En iyi Emlak Sitesi ?

Bu konuyu okuyanlar

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
sahibinden.com tek geçerim.

berkaysavci

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Bence Sahibinden.com Çünkü sahibinden.com 'da herşey apaçık bilgiler yeterli ve görseller evi size bir emlakçı yerine tanıtıyor.
İyi Forumlar

mdogenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşi sahibinden.com ve hürriyet emlak götürüyor zaten :)

aruari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hürriyet emlağın atağıyla emalkçılar tarafından Hürriyet çok fazla tercih edilir durumda. Kısa süre sonra emlak konusunda tek olabilirler. Sahibinden in emlakçılar ile ilgili yapmış olduğu paket web sitesi uygulaması çok ucuz ve etkisiz bir yöntem. Emlakçıları çekmiyor. Yinede alışkanlık emlakçılar sahibindeni kullanıyorlar. FAkat alışkanlıkların değiştiği unutulmamalı.

Broon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sahibinden hala en iyileri diye tahmin ediyorum

Emre ÇELİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Emlakçılar açısından, en çok üye olunan ilan sitesi değilde en çok geri dönüşüm alınabilen ilan siteleri önemlidir.

Şuan emlakçılar tarafından kullanılan ve en çok geri dönüşüm sıralaması yaptığımızda

Sahibinden.com
Hurriyetemlak.com
Milliyetemlak.com
Emlak.net

olarak göze çarpmakta

ilan siteleri haricinde emlakçıların bilgi paylaşımı yatığı ve haber takip ettiği siteler arasında

Emlakkulisi
Emlakdanismanlari.com
emlakdasondakika

siteleri ön planda yer alan siteler arasındadır

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende arsa satıyorum. sahibinden.com ve hürriyet emlak sitesine koydum. yukarıda bahsedilen sitelerede koyim bari. alıcı çogalsın.

iboatay