En iyi modem markası hangisi isimlerini yazar mısınız ?

supernumara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Airties dışında tüm modemler iyidir,öyle berbat bir firmadırlar ki eski modem için müşteri destek hattını aradığınızda direkt satış temsilcisine yönlendirerek yeni modem satışı yapmaya çalışırlar.Sayelerinde ülke airties modem çöplüğüne döndü

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
AirTies kullandım fakat hiç memnun kalmadım huwaie kullandım çok berbattı 1 Aydır ZyXel kullanıyorum hem router hem kablosuz modem 4 portu var üzerinede resim koyuluyo çerçeve şeklinde:D dediğim gibi ZyXel bence diğer markaları kullanmadığım için yorum yapamıyacağım...

Reaksiyon puanı
16,118
AirTies kullandım fakat hiç memnun kalmadım huwaie kullandım çok berbattı 1 Aydır ZyXel kullanıyorum hem router hem kablosuz modem 4 portu var üzerinede resim koyuluyo çerçeve şeklinde:D dediğim gibi ZyXel bence diğer markaları kullanmadığım için yorum yapamıyacağım...

iss'ler vermese kimse gidipte almaz yanlislikla alan birdaha almaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bende AirTies var ama biraz yavaş geldi zyxel hızlı mı ? bide zyxel de mesela adsl kablosunu çekip bidaha taktığımda hemen net gelir mi?:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cisconun üzerine modem tanımıyorum arkadas adamlar sadece modem yapıyorlar ve işin hakkını veriyorlar

frdsfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle Asus'tur. Ev kullanıcıları için DSL-N10E modeli, profesyonel kullanıcılar içinde DSL-N55U modeli tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
netgear kullandım bağlantı sorunu yaşadım ttnet e uyumlu ayarları yoktu. airties kullandım çok çabuk arıza yaptı. arkadaşlarımında airties modemleri çok çabuk arıza yaptı. zyxel kullanıyorum kablosuz bağlantısı sürekli kopuyor ne yaptıysam sorunu çözemedim. hangi marka modemi alacağımı şaşırdım.

X55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar, hazır modemler hakkında bu kadar bilgili bi topluluk bulmuşken, müsaadeniz olursa araya kaynak yapıcam...
clap.gif

elimde iki modem var, modemler hakkında vasıfsızım, yani uzak olduğum bi mevzu. hangisini kullansam bilemedim, birisini iade edicem, bu modemlerin artılarını eksilerini rica ediyorum sizden. sizce hangisini seçmeliyim???

http://www.tp-link.com.tr/products/d...del=TD-W8951ND

birisi bu, diğeri ise;

http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air 5341&i=6&ci=110&cat1=DSL+Mode mler&cat2=Kablosuz+Modemler&dil=tr

helpsmilie.gif

Reaksiyon puanı
16,118
tp-link fena degil onu kullan airties cok kisitliyici.

X55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kısıtlayıcı dediğiniz???
ev için kullanımdan bahsediyorum ben, iki laptop kablosuz tabiki, bide tablet arada cep telefonu...
tp-linki kullanıyorum şuan çekimi zayıf gibi geldi, ev 100mkare diğer odada sinyal %70'e düşüyo, ama anteni değişiyo 8dbi anteni 10 lira, hafif ısınma var ileride sorun çıkarırmı bilmem...
airtiesi ttnet verdi henüz kullanmadım iade hakkımda var bana 48 tl'ye geliyo, bazıları ısınmaz diyo, anteni değişmiyor o kafamı kurcalıyor, bide voltaj dalgalanmalarına korumalı diyor, daha uzun ömürlü herhalde...
ama cidden iki arada bi derede kaldım....:confused1::blink::scared:

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hayatımda Linksys kadar dandik modem göremedim malesef. Üzerinde yazan Cisco yazısını kezzapla kazımak lazım.
Airties ve Netgear benim genelde önerdiğim markalar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aztech ama en iyi diye soracak olursanız tabikide ciscodur ama favorim aztech kac senedir kullanıyorum tık yok ayrıca anten gücü yani wirelessi baya iyi onu geçtim oyunlarda otomatik port açma tekniği bitiriyor beni.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
airtes vardı. memnundum. zaman içinde bozuldu. inca aldım. rezaletti. foruma göre sonuç cisco..alıp deneyeğim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alcatel Thomson Speedtouch 530v5 modelini hala kullanıyorum banamısın demedi.

uzungel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim tavsiyem zyxel çok güçlü çekiyor alt kattaki interneti 4-5 çekiyor

laxi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ZyXEL markası bu konuda benim en büyük favorim...:p

damarcerrahı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam hocam sizden ricam bana yardımcı olun birtane modem alacam iki model arasında kararsız kaldım hangisi daha iyi... zyxel p-661hnu-f1 bu model var AIRTIES Air 5453 300 Mbps hangisini tavsiye edersınız .. lütfen yardımcı olun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

selam hocam sizden ricam bana yardımcı olun birtane modem alacam iki model arasında kararsız kaldım hangisi daha iyi... zyxel p-661hnu-f1 bu model var AIRTIES Air 5453 300 Mbps hangisini tavsiye edersınız .. lütfen yardımcı olun

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İkisidie çok başarılı cihazlardır,
İkiside olur derin ven. Hangisine gönlünüz kayarsa alın.
Linksys x3000 modelinide ek olarak tavsiye ederim...

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4

5km :)

Şehir efsanesi anlatmayın.

(5ghz özelliğini 5km sanmadınız inş.)

Açık alanda 700-800 mt2 yi görsün öpün başınıza koyun..

En fazla 150mt2 ye kadar bir dairenin orda bi yerine yerleştirilirse iş görür alt ve üst daireyede %60 oranında sinyal gönderebilir...

İşim gereği fazlası ile kurduğum ve test ettiğim bir cihazdır.

Yoğun kullanımda aptallaşmada üstüne yoktur...

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
dün taktım apartman çatısına :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cisco linksys uzak dur kesinlikle kardeşim cisco yazılımı ve linksys mühendisliği kesinlikle sorunlu az net girip modemlerindeki sorunları araştırırsan almaman gerektiğini anlarsın

faruk07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben diğer ürünleri pek bilmem ama sana vmg8924b10a ürününü önerebilirim harbiden muhteşem bir ürün yapmışlar girip özelliklerine bakabilirsiniz netten