Soru Orta zorlukta video edit programı önerisi istiyorum

hazardg

Öğrenci
18 Haziran 2024
3
0
1
Merhaba arkadaşlar,

CapCut gibi orta zorlukta ücretli veya ücretsiz YouTube için kullanılacak bir video edit program öneriniz var mı?

Bu video düzenleme programı kısaca şu özelliklere sahip olursa çok iyi olur,

1. Sürekli güncelleme diğer programların alan gerisinde kalmayan yapay zekalarla kullanımı kolaylaştırlımış ve sürekli yeni özelikler olan
2. Video düzenleme programının sistem gereksinimleri yüksek olması önemli değil
3.çok yüksek,efektli editler yapabilen ve çok karmaşık video düzenleme programlarına gerek yok veya çok basit hiç bir efekti olmayan boş çok basit hiçbir ayarı olmayan movavi gibi bir video düzenleme programı da olmasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem gerksinmleri yüksek olması sıkıntı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada arkdaşlar capcut proyu ücretsiz olarak kullanabileceğim bir yol varmı

Son düzenleme:

LuiLibero

Öğrenci
6 Mayıs 2024
90
44
18
VN editor kullanabilirsin. Capcut Pro’yu ücretsiz bir şekilde alamazsan ama video’da editi yaptıktan sonra video oynatma kısmında video’yu oynatırken ekran kaydı alabilirsin. Sonra kırpabilirsin. Kalite düşebilir.

hazardg

Öğrenci
18 Haziran 2024
3
0
1
VN editor kullanabilirsin. Capcut Pro’yu ücretsiz bir şekilde alamazsan ama video’da editi yaptıktan sonra video oynatma kısmında video’yu oynatırken ekran kaydı alabilirsin. Sonra kırpabilirsin. Kalite düşebilir.
hocam ben capcutun güvenlik duvarından internet bağlantısını kesip tüm özelliklerini rahat bir şekilde kullanıyorum fakat bir süre sonra,bir kaç kez kullandıktan sonra capcut bunu anlayıp pro özeliğini tekrar aktif ediyor bunu nasıl engeleybilirm bunun bir yolu varmı . yani demek istedğim capcutun internetle bağlantısını tam kesmek için bir yöntem varmı

pesimist

Rektör
Emektar
Müdavim
30 Eylül 2005
18,605
2,050
3,358
40
Capcut'ı pro özelliği olmadan kullanınca ne gibi sıkıntı oluyor ki? Ben kanalımdaki tüm videoları pro sürümsüz yapıyorum. Gayet de yetiyor.

LuiLibero

Öğrenci
6 Mayıs 2024
90
44
18
hocam ben capcutun güvenlik duvarından internet bağlantısını kesip tüm özelliklerini rahat bir şekilde kullanıyorum fakat bir süre sonra,bir kaç kez kullandıktan sonra capcut bunu anlayıp pro özeliğini tekrar aktif ediyor bunu nasıl engeleybilirm bunun bir yolu varmı . yani demek istedğim capcutun internetle bağlantısını tam kesmek için bir yöntem varmı
Tam bilmiyorum hocam.