Anket En sağlam araç

?

• LAND ROVER

Kullanılan: 0 0.0%
  • VOLVO / XC90

Kullanılan: 3 75.0%
  • CADİLLAC / ESCALADE

• AUDİ

Kullanılan: 1 25.0%
  • BMW

• MERCEDES

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Kafamkarmas1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar selam

Bildiğiniz üzere en sağlam araç dedik mi akla ilk SUV araçlar gelir. Gerekli uzun burunlu olmaları geniş olmaları güven verir insana. Peki sizce kaza anında veya kaza dışı en sağlam SUV yani Araç hangi markaya ait?

Yahya Furkan

contravolta
Reaksiyon puanı
2,294
Volvo XC90 sanırım dünyanın en sağlam arabası seçilmişti veya ben yanlış hatırlıyorum. BMW ve AUDI ile arka koltuktayken kaza yapmış biriyim, çokta sağlam değiller :D.

Kafamkarmas1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Volvo XC90 sanırım dünyanın en sağlam arabası seçilmişti veya ben yanlış hatırlıyorum. BMW ve AUDI ile arka koltuktayken kaza yapmış biriyim, çokta sağlam değiller :D.
xc90 harika bir şey zaten ? ben bizzat kullandım ama Land kullanan bazı arkadaşlarım daha sağlam volvodan dedi bende merak ettim xc90 veya S90 dan daha sağlam bir araç var mı gerçekten diye

Ali Kemal Baş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yıllardır yaptıkları yenilikler ve yatırımlarla kesinlikle volvonun tüm modelleri..

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Arkadaşlar selam

Bildiğiniz üzere en sağlam araç dedik mi akla ilk SUV araçlar gelir. Gerekli uzun burunlu olmaları geniş olmaları güven verir insana. Peki sizce kaza anında veya kaza dışı en sağlam SUV yani Araç hangi markaya ait?
Bence motor olarak japondur Toyota vb ama kaza anında ise volvodur

VintageAraba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Volvo XC/90 şuan dünya üzerindeki en sağlam araç diye duymuştum. En azından sitelerde bu şekilde yazıyor.