SDN En iyi olduğunuz ve en sevdiğiniz ders nedir?

Bu konuyu okuyanlar

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Şahsen ben biyoloji dersini severim. çünkü neredeyse yapabildiğim tek ders o. En kötü derste matematik umarım oda iyi olacak çünkü sayısal alan seçtim.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Matematik ve Biyoloji. Bir şeyleri matematik ile açıklamayı severim. Bazenleri saatlerce matematikle uğraşırım. Matematik sadece benim için ders değil benim bir hobim de. Yazılım ile ilgilenmeyi de bundan dolayı severim. Matematiği sıkça kullanırım. Aynı zamanda biyoloji de kolay gelir bana aynı zamanda bana göre eğlencelidir de.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Matematik ve Biyoloji. Bir şeyleri matematik ile açıklamayı severim. Bazenleri saatlerce matematikle uğraşırım. Matematik sadece benim için ders değil benim bir hobim de. Yazılım ile ilgilenmeyi de bundan dolayı severim. Matematiği sıkça kullanırım. Aynı zamanda biyoloji de kolay gelir bana aynı zamanda bana göre eğlencelidir de.
Zaten matematik olmaz ise bir şey olmazdı. Soluncan deliği, Neptun falan bulunmaz ve varlığı kanıtlanamazdı.
Evet solucan deliklerinin var olduğu matematik ispatlanmıştır.

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,314
En iyi olduğum dersler İngilizce Fen Bilimleri ve Matematik. En sevdiğim dere Matematik. Çok iyi bir hocamız var. Allah ondan razı olsun.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
İngilizce-Din-Felsefe-Tarih-ve en önemlisi BEDEN

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Felsefede başarılıyım ama en çok Almanca Edebiyatını seviyorum

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Hiçbir derste iyi değilim ve hiçbirini sevmiyorum. Özellikle matematik ve fizik benden uzak durursa güzel olur. 80 dakika fizik hocasını izleyeceğime duvarı izlesem daha faydalı olur, en azından duvar sözlüme 20 girmiyor.