En İyi Torrent Siteleri Sizce Hangisi?

En İyi Torrent Siteleri Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    192
  • Anket kapatılmış .

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bildiginiz gibi zamunda üyelik suan kapali.. elinde fazla zamunda üyeligi olan varmi varsa hotfile yada rapid premiumla takas yapabilirim..varmi ilgilenen

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bana uyar... sifreni degistirmem zaten dogru dürüst bisey indirdigim yok indirsemde torrenten indirmiyorum amaç yeni ne var bi bakmak...özelden atarsan sevinirim..hotfilemi rapidmi istersin premium????

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İkisini de istemem.Takasa karşıyız :). İndirdiğin dosyayı paylaşımda tut, oran fazla düşmesin yeter.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
sen istemedin galiba ama ikisinide attm varsa acil bisey indirirsin tesekkür ettim...

aquake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burak bende sana zamunda sifremı verebılırım pm at yardımcı olayım

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Torrentleech
Zamunda
Piratebay

tüm ihtiyacımı karşılıyor bu üçlü :)

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Zamundadan Spartacus Blood and Sand 1. sezonu çekiyorum.Seederların yarısı Türk :D

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
http://zamunda.net/browse.php
http://0.arenabg.com/

İkisi benim için yeterli güncel dosya çekiyorsanız ve 1mb internetiniz varsa mükemmel performans alırsınız.

Birde zamunda da bolca Türk olmasının bir nedeni var, zamunda Bulgaristan ve Türkiye dışındaki tüm Ip'lere block koymuş bu iki ülke dışında hiç kimse zamundayı kullanamıyormuş.

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
http://zamunda.net/browse.php

Birde zamunda da bolca Türk olmasının bir nedeni var, zamunda Bulgaristan ve Türkiye dışındaki tüm Ip'lere block koymuş bu iki ülke dışında hiç kimse zamundayı kullanamıyormuş.

Emin misiniz? Bana pek mantıklı gelmedi açıkcası.Türk kullanıcılar kaliteli kullanıcı olsalar(en azından indirdiğini gönderseler) doğru olabilir ama diğer ipleri banlayıp Türk ipleri serbest olacağını pek sanmıyorum.Tahminimce diğer ülkelere block olayı yoktur.

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Emin misiniz? Bana pek mantıklı gelmedi açıkcası.Türk kullanıcılar kaliteli kullanıcı olsalar(en azından indirdiğini gönderseler) doğru olabilir ama diğer ipleri banlayıp Türk ipleri serbest olacağını pek sanmıyorum.Tahminimce diğer ülkelere block olayı yoktur.

Bende yeni öğrendim DivxPlanet sitesinde yazılmış-söylenmiş; 1 yıldır falan bu siteye Tr dışında erişim sınırlı imiş, seedbox falanda kullanılamıyormuş zamunda da bu nedenle. (Seedboxların genelde Amerika da olması nedeniyle)

Tr' nin kullanıcılarına açık olmasının sebebinin Zamanunda yöneticileri arsında Türk kökenli yöneticiler olmasına bağladık biz yoksa Bulgarlar Türkleri hiç sevmez hatta nefret ederler.

THE_RAMSES

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu konuda sana katılıyorum
türk dizileri ve türkçe filmler aynı kişiler tarafından veriliyor

Un1qU3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
walla yabancı torrentleri neden kullanırlar bilemiyorum.hadi altyazıyla filmi anladım da ve program için de anladım ama Türkçe sunum yok ki bir eğitim videosu bulamassınız ne işinize yarar anlamıyorum.Türk olarak en iyisi Bittürk diyorum.

Reaksiyon puanı
2,146
Hiç böyle sitelere üye olmak aklıma gelmiyor, lazypirate de arıyorum filmleri dizileri oradan indiriyorum torrenti.

rauforbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zamundanın sahibi amerikalı ama serverlar romanyda zamunda ülke olarak ip banlamıyo çok fazla kullanıcısı olduğu için
örn türkiyede 4 le 10 arasındaki ipleri banlıyo türk kullanıcıları devede kulak sitede ki altyapımızdan dolayı bir çok site sevmez bizleri
hatta türkiyeyi komple banlayan siteler çünki biz hala öğrenemedik paylaşımın mantığını

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
zamundanın sahibi amerikalı ama serverlar romanyda zamunda ülke olarak ip banlamıyo çok fazla kullanıcısı olduğu için
örn türkiyede 4 le 10 arasındaki ipleri banlıyo türk kullanıcıları devede kulak sitede ki altyapımızdan dolayı bir çok site sevmez bizleri
hatta türkiyeyi komple banlayan siteler çünki biz hala öğrenemedik paylaşımın mantığını

Site Romanya'ya kapalı imiş Romanyada bulunan bir kişi siteye ulaşmadığını girmenin bir yolu olup olmadığını sormuş Dp'de... :D

THE_RAMSES

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni Davet Kodalrı geldi müjdeler olsun hepinize
Son 750 DAvet Kodu

meba1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turkiye sartlarini ve Turk insanini dusunursek zamunda' dan kralini bulamazlar.

THE_RAMSES

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayır torrentleech
son 28 adet torrentleech davet kodu

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
madem kodun var ateşlesene bi tanede bize.

shadow1289

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lutfen banada davetıye kodu. shadow_lover5@hotmail.com zamunda ıle aynı sevıyede nerdeyse bılmeyenler ıcın bitsoup.org gayet hızlı torrentler artı ps3 oyunları cogunlukta ve hızlı hepsı calısıyor denedım ratıo sorunu var yanlız onuda ben programla halletım:D bı program ıle uploadınız yukseltıyosunuz tabı abartırsanız dıkkat ceker:D

magidda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
su programın ismini versende bizde faydalansak nası olur

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Niye anketti yer almamış anlam veremedim açıkcası.

The Pirate Bay varken bunların hiç birinin esamesi okunmaz.