En iyi strateji oyunu hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Sansal80

Asistan
Bence en iyi strateji oyunu. Heroes 3 Armageddons Blade dir. Oyun tam bir RTS şaheseri. Az mı oynadık iki kişi 3 kişi aynı ekranda hemde ertesi gun vizeler varken..:)

iHSaN-1

Asistan
Command & Conquer Serisi. Tiberium Wars güzeldi.B)

Bu arada yaşasın smilelerimiz gelmiş. :} (&) :* +( :S.

Kriptograf

Profesör
Command and Conquer serılerinde Ra 2 derim başka birşey demem

Birde daha ps1 ın oldugu zamanlarda buyuk kasalardan vardı bende orda DUNE 2000 dıe bır oyun vardı bılen bılır cok super bır oyundu

Cursed

Asistan
Kişisel fikrim..Strateji'nin içine 3d girdiğinden beri zevk vermiyor..Age of Empires bu işin ilahıydı... halada bir çok kişi online olarak oynuyor bende dahil...isteyenler olursa bi maç bile yaparız belki :)

maximuse

Öğrenci
Commandos 3 ve Medieval total war 1 i çok beğenmiştim ikincisi Rome total war'a benziyo pek beğenemedim

Aurum

Öğrenci
Total War serisi özellikle shogun total war strateji oyunları onunla birlikte yeni bir devre girdi. RTS türü shogunla temellerini attı.

m1903

Profesör
Koskoca forumda kimse COMPANY OF HEROES oynamadı mı?Oyun grafik,senaryo,oynanış ve zevk açısından 1 numara benim için.Zor olmasına rağmen bu kadar kolay bitirip bu kadar zevk aldığım bırakın strateji hiç bi oyun yok.İşte benim listem(kendime göre puanlamada yaptım)
1)Company of Heroes(100 puan)
2)Command and Conquer 3:Tiberium Wars(90 puan)
3)Age of Empires 3(80 puan)
4)Rise Of Nations (80 puan)
5)Star Wars Empire @ War (70 puan)

Mertt

Öğrenci
Ben Orta Çağ Oyunlarını Tercih Ederim Çünkü Daha Kolay.Toplu Tüfekle Uraşmak Zorluyo İnsanı :) . Orta Çağ Oyunları Seven biri Stronghold Crusader'ı Tek Geçerim

regedit

Profesör
Tartarus dedi ki:
BFME(battle for middle earth) 1-2 bence süper oyun bu yaa!
bende katılıyorum.

grafik, oynanabilirlik ve seneryo çok ii.

age of empire serisini bende zamanında deliler gibi oynadım ama onda hızlı olan kazanıyor bence strateji çokta önemli değil.(nede olsa filler silip süpürüyor)

SDN Son Haberler