Anket En Sevdiğiniz Mobil İşletim Sistemi

En Çok Hangi İşletim Sistemini Seviyorsunuz

• iOS

Kullanılan: 5 38.5%
  • Android

Kullanılan: 8 61.5%
  • Windows Phone

Kullanılan: 0 0.0%
  • BlackBerry OS

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz en sevdiğiniz mobil işletim sistemi hangisi kullandığınız işletim sisteminden memnun musunuz

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,237
Android kullanıyorum androidten memnunum, ios çok stabil yazılım on numara ama yapacağın herşeyde uğraştırıyor harici zil sesi yapayım dedim bunda bile 10 tane program indirip kuruyorsun öyle oluyor, androidte tak tak işlerini hallet.

Apple öyle birşey ki bence aldın mı telefon imac Apple watch şeklinde alacaksın bu üçlü şekilde almıyorsan her biri tek başına anlamsız oluyor

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Android işletim sistemi marka kullanan bir işletim sistemi pek çok markayı içeriyor ve piyasada sürmekte olan bir işletim sistemidir en popüler mobil işletim sistemlerinde 1.sırasında
indir (1).jpeg

iOS Marka kullanmayan ve kendi Cihazlarını üreten Stabil bir Mobil işletim sistemidir ve piyasada sürmekte olan bir işletim sistemidir en popüler mobil işletim sistemlerinde 2.sırada
images (1).jpeg
Windows Phone işletim sistemi Markalar kullanan Stabil bir işletim Windows PC Mobil Versiyonu Olarak bilinir en popüler işletim sistemlerinde 3.sırada
images.jpeg
BlackBerry OS Marka kullanmayan ve kendi Cihazlarını üreten bir işletim sistemidir en popüler mobil işletim sistemlerinde 4.sırada
indir.jpeg

Fikirlerinizi Yazmaya Unutmayın !

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,237
Android işletim sistemi marka kullanan bir işletim sistemi pek çok markayı içeriyor ve piyasada sürmekte olan bir işletim sistemidir en popüler mobil işletim sistemlerinde 1.sırasında
Ekli dosyayı görüntüle 170083
iOS Marka kullanmayan ve kendi Cihazlarını üreten Stabil bir Mobil işletim sistemidir ve piyasada sürmekte olan bir işletim sistemidir en popüler mobil işletim sistemlerinde 2.sırada
Ekli dosyayı görüntüle 170084
Windows Phone işletim sistemi Markalar kullanan Stabil bir işletim Windows PC Mobil Versiyonu Olarak bilinir en popüler işletim sistemlerinde 3.sırada
Ekli dosyayı görüntüle 170085
BlackBerry OS Marka kullanmayan ve kendi Cihazlarını üreten bir işletim sistemidir en popüler mobil işletim sistemlerinde 4.sırada
Ekli dosyayı görüntüle 170087

Fikirlerinizi Yazmaya Unutmayın !
Güncel olarak Windows ve blackberry OS kalmadı ama

Son mesajlar