En iyi Hosting Firması Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hosting konusunda Türk firmaları iyi bir gelişim gösterdi. Ancak CPU üzerinde %25 ve üzeri yük olduğu zaman hepsi carlamaya başlıyor.

Yurtdışı hostları da böyle. Ama ben olsam ingilizceniz varsa yırtdışı hosting firmalarına bakarım.

uyandirmaprojes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hosting konusunda Türk firmaları iyi bir gelişim gösterdi. Ancak CPU üzerinde %25 ve üzeri yük olduğu zaman hepsi carlamaya başlıyor.

Yurtdışı hostları da böyle. Ama ben olsam ingilizceniz varsa yırtdışı hosting firmalarına bakarım.

Bazı firmalar %100 işlemci limiti sunduklarını söylüyorlar. Sizce bu gerçeği yansıtıyor mu. Bunu yapabilirler mi?

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
en iyi host nedir?
ben fastcomet almayı düşünüyorum?

forum sitesi için

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Ben natro ile çalışıyorum. Genel olarak memnunum hizmet ve kaliteleri gerçekten iyi 7/24 destek hizmeti var.

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Hem performans hem de taleplere hızlı geri dönüş açısından benim düşüncem en iyisinin natro olduğu. Farklı hosting firmaları ile de çalıştım. Memnun kalmamıştım.

ynsdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Veridyen teknoloji ile çalışıyorum ve her türlü desteklerini esirgemeden ilgileniyorlar (7/24) Tercih size ait :)

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Türkiye'de bu işi en iyi natro yapıyor. Son zamanlarda iyi kampanyalar yapıyor öneririm.

osmanagaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Türkiye'de sayılı firmalara iyi diyebiliriz. Diğerleri şansa yaşıyor gibime geliyor. Rekabeti artırmaları kaliteyi artırıyor bu konuda haklarını vermek lazım. Ama şurada belli başlı firmalar var veridyen, güzel hosting, internetbilişim gibi bunlar rüşdünü ispatlamış firmalar. 3yle de çalıştım şu an güzel netteyim çok da memnunum. Diğer firmaların da hakkını vermek lazım iyi işler çıkarıyorlar.

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Çok hosting firması değiştiren birisi olarak güzel hosting tavsiye ederim gayet de mutluyum

Hapton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Alastyr ve OVH olabilir.

Mertcan Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
webotin.com bence çünkü yurtdışı şirketlerle anlaşmaları var saatığı ürünlerin hepsi yurtdışı ürün ürünler hem yurt dışı hem Türk hosting fiyatlarından daha düşük yüksek kalite düşük fiyat

akaya3001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
linesis.com en iyisi bence. Linesis hosting firması teknik destek konusunda gerçekten iyi. Aradığınızda her soruya ve yazılan her mesaja mutlaka cevap veriyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim gayet de mutluyum. Birçok firmayla çalışmış biri olarak tavsiye ederim.

Cagatay Yaman

Asistan
Reaksiyon puanı
170
Tüm hosting firmaların da yer alan fiyatlar ve özellikler aşağı yukarı genelde aynıdır. Temel olarak sıralama fark etmeksizin Turhost, Natro, Güzelhosting ve Godaddy gibi hosting firmaları genel olarak iyidir. Hosting firmasında dikkat etmeniz gereken husus sunucularında yıl içerisinde veya ay içerisinde kesinti oluyor mu ne kadar kesinti oluyor. Teknik departmanı 7/24 hizmet veriyor mu. Bunlar en önemli 2 hususdur. Hosting paketleri her zaman paylaşımlıdır. Yani o hosting da yer alan kaynaklar paylaşımlıdır. Kaynaktan kastım RAM, CPU gibi temel bileşenler değil size ayrılan kaynak kapasitesi bellidir. Zaten aksi durumda büyük web siteleri veya uygulamalar boş yere gidipte milyarlar bayılp sunucu almazlar. Son olarak bilginiz olsun diye dip not olsun ; hosting firmaları müşterilerine web sitenizin yazılımı ile ilgili bir hizmet vermek yada anlamak zorunda değiller. Hosting firmaları müşterilerine hosting, mail ve sunucu kaynaklı bir arıza ile ilgili destek vermek zorundalar. Bu bilgileri bir server uzmanı olarak söylüyorum :)

Konuyla ilgili olarak Bu konumuzu inceleyebilirsiniz.