul'u izledim yine.

Güzel bir film...

utku-k

Doçent
12 Ağustos 2007
973
13
0
The Wrestler 'ı izledim tavsiye ederim herkese çok güzel bir film. Bayağı bir ödül falan almıştı galiba, tam hatırlamıyorum.

IMDB Linki

the-wrestler.jpg

..

Senisma34

Profesör
22 Nisan 2009
1,076
34
0
Girdap

İstanbul Üniversitesi’ni kazanan Umut, Antalya’dan gelip kiralık bir ev ve iki ev arkadaşı bulur. Yaşadığı bazı mistik, doğaüstü olaylar arkadaş çevresini ve yaşam tarzını da değiştirir. Karşılaştığı olaylarla başa çıkmanın bir yolu olarak, dini bir hayat tarzını seçen Umut için başlangıçta her şey iyi gitmektedir. Fakat yaşantısı, yalnızca ibadetlerle sınırlı kalmayıp siyasallaşır ve çevresinden uzaklaşır, saldırgan bir kişiliğe bürünür.

Kesinlikle izlemenizi şiddetle önerdiğim, etkisinde kalacağınız bir film

fenergin

Asistan
20 Nisan 2009
190
0
0
Prison Break cok met ediyolardı bende onu lost sanıyodum :) ilk sezondan basladım izlemeye suan 2. sezonun ortasındayım

acabuco4

Profesör
26 Ekim 2008
4,007
23
218
Baba 1,Baba2,Baba3 Kısaca Baba serisini ard arda izledim muhteşem bir filmdi,1.filmdeki tadı hiç bir filmde bulamazsınız o derece yani.

Ugur.pc

Profesör
10 Mayıs 2009
1,142
5
0
güneşi gördüm'ü izledim son sahnesi ağlattı valla beni o konuşamayan kız çocuğu anne demeye başladı :'(

acabuco4

Profesör
26 Ekim 2008
4,007
23
218
Sihirbaz filmini izledim biraz önce film sürükleyici bi filmdi ama son sahnesini anlata anlata bitiremem süper kurgulanmış bi finali vardı,sırf o final için seyredilicek bi film,herkes izlemeli.

FillsMartin

Profesör
13 Mayıs 2009
1,513
15
0
Papillon (Kelebek) diye bi film izledim geçen hafta en son, 1974 yapımıymış, kesinlikle tavsiye ederim..

hapisten kaçmayı kafaya koyan bi adam ve arkadaşının harikulade hikayesi...

neresionline

Asistan
18 Şubat 2008
374
2
0
The Pursuit of Happyness-Umudunu Kaybetme--->(Tam Türkçe karşılığı Mutluluğun Peşinde)
Ben- 8/10
IMDB -7.8/10http://www.imdb.com/title/tt0454921/ratings

umudunu-kaybetme2.jpg

Chris Gardner maddi olarak ayakta kalmakta zorlanan ama buna rağmen son derece iyi niyetli ve çalışkan bir aile babasıdır. Karısı, artık içinde bulundukları duruma dayanamayıp evi terkedince oğlu Christopher ile yalnız kalırlar.

Bu durumun yarattığı hayalkırıklığını ve zorlukları henüz atlatmamışken oturdukları evden de ev sahibi tarafından çıkartılırlar. Oğlu ile birlikte sokakta kalmasına ve tuvaletlerden düşkünler evine kadar çeşitli mekanlarda barınmaya çalışmasına rağmen Chris, oğlunun sevgisi ile ayakta kalmaya ve var gücü ile çalışmaya devam eder.

----
gayet iyi bir filmdi.umutsuzluğun pençeside olanlar belki kendilerine güzel bir ders çıkarabilirler.

wannafun

Öğrenci
15 Mayıs 2009
1
0
0
selam
bugün melekler ve şeytanlar ı izledim...özellikle tom hanks filmi olması dolayısıyla beğendim diyebilirim ancak gitmek isteyenlere şunu söylemeliyim filmden zevk almak birazda genel tarih bilginizin olması ile doğru orantılı, kesinlikle...