En iyi yönetim kadrosuna sahip forum

Bu konuyu okuyanlar

asas3239

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Gerçekten yönetim konusunda o kadar güzel bir kadronuz var ki moderatörleriniz @Cyb3r_K1ng @FRosa özellikle o kadar çok ilgilendiler ki neredeyse 3 günlerini bana ayırdılar özelden yardımcı olmaya çalıştılar konu açtım onlarda titizlikle yardımcı olmaya çalıştılar çoğu forumda moderatörler genelde sadece forum konularına dikkat edip kuralları incelerken arkadaşlarımız yardımımıza koşuyor sorunlarımızla ilgileniyor bu titiz seçimlerinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Umarım yolunuz daima açık ve daima başarılı olur sevgilerle.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim... :)

asas3239

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim... :)
Ne demek hocam asıl ben teşekkür ederim zamanınızdan ayırıp bana oturup birşeyler öğretmeye kalktınız çalıştınız :) Sizin sayenizde sata kablosu ile dvd-rw kurmayı becerdim sağolun gerçekten.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ne demek hocam asıl ben teşekkür ederim zamanınızdan ayırıp bana oturup birşeyler öğretmeye kalktınız çalıştınız :) Sizin sayenizde sata kablosu ile dvd-rw kurmayı becerdim sağolun gerçekten.
Rica ederim. Ama benimle beraber @FRosa da size çok yardımcı oldu.

İyi forumlar... :)

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Her zaman bunun üstüne yoğunlaşıp, foruma taze kan katmak, forumumuzu geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız. :) Dahası da gelecek inşallah. Tüm ekibimiz adına teşekkür ederim.
[Not]= Ekibimiz birtanedir... :D

Saygılarımla...

Son düzenleme:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ne kadar mutlu oldum anlatamam. :D