En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Truva online diye bir oyun var açılmasını bekliyorum bende eğer beklerim diyorsan bi bak istersen facebook safyavı var TruvaOnline diye bakmanı tavsiye ederim.. :)

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar artık wolfteam pointblank s2 bu oyunlardan bıktım varmı bu tarzda kaliteli online oyun bügün a.v.a yı indirdim kurdum bide baktım türkiyeye oyun kapalıymıs bosuna onca zaman beklemişim yabancı olabilir oyuna girilmeye izin verilirse

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer gta türü oyunlari seviyorsan kesinlikle crimecraft i tercih ederim süper ötesi bir oyun ve çete savaşlari var bölge elegeçiriyorsunuz farkli farkli 10larca bölge var şehirde gezebiliyorsunuz çok güzel modlar var ve oyunun grafikleri parçacik sistemi çözünürlüğü muhteşem........ve daha fazlasi!!!!!:drool:SİTESİNE GİR VE BAK DOSTUM MUHTEŞEM VİDEO KOYMAYA ÇALIŞTIM AMA KOYAMADIM MALESEF.:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer gta türü oyunlari seviyorsan kesinlikle crimecraft i tercih ederim süper ötesi bir oyun ve çete savaşlari var bölge elegeçiriyorsunuz farkli farkli 10larca bölge var şehirde gezebiliyorsunuz çok güzel modlar var ve oyunun grafikleri parçacik sistemi çözünürlüğü muhteşem........ve daha fazlasi!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dead island 2
dead island 1
olabilir aksiyon dolu zombiler ve görevler dolu bir heyecanla hadi oyuna bu seni keser

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mars Var Online oyun olarak tavsiye ederim Dc Universe Online. Bir de Marvel Heroes çok büyük ilgi topladı oyun daha çıkmadı 2 aya filan çıkar haberiniz olsun :thumbup:

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
FPS ile aram hiç iyi değil :D F2P (free to play) olabilir ama parayı basanın avantajlı duruma geldiği oyunlardan olmamalı :glare: Var mı önerisi olan?

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Counter Strike 1.6.
Yılların eskitemediği ender oyunlardan birisi. Belki yeni nesil oyunlardaki grafikler yok ama dünyada gelmiş geçmiş en iyi online oyunlardan birisidir.

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1.6 dan sora bir sürü sürüm çıktı yinede 1.6 nın yeri ayrı bırakamıyorum ) çok sade

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1.6 'dan sonra çıkan sürümlerin hiç birini denemedim sadece resim ve videolarına baktım ve oynamamaya karar verdim. 1.6'da sadelik acayip bi zevk katıyor. Kesinlikle tavsiye ederim tabi oynamadıysanız.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Aga yok mu Crysis Wars Multiplayerde boks yapacak bi osmanlı torunu... :)

Nihilist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Truva online 25 ocak'ta başlıcak. Ücretsiz güzel bir oyun. Pvp sistemi üzerine kurulu. Oyuncu bolluğu da var :D

tyrael533

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim online diyosan illa diablo 3 oyna.eğer ayrıntılı bir onlineye girersen hayatın değişir söliyim.yani oyuna sakın bağlanma.forumda başka bir konudada yazdım 3 sene oynadım hayatımdaki en kötü 3 seneydi.diablo 3 de online var.ama para tuzağı yok.yok efendim +1 yap şu bu yap para bastır oyuna felan.para harcamıyosan online oyun oynamıcan kısaca.diablo 3 de öyle bir dert yok sadece kasıyosun level atlıyosun başkada bişi yok.bağlamıyor seni.online rol play oyunlarda bir patch ile char çöp sil baştan oyna.strateji tarzında olanlarda saçma sapan kronotmetre saymasını bekle.karar senin yinede.

asigala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
truva online var 25 ocakta açık beta dene istersen bende yeni başılıyacam