En İyi Sinema Sitesini Seçiyoruz

Bu konuyu okuyanlar

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
sinemalar.com son yaptığı değişiklikle yorumların silinmesi mi dersiniz, arama fonksiyonunun bozulması mı dersiniz, tasarımı iğrençleştirmemi deseniz hepsini yaptı. Helal olsun artık girmiyorum sinemalar.com 'a

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
sinemalar.com son yaptığı değişiklikle yorumların silinmesi mi dersiniz, arama fonksiyonunun bozulması mı dersiniz, tasarımı iğrençleştirmemi deseniz hepsini yaptı. Helal olsun artık girmiyorum sinemalar.com 'a

sinemaların aktif kullanıcısıyım bende aynen senin gibi diyorum yaklaşık 400 yorumum var ama bulamıyorum eski halinden zaten sıkılmıştım yeni hali tamda çiçek açtı(!)dedirten türden ya düzelene kadar girmeyecem ya da yeni bir sinema sitesi kendime arayacam.Şu haliyle türkiyenin enkapsamlı sinema sitesinin nasılda rezil olduğunu tüm dünyaya kanıtlama peşindeler sanırım sitenin sahipleri.Yöneticileri bir kaç güne kadar her şey yerine oturacak diyor ama bakacaz artık.Site düzelene kadar oradaki ne grupsal nede yorumsal hiçbir faaliyete katılmayı düşünmüyorum.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
sinemaların aktif kullanıcısıyım bende aynen senin gibi diyorum yaklaşık 400 yorumum var ama bulamıyorum eski halinden zaten sıkılmıştım yeni hali tamda çiçek açtı(!)dedirten türden ya düzelene kadar girmeyecem ya da yeni bir sinema sitesi kendime arayacam.Şu haliyle türkiyenin enkapsamlı sinema sitesinin nasılda rezil olduğunu tüm dünyaya kanıtlama peşindeler sanırım sitenin sahipleri.Yöneticileri bir kaç güne kadar her şey yerine oturacak diyor ama bakacaz artık.Site düzelene kadar oradaki ne grupsal nede yorumsal hiçbir faaliyete katılmayı düşünmüyorum.

Yahu benim üyeliğim bile görünmüyorum. Giriş yapmayı deniyorum yok böyle bir üyelik diyor şaka gibi! Bütün yorumlarım vs hepsi gitti. Lanet olsun. bir imdb bir sinemalar.com diyordum yazıklar olsun.

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Yahu benim üyeliğim bile görünmüyorum. Giriş yapmayı deniyorum yok böyle bir üyelik diyor şaka gibi! Bütün yorumlarım vs hepsi gitti. Lanet olsun. bir imdb bir sinemalar.com diyordum yazıklar olsun.

Yo yo Allah var haklarını yemeyeyim(!) benim üyeliğime karışmamışlar ama yaklaşık 200 yorumum piyasada yok iletişimden onlarla bir diyaloğa geçmeyi denedin mi?Gerçi geçsende pek fayda etmiyor ama birde face de falan onlarla diyaloğa geçebilirmişsin benim face hesabım olmadığı ve nasıl kullanıldığını bilmediğim için hiç denemedim.Eski bir üyemiydin yoksa yenimi?Yani zarar ne kadar...:)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Eski bir üyeydim ayrıca iletişim bölümünü kullanmayı denemedim mi sanıyorsun. Yazdım yolla dedim sayfa hata verdi gitmedi yani...

Yorumlarımı da uzun tutardım izleyenler fikir sahibi olsun isterdim.

O sebeple çok yorum yoktu ama uzundu yorumlar. Hesap geri gelirse eğer tekrar bakacam umarım silinmemiştir.

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Şimdi yine bir dene belki hata onarılmıştır birde dediğim gibi faceden bir iletişime geçmeyi dene tabi face hesabın varsa.

