Soru En Sevdiginiz Oyuncu Kim??

Bu konuyu okuyanlar

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Mad Mikelson, Cristian Bale, Robert Down Jn. abileri severim. Mad abi'nin Death Stranding'teki perforamansı bir başkadır.
Türk erkek oyuncu olarak Cem Yılmaz'ı severim.
Türk kadın oyuncu sevmem, onlarda bana bayılmıyor saten.

Yabancı kadın oyuncu olarak Jennifer Lawrance abla iyidir.

Son düzenleme:

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Ford v Ferrari,Batman üçlemesi,The big short filmlerinden Christian Bale
The Officeden Rainn Wilson Pp deki adam
Kadın oyuncu olarak aklıma Queens gambit ve splitteki Anna taylor joy geldi

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Sevdiklerimin hepsi toprak altında.

Yaşayanlar için Hugh Jackman, Keanu Reeves gerisi fasa fiso oyuncular.
Keanu reeves reis?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Murat Yıldırım ve Deniz Baysal
En sevdikleriniz mi??

Ford v Ferrari,Batman üçlemesi,The big short filmlerinden Christian Bale
The Officeden Rainn Wilson Pp deki adam
Kadın oyuncu olarak aklıma Queens gambit ve splitteki Anna taylor joy geldi
Christian Bale harika bir oyuncu ya üstad?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
En Sevdiginiz kadın/erkek oyuncu kimdir?? ??
Erkekler
Hugh Jackman, Chris Evans, RDJ, Andrew Garfield, Benedict Cumberbatch, Christian Bale, Bradley Cooper, Ewan McGregor, Henry Cavill, Daniel Craig, Ryan Reynolds, Ben Barnes, Jon Berthnal

Kadınlar
Scarlett Johansson, Margot Robbie, Katheryn Winnick, Emma Stone, Olivia Munn, Jennifer Lawrence, Alexandra Daddario, Kat McNamara, Hailee Steinfeld, Zoey Deutch, Emily VanCamp, Giorgia Winham, Hayley Atwell

Son düzenleme:

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Erkekler
Hugh Jackman, Chris Evans, RDJ, Andrew Garfield, Benedict Cumberbatch, Bradley Cooper, Ewan McGregor, Henry Cavill, Daniel Craig, Ryan Reynolds, Ben Barnes, Jon Berthnal

Kadınlar
Scarlett Johansson, Katheryn Winnick, Emma Stone, Olivia Munn, Jennifer Lawrence, Alexandra Daddario, Kat McNamara, Hailee Steinfeld, Zoey Deutch, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Giorgia Winham
Kimsenin gönlü kırılmasın ?? şaka şaka hepsi çok iyi gerçekten özellikle jennifer lawrence bayılıyorum ?

Batman filmerini seviyor musun abla?
Aaaaa ayıpsın
Batman filmerini seviyor musun abla?
Heath ledger'ın "Joker" efsane oyunculuğu der susarım ? ama Batman'ın her filmi iyi degil mesela ben affleck çok sevmeme ragmen bence batman hiç yakışmadı

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kimsenin gönlü kırılmasın ?? şaka şaka hepsi çok iyi gerçekten özellikle jennifer lawrence bayılıyorum ?
Çok tatlı kadın ya ben sarışın mavi gözlü kadınları çok severim ama Koreli kızların değişik bir aurası var son zamanlarda Koreli kızlar daha cok ilgimi cekiyor.
Elizabeth Olsen'ı da cok severdim fakat fan kitlesi çok kanser olduğu icin beni kadından soğuttular.
Kirsten Dunst ise benim çocukluk aşkımdı Spider-Man filminde tanıdım onu ve kızıl saçlı kadın sevgim aslında oradan geliyor ??

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528

Aaaaa ayıpsın
Heath ledger'ın "Joker" efsane oyunculuğu der susarım ? ama Batman'ın her filmi iyi degil mesela ben affleck çok sevmeme ragmen bence batman hiç yakışmadı
O zaman Nolan üçlemesini seviyorsun.

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Çok tatlı kadın ya ben sarışın mavi gözlü kadınları çok severim ama Koreli kızların değişik bir aurası var son zamanlarda Koreli kızlar daha cok ilgimi cekiyor.
Elizabeth Olsen'ı da cok severdim fakat fan kitlesi çok kanser olduğu icin beni kadından soğuttular.
Kirsten Dunst ise benim çocukluk aşkımdı Spider-Man filminde tanıdım onu ve kızıl saçlı kadın sevgim aslında oradan geliyor ??
Sanırım Emma stone sevginde kızıl saçtan dolayı bence?? o kadın digerleri gibi müthiş yetenekli degil ya da kendini gösterebilecegi bir proje henüz denk gelmedi diye düşünüyorum ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sanırım Emma stone sevginde kızıl saçtan dolayı bence?? o kadın digerleri gibi müthiş yetenekli degil ya da kendini gösterebilecegi bir proje henüz denk gelmedi diye düşünüyorum ?
Olabilir ?? Emma Stone gercekte kızıl ama Amazing Spider-Man serisinde sarışın benim sarışın sevgim aslında oradan geliyor ve kadına iki saç rengi de çok yakışıyor

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Olabilir ?? Emma Stone gercekte kızıl ama Amazing Spider-Man serisinde sarışın benim sarışın sevgim aslında oradan geliyor ve kadına iki saç rengi de çok yakışıyor
Seninde sarışın kızıl sevgin hiç normal kadınlardan gelmiyor he yok jennifer yok Emma Türk kızları sizi mitinge davet ediyorum ?????

Nolan üçlemesinin verdiği zevki hicbiri vermez hocam
Çok başarılı bir yönetmen ya ?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Tenet filminden gerçek uçak düşürmüş altınlarla birlikte.

Nolan üçlemesinin verdiği zevki hicbiri vermez hocam
Bu zamanda çok yüksek imbd puanı almış. Bu zaman ki herkesin en iyisini aradığı zamanlar bir de yani. Herkes her şeyden çabuk sıkılıyor öyle bir zaman.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Seninde sarışın kızıl sevgin hiç normal kadınlardan gelmiyor he yok jennifer yok Emma Türk kızları sizi mitinge davet ediyorum ?????

Ben Türk kızı ile sevgili olmam. Yabancı sevgilim olsun istiyorum zaten ?

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Tenet filminden gerçek uçak düşürmüş altınlarla birlikte.

Bu zamanda çok yüksek imbd puanı almış. Bu zaman ki herkesin en iyisini aradığı zamanlar bir de yani. Herkes her şeyden çabuk sıkılıyor öyle bir zaman.
Ayrıca da çok fazla içerik var keşke çok fazla seçenek olmasa kalite odaklı olsa ?‍♀️?‍♀️

Ben Türk kızı ile sevgili olmam. Yabancı sevgilim olsun istiyorum zaten ?
İnanır mısın bende ??