En iyi .Mkv oynatıcısı

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Arkadaşlar bluray mkv film arşivim var ama hangi playerla izlemeliyim ? Şuanlık k-lite codec kullanıyorum bi sorun yaşamıyorum görüntü kalitesi fark edecekse sizin önerdiğiniz playere geçebilirim genelde 720p izliyorum 5 gb lık mkv ler sistem özelliklerim intel core i3-380M 3 gb ram NVIDIA Geforce GT520M 1 gb ekran kartı 15.6" HD LCD ekran şimdiden teşekkür ederim :):blush:

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçen sene sorsaydınız KMplayer derdim ama bu sene sorarsanız videolar için MpHC (Media Player Home Cinema) kesinlikle tavsiyemdir. Müzik için kmplayer daha kullanışlı ve equaliser ayarı çok basit ve etkili.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Splash PRO EX güzel görünüyor

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
KMPlayer kullanıyorum , kullanışlı Türkçe ücretsiz. Tavsiye Ederim.

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KMPlayer'de reklam eklentisi var.En iyisi VLC Player.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Splash PRO EX ile Splash PRO - the ultimate HD player

arasında ne gibi farklar var hangisi daha verimli ?? yardımcı olurmusunuz ?

Hocam ben SPlash Pro Ex kullanıyorum, diğerini denemedim.
Ama SPlash Pro Ex den çok memnunum.
Şimdiye kadar onlarca farklı medya oynatıcı denedim, Gerek kullanım arayüzü, gerek performans olarak en hoşlandığım medya oynatıcı bu oldu. Tek handikapı Free değil.
Ya satın alacaksınız ya da warez kullanacaksınız. :)

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam ben SPlash Pro Ex kullanıyorum, diğerini denemedim.
Ama SPlash Pro Ex den çok memnunum.
Şimdiye kadar onlarca farklı medya oynatıcı denedim, Gerek kullanım arayüzü, gerek performans olarak en hoşlandığım medya oynatıcı bu oldu. Tek handikapı Free değil.
Ya satın alacaksınız ya da warez kullanacaksınız. :)
:D bende media player ,km ve vlc kullanıyordum bu konuyu görünce deneyeyim dedim bu bu programı ama bu iki ürün arasında ne gibi farklar var bulamadım madem oynatıcı nie 2 farkı var onu anlamadım ondan bu programı kulllananlara sorayım dedim yinede sağolun

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
:D bende media player ,km ve vlc kullanıyordum bu konuyu görünce deneyeyim dedim bu bu programı ama bu iki ürün arasında ne gibi farklar var bulamadım madem oynatıcı nie 2 farkı var onu anlamadım ondan bu programı kulllananlara sorayım dedim yinede sağolun

KM Playerin eski sürümleri güzeldi, yeni sürümleri itici geldi bana.
Vlc tartışmasız çok performanslı, ama nedense arayüzünü beğenmiyorum.
Gom Player de önerebilirim free olarak güzeldir lakin, Full HD lerde performans sorunu yaşanabilir.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
KM Playerin eski sürümleri güzeldi, yeni sürümleri itici geldi bana.
Vlc tartışmasız çok performanslı, ama nedense arayüzünü beğenmiyorum.
Gom Player de önerebilirim free olarak güzeldir lakin, Full HD lerde performans sorunu yaşanabilir.
o yüzden şuan sadece vlc kullanıyorum :D

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hd player sadece oynatıcı , ama splash pro ex export etme özelliğide var. Yani telefona istediğin boyuta göre mkv leri export ediyorsun. Yada online youtube upload edebiliyorsun videoyu. Ama çok kaliteli bir program. Diğerleri ile aynı anda açıp yanyana koyunca farkı anlarsın.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
GOM playerden nefret ediyorum :D Onun gibi oynatıcı olmaz olsun :D

KM Player, VLC Player ve BS Player yüklü bilgisayarımda. Eğer bilgisayarın yavaşsa vlc yükle, hızlıysa zaten önün açık :)

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hd player sadece oynatıcı , ama splash pro ex export etme özelliğide var. Yani telefona istediğin boyuta göre mkv leri export ediyorsun. Yada online youtube upload edebiliyorsun videoyu. Ama çok kaliteli bir program. Diğerleri ile aynı anda açıp yanyana koyunca farkı anlarsın.
Çok teşekkürler hocam bilgi için :D

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
arkadaşlar çok teşekkür ederim bilgiler için

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Arkadaşlar Splash pro ex gerçekten mkv görüntülerini çok net bir şekilde veriyor tavsiye ederim

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
o k-lite paketini kaldır hemen vlc kur