En iyi seri film hangisi?

En sevilen seri film hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    95

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Geleceğe Dönüş tabii ki... tekrarlarını zevkle izlerim

How High

Asistan
Reaksiyon puanı
3
The Godfather, Matrix, Yüzüklerin Efendisi, Geleceğe Dönüş, Jurrasic Park hepsi ayrı ayrı güzel filmler benim için :whistling: sıkılmadan izlerim hepsini :turned:

krasiv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben Karayip Korsanları hayranıyım ama eskilerden rambo dedim :)

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Baba serisinden başka onun seviyesine çıkan bir film yok bence.

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bence rambo serisi adam 60 yaşında bile 5.serisini çekti

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Sanırım bu filmler içerisinde tek senaryosu önceden belli olan sadece Yüzüklerin Efendisi vardı. Yani şöyle desemde olur, film tutuldu diye devamı sonradan çekilen filmlerden değil. Diğer filmlerden böyle konusu daha önceden belli olan var mı acaba merak ettim?

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Sanırım bu filmler içerisinde tek senaryosu önceden belli olan sadece Yüzüklerin Efendisi vardı. Yani şöyle desemde olur, film tutuldu diye devamı sonradan çekilen filmlerden değil. Diğer filmlerden böyle konusu daha önceden belli olan var mı acaba merak ettim?

karayip korsanları olabilir.2. filmin sonunda 3 ün geleceğini haber etmişlerdi ama 2. filmin senaryosu hazırmıydı daha önce bilmiyorum :)

october

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Kitaptan filme çevrilenlerin hepsinde durum böyle desek yanlış olmaz herhalde, mesela; harry potter

october

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama harry potter serisi bitmeden filmler çekilmeye başlanmıştı, yüzüklerin efendisinde öyle bir durum yok :)

olaya izleyiciler açısından bakınca ; önce kitap çıktı bir süre sonra o kitabın filmi çevrildi. ben böyle hatırlıyorum.

Reaksiyon puanı
188
seçimim geleceğe dönüş den yana fakat şıklar arasında MATRIX'de olmalıydı diye düşünüyorum...

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Walla en az 10 tane daha film eklerdim ama en çok 10 maddelik anketler açılabiliyor. :(

Soci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yüzüklerin efendisi hocam süper filimler :::::::::L