Bende senin gibi yorumlarımı uzun tutarım yani öyle saçma sapan bir iki kelimeyle puan kazanmak adına yorum yapmam bakalım umarım hem senin hemde benim sorunum hal olur :) ne diyelim
Allaha Emanet

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Şimdi yine bir dene belki hata onarılmıştır birde dediğim gibi faceden bir iletişime geçmeyi dene tabi face hesabın varsa.

Bende senin gibi yorumlarımı uzun tutarım yani öyle saçma sapan bir iki kelimeyle puan kazanmak adına yorum yapmam bakalım umarım hem senin hemde benim sorunum hal olur :) ne diyelim
Allaha Emanet

Şimdi de kullanıcı adı şifreyi girip onaylıyorum ekran gidip geliyor yine kullanıcı adı ve şifre gireceğim sayfa geliyor.. Ne güzel gelişmeler bunlar ya <:)

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
IMDB sitesinin yanına bile yaklaşamaz hiç bir site

Bence IMDB sitesine toplu mesaj gönderelim Türkçe dil seçeneği koysun :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
şu sıralar o beğenmediğin tarza bile razı olursun, son 3-4 gündür Tasarımı mahvettiler

aynen öyle. sinemalar.com un site tasarımı hayatımda gördüğüm en iğrenç tasarımdı, içimde hep düzeltirler umudu vardı ama adamlar eskini aratır bi tasarım yaptı. kafayı yemiş bunlar.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
İmdb ile sinemalar karşılaştırılması yanlış.Biri uluslararası diğeri bize özel.Biz daha iyi olması düzelmesi lazım diyoruz adamlar daha beter yapıyor. :D

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynen öyle. sinemalar.com un site tasarımı hayatımda gördüğüm en iğrenç tasarımdı, içimde hep düzeltirler umudu vardı ama adamlar eskini aratır bi tasarım yaptı. kafayı yemiş bunlar.

Belkide siteyi kapatacaklar , birden kapatıp tepki almaktansa böyle bir tasarım(sızlığa) başvurarak üyelerin kendiliğinden gitmesini istediler :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
http://sinema-sinema.com/ sitesi bumerang ödüllerine adaymış. Demiştim güzel site diye.

bi bumerang için yarışılırmı. alın benden hediye :)

17_d.jpg

Hadebayor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hediye olarak bumerang vermiyor sanırım :) prestijli bir ödül

Sehri_Istanbul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de www.sinemalar.com. Çünkü kullanışı çok kolay ve gayet sade. Beyazperde bence çok karışık. Gerçi sinemalar.com'da şu an güncellemeler olduğu için genelde hata veriyor ama bence yeni görünümü çok hoş olmuş.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tabikide imdb'nin kendi sitesi türk sitelerine bakmak gerekirse.

Sinemalar.com iyi ama üyelerden nefret ettim.Ne zaman film hakkında birşeye baksam birsürü spoiler yiyorum..

krky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://sinemera.com

Neden derseniz, yapımı ben ve programcı arkadaşlarım tarafından yapılıyor. Diğer sinema sitelerini inceleyip eksik yönlerini kendi sitemize uyguluyoruz. Diğer sitelere göre biraz yeniyiz, bu yüzden de arşivimiz onlar kadar geniş değil ama ileride bu eksiği de kapatacağız. Sitenin şu anki tasarımı ve altyapısı birkaç ay içinde tamamen yenilenecek. Yakın zamanda daha güzel ve özellikli bir site olacak.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
eskiden sinemalar.com da çok takılırdım. Ama nedense tasarım değişikliğine gittiler ve tabiri caizse s*çtılar. Böyle saçma sapan site tasarımı görmedim.

En kaliteli üyelerini kaybettiler. Çok sağlam yorumcular vardı. artık yok

burhi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiyenin en iyi ve kaliteli film adresi torrent-ultra dır.ayrıca üyelikler açıktır

Spacebear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hatalıysam düzeltin ama sinemalar.com kadar saçma yorumlar içeren bir site daha görmedim ben.

http://www.filimadami.com konunun ilk yorumlarında bir üyenin verdiği site. Henüz yapılan yorumlara falan bakmadım ancak hoş gözüküyor.