En Iyi Kamera Performansı Hangi Telefonda?

En iyi kamera performansı için hangi telefonu almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    7

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
En iyi kamera performansını almak için hangi telefonu almalıyım 1-2 gün içinde alacağım. En önceliğim kamera

Bütçe: 3999 Max.
1. Xiaomi MI Note 10 LITE
2. Xiaomi REDMI Note 10 Pro

Lütfen sadece Xiaomi Markası...
Teşekkürler.

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Xiaomi ve kamera performansı :D

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
En iyi kamera performansını almak için hangi telefonu almalıyım 1-2 gün içinde alacağım. En önceliğim kamera

Bütçe: 3999 Max.
1. Xiaomi MI Note 10 LITE
2. Xiaomi REDMI Note 10 Pro

Lütfen sadece Xiaomi Markası...
Teşekkürler.
O 2 telefondan muhteşem bir kamera performansı bekleme, ayrıca ikisi arasından yeni çıkan Redmi Note 10 Pro daha tercihim.

Ve gerçekten kamera performansı istiyorsan 2. El SE 2020 bakmanı öneririm. Dediğiniz modelleri 2'ye katlar.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
120Hz Amoled ekran, stereo hoparlör, daha iyi kamera, daha hafif ve daha ince Redmi Note 10 Pro varken Mi Note 10 Lite almazdım.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
120Hz Amoled ekran, stereo hoparlör, daha iyi kamera, daha hafif ve daha ince Redmi Note 10 Pro varken Mi Note 10 Lite almazdım.
Hocam saatlerdir redmi note 10 inceleme videolarında çekilmiş görsellere bakıyorum ama mi note 10 lite da daha canlı daha parlak görseller varken redmi note 10 pro da sanki soluk çekiyor yada ben mi yanılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

O 2 telefondan muhteşem bir kamera performansı bekleme, ayrıca ikisi arasından yeni çıkan Redmi Note 10 Pro daha tercihim.

Ve gerçekten kamera performansı istiyorsan 2. El SE 2020 bakmanı öneririm. Dediğiniz modelleri 2'ye katlar.
Hocam 2 telefondan performans bekleme diyorsunuz ama redmi note 10 pro tercihim diyorsunuz :) zaten 2 seçenekten biri redmi note 10 pro.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Hocam saatlerdir redmi note 10 inceleme videolarında çekilmiş görsellere bakıyorum ama mi note 10 lite da daha canlı daha parlak görseller varken redmi note 10 pro da sanki soluk çekiyor yada ben mi yanılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 2 telefondan performans bekleme diyorsunuz ama redmi note 10 pro tercihim diyorsunuz :) zaten 2 seçenekten biri redmi note 10 pro.
İllaha ikisinden biri olsun istiyorsun çünkü. Yoksa yerinde olsam SE 2020 bakardım ben.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Redmi Note 10 Pro'nun ön kamera, makro ve gece çekimlerinde daha iyi olduğundan eminim, diğerlerinde belki çok fark olmayabilir. Karşılaştırma bulamadım. Mi Note 10 Lite aldınız diyelim yine gece çekimleri için Gcam kurma ihtiyacı duyacaksınız. Ben Redmi Note 10 Pro almanızı öneririm. Eksik kaldığı yerleri Gcam ile tamamlar kullanırsınız.

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bütçeye göre xiaomi markasını seçtim. Bütçe olsa gönül isterdi ki daha yüksek modeller seçelim
Samsung sevmiyormuşsun valla sana önerecek marka yok o zaman hocam. Paranı çöpe atmış olursun ama keyfin bilir.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Android sadece Samsung'dan mı ibaret?? Saçmalamışsınız.
Hocam kalite stabillik açısından son derece bende redmi note 10 pro tarafındayım. Ama mi note 10 lite kamera olarak sanki daha önde fotoğraf ve videoları daha canlı çekiyor buda galiba sensör den kaynaklı mi note 10 lite da Sony sensör var redmi note 10 pro da Samsung sensör var