En İyi Malware Programı Hangisidir?

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı tam 3 tane antivirüs ile tarattım, bilgisayar baya bir hızlandı ancak hala tarayıcıda reklamlar açılıyordu, bende adwcleaner ile tarattım 2 tane reklam yazılımı buldu ancak hala tarayıcı boş sayfası reklamlı

bu yüzden arkadaşlar acaba en iyi malware programı hangisidir?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ben sorunlarımı hiçbir zaman antivirusle çözdüğümü hatırlamıyorum. Antiviruslerin real time protection işlemi işime yarıyor bir tek. Tavsiye isterseniz Panda'nın ya da Avira'nin free versiyonunu kullanin.

Konuya döneyim.

Malwarebytes ile adwcleaner spyware,adware acımadan silen yazılımlar.

Eğer problem devam ediyorsa Adaware'yi deneyin. Adaware de bu konuda gelişmiş bir yazılım. Kolay gelsin :).

Yine olmadıysa tek çare Combofix :(.

Not : Dikkatli kullanın Combofix'i sistem dosyalarına zarar verme riski var. Mesuliyet kabul etmem işin içinde Combofix varsa. Antibiyotik gibi. Bir duvarı yaparken diğer duvarı yıkıyor.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
emsisoft ve hitman proyu tavsiye ederim. bu arada modemi fabrika ayarlarına döndürmeyi de deneyin. bazı zararlı yazılımlar modem üzerinde etkili olabiliyor

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben sorunlarımı hiçbir zaman antivirusle çözdüğümü hatırlamıyorum. Antiviruslerin real time protection işlemi işime yarıyor bir tek. Tavsiye isterseniz Panda'nın ya da Avira'nin free versiyonunu kullanin.

Konuya döneyim.

Malwarebytes ile adwcleaner spyware,adware acımadan silen yazılımlar.

Eğer problem devam ediyorsa Adaware'yi deneyin. Adaware de bu konuda gelişmiş bir yazılım. Kolay gelsin :).

Yine olmadıysa tek çare Combofix :(.

Not : Dikkatli kullanın Combofix'i sistem dosyalarına zarar verme riski var. Mesuliyet kabul etmem işin içinde Combofix varsa. Antibiyotik gibi. Bir duvarı yaparken diğer duvarı yıkıyor.
önerilerinizi denemeye başladım (combofix`i zaten kullanmayacağım) cevabınız için çok teşekkür ederim
emsisoft ve hitman proyu tavsiye ederim. bu arada modemi fabrika ayarlarına döndürmeyi de deneyin. bazı zararlı yazılımlar modem üzerinde etkili olabiliyor
önerilerinizi deneyeceğim cevabınız için çok teşekkür ederim

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
"En iyi malware programı" ifadesi, göreceli bir kavram. Ama, mutlaka ve mutlaka, IObit isimli firmanın yazılımlarınıda denemelisin. Bkz.: IObit Advenced System Care, IObit Malware Fighter

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Malware Fighter`ıda deniyorum ama açıkçası şimdiye kadar birşey bulduğunu görmedim

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
ben her zaman SpyHunter'ı tavsiye ediyorum :flowers:
Spyhunter ozellikle Spysheriff/Adware sheriff/System tools/Mc Avg gibi sahte antivirus yazılımlarını yok etmekte bir numara.

Ama Zemana anti malware ile Hitman pro Avira Gdata ve eset gibi antivirüs yazılımlarının motorlarını kullanarak tarıyor.