zelenga

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2008
2,509
18
218
The Day The Earth Stood Still...
ilginç bir konu, izletiyor ama sanki malzemeyi tam kullanamamışlar gibi geldi...

neresionline

Asistan
18 Şubat 2008
374
2
0
poster_ComicConDeathSentencePoster.jpg

iyi filmdi
kan, silah vs görmek isteyenlere tavsiye edilebilir:)

aliihsangs12

Müdavim
Müdavim
29 Nisan 2008
1,348
4
0
84427.jpg

Çok ilginç bi filmdi. Benim hoşuma gitti, hayatı tersten yaşayan Benjamin'in (Brad Pitt) hayatını ve aşkını anlatıyor. Oscar'ı alır mı bilmem ama bence iyiydi...

Lykan

Asistan
3 Şubat 2007
136
4
0
En son Vali filmini syrettim mükemmel bir film her türk evladını bu filmi izlemesi lazım Türkiye nasıl geri bırakılmış Vali filmini izleyince anlarsınız.......

Rapchy

Rektör
Emektar
3 Ağustos 2008
10,758
119
243
The Curious Case of Benjamin Button - Mükemmel bir filmdi uzun zamandır bu kadar farklı konusu olan bir film izlememiştim kesinlikle izlenmesi gereken bir film

Quadro

Doçent
7 Haziran 2008
721
4
18
Recep İvedik 2 Mükemmel ötesiiiiiiii :D kesinlikle gidin 1.den kat kat iiii paranızın son kuruşuna kadar karşılığını alıyorsunuzzz

mitoz

Öğrenci
25 Ocak 2009
43
0
0
"Shanghai Kiss" Film romantik komedi tarzında harika espriler var çok sıcak sahneleri mevcut. Çamaşırhane sahnesi mükemmel arkaplan da pingk martini grubunun lily şarkısı muhteşem.
Filmden sonra hemen google amcadan bu parçayı aradım baya zorladı beni ama en sonunda buldum, bu filmi izleyenlerden bir çoğunun aynı şekilde yapıcağına eminim isteyen olursa pm. ile ulaşabilir.

Saygılar...