en iyi telefon?

Bu konuyu okuyanlar

selamlarefenim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
Bildiğiniz üzere piyasada gün geçtikçe telefonlar çıkmaya devam ediyor ve bilip bilmeden bir çok insan kulaktan dolma bilgilerle bazı şeyler söylüyorlar.Sormak istediğim soru kamera,batarya,ekran ve en önemlisi oyun performansı en iyi olan telefon hangisi yani oyunlarda yuksek fps alabilecegimiz telefon fiyat en fazla 3000.Lütfen bilenler fikrini belirtsin ayrıca bu makaleyi okuyanlarda fayda sağlamış oluruz şimdiden teşekkürler?.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
720G işlemcisinden dolayı Redmi Note 9S'i tercih ederdim, piyasada bulabilecek olsaydım halen daha Meizu 16 TH taraftarıyım o bütçede fakat bulması çok zor (geçen bir yerde 2700'e görmüştüm ama şimdi baktım yok).

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Bildiğiniz üzere piyasada gün geçtikçe telefonlar çıkmaya devam ediyor ve bilip bilmeden bir çok insan kulaktan dolma bilgilerle bazı şeyler söylüyorlar.Sormak istediğim soru kamera,batarya,ekran ve en önemlisi oyun performansı en iyi olan telefon hangisi yani oyunlarda yuksek fps alabilecegimiz telefon fiyat en fazla 3000.Lütfen bilenler fikrini belirtsin ayrıca bu makaleyi okuyanlarda fayda sağlamış oluruz şimdiden teşekkürler?.
Merhaba ben de 3k bütçeyle telefon araştırıyorum oyun performansı önceliğim Realme 6 düşünüyorum bakabilirsiniz Pubgde 60 fps veriyor ve ekranı 90 hz olduğu için Pubgye 90 fps gelirse 90 fpsde alacak.Fakat rami 4gb sıkıntı çıkartabilir.Redmi note 9s alabilirsiniz fakat 60 fps vermez.

Debug

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yazdığınız bütçeye göre en uygun telefon Redmi Note 9S