En nefret ettiğiniz program neydi?

Bu konuyu okuyanlar

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
m1903 dedi ki:
acı_gerçek dedi ki:
m1903 dedi ki:
acı_gerçek dedi ki:
m1903 işlemci Gene idare eder,ama yinede kasması lazım,PC de Norton haricinde bişey,kullanıyosan :)
Çok bilmişlik taslar gördüm seni.Kullanmayı beceremiyosanız programlara çamur atmayın.kasmıyordu dedim ve bu konuyu daha fazlada uzatmayacağım.
m1903 istersen bide dövseydin,fikrimi söyledim okadar,kafadan sakat deilsin dimi?..!!
:D
bende sana gerçeği söyledim.burada sakatlık yapan sen oluyorsun galiba.
Çok bilmişlik taslar gördüm seni
---
Bunu kim söyledi yaa Burda bana hakaret ettiğinin farkındamısın ??
Ben sana hakaret ettim mi? Kafadan sakatsınki böle yapıyosun :)
Şu cümleyi yazarken,sırf şu (Çok bilmişlik taslar gördüm seni) bölümünü yazmadanda gayet normal bi şekilde,cümle tamamlanabilirdi,ama bunda bi kasıt var

Bak noktasını bile koymuşsun

Çok bilmişlik taslar gördüm seni . (Nokta)Kullanmayı beceremiyosanız programlara çamur atmayın.kasmıyordu dedim ve bu konuyu daha fazlada uzatmayacağım.

Sen Piskopatsan ben daha Pikopatım, Bak noktasını bile gördüm :) Bu şu şekildede olabilirdi:
Kullanmayı beceremiyosanız programlara çamur atmayın.kasmıyordu dedim ve bu konuyu daha fazlada uzatmayacağım.

Burda bi kasıt var arkadaş,senle ne zaman bu kadar samimi olduk :)

Benim derdim,burdaki nokta,virgül falan onlar deil,Dedinya sakatlık çıkaran sensin diye
Alsana ispatı :D ;D :}
Haayyyrrreeetttt bişiiiiiyyyyyy

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
acı_gerçek kutluyorum seni cidden çok güzel bir yazı olmuş :) noktasından virgülüne kadar...

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Norton gerçekten kötü. Hatta Smyteck(umarım doğru yazdım) firmasının ürünlerinden nefret ediyorum.

Google'ın desktop programından nefret ediyorum. MSn discovery denen saçmalıktan nefret ediyorum.
WhenU denen programlık tarihinin en iğrenç şeysinden nefret ediyorum. Silmek için uğraşmadan direk formatı basıyorum :mad:

Hiç bir firmanın adam gibi bir anti-virüs yapamamasına kızıyorum. NOd32 var virüs yiyor. Kaspersky denedim spyları kaçırıyor.

İnternet securty kurdum herbir şeye karışıyor.Sİldim NOd tayım şu an

Ayrıca süper bir kurulum arayüzü olupta bir işe yaramayan programlardan nefret ediyorum.
BitDefender'den nefret ediyorum.

Hiç bir pop-up engelleyecisinin adam gibi çalışmadığı için onlardan da nefret ediyorum..

Neyse liste uzayıp gider. benden şimdilik bu kadar

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:
Beni en çok sinir eden iki program:
- Microsoft Windows
- Microsoft Office

Bence ikiside çok iyi onlar olmasaydı şimdi bunlarda olmazdı...

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Denizhan Dakılır dedi ki:
Benim bilgisayar 192 MB RAM li düşünün artık 80 GB Hardisk ve Kahrolası Windows var Intel işlemci ne core duo ne coru dou 2 hiç biri çekirdeksiz ve core duo değil ve de en nefrettiğim yazılım Windows Xp

havanı yesinler :D windows xp kullanmadan linuxa geçen yoktur... windows xp gayet iyi vista berbat linux lar harika EN KRAL PARDUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Pardus kullandım. Beğenmedim. Windows'tan sonra Pardus'a geçtiğimde beni en çok zorlayan program kurulumları oldu.

Bİr programı kurmak için çift tıklatıp setup ekranı gelmiyor. Kod yazacaksınız. Ekran kartını tanıtmak ayrı problem.

Arada sırada çöken kda ya ne demeli ? Daha çok geliştirilmeli

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
muratcanberber dedi ki:
Pardus kullandım. Beğenmedim. Windows'tan sonra Pardus'a geçtiğimde beni en çok zorlayan program kurulumları oldu.

Bİr programı kurmak için çift tıklatıp setup ekranı gelmiyor. Kod yazacaksınız. Ekran kartını tanıtmak ayrı problem.

Arada sırada çöken kda ya ne demeli ? Daha çok geliştirilmeli
Bu konuyu buraya yazsaydın daha iyi olmaz mıydı? http://www.shiftdelete.net/forum/linux-kullananlar-buraya-t9307.60.html

gülşah baydur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nortonu pc yi hantallaştırdığı için sevmiyorum,Winapın son sürümlerinide belirli bir zamandan sonra sürekli hata verdiği için sevmiyorum

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
firewall programlarından nefret ediyorum. clientlara bağlanırken sorun yaratıyor. sonra istanbuldan adanadaki kullanıcıya bir saat tel de programın ayarlarını yaptırıyorum. brrrr

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
-Windows ME. Gidip hevesle satın alıp Windows 98'den bi farkı olmadığını görünce oluştu bu nefret.
-Eklentisiz Firefox
-Windows'un internetten oynanan Zone oyunları