En iyi P2P yazılımı olan Limewire Güncellendi

En iyi P2P yazılımlarından olan Limewire yeni sürümle karşımızda.Hemen indirin kurun kullanmaya başlayın.

Limewire özellikleri:

1.Kolay kurulum kullanım.
2.Pro sürümüne karşın basic sürümü pro sürmüyle neredeyse aynıdır.
3.Yazılımda hiç bir casus yazılım yoktur.
4.Hızlı arama.
5.İnterneti yavaşlatmaz.
6.Firewall Limewire karşı sorun çıkarmaz.

Programdan Ekran görüntüleri

Programı indirmek için link: http://www.filehippo.com/download/9b914eb96a8d04d277e892fe46cdd6d6/download/

Denizhan Dakılır

forever

Asistan
Arkadaşlar bende de Lime Wire var ama bazen kaspersky uyarıyor bu pro. da virüs var die. Sizce de var mıdır ? Bi yerde okuduydum en tehlikeli (virüs konusunda) pro. da ilk 5 deydi lime vire...

seakar

Asistan
Ya internetteki her türlü dosyayı arayabildiğin için dosyaların yaklaşık %70 i virüslüymüş.

auschwitz

Asistan
bence limewire iyi deil ayrıca bunu kullanmayın etrafınızada kullanılmasına izin vermeyin kullanan arkadaşlarınız varsa engelleyin limewire ile hack yapılabiliyor arkadaşlar güvenliğimiz tam olmalı limewire ile I.P adresi ele geçiriliyor bu programın yaygınlaşmasına ve kötü amaçlı kullanılmasına karşıyım...

alperveli

Profesör
limewire kullanıyordum ama ares i kullanınca aradaki fark daha belli oldu ares daha iyimiş hem sohbet imkanıda var

Melih_78

Asistan
Size Önerim Frostwire. Lime Wire Tabanlı üretilen Ve Vİrüslere Karsı Güvenli Olan Bir Paylaşım Programı. Ben 2 senedir Bunu Kullanıyorum ve Cokda Memnunum. Ayrıca Sohbet Etme İmaknıda Sağlıyor.

gokhans19

Profesör
Limewire çok güzel.Anında mp3ü buluyo siz xxxin gizli kamera görüntüleri diye aratırsanız tabi virüs gelir ben sadece mp3 indiriyorum başka hiçbişey indirmem..

m1903

Profesör
limewireda mp3 dışında bişey indirmeye kalkarsanız virüs çıkması çok normal :D onun dışında demonoid gibi kral torrnet sitesi varken limewire'a ne gerek var :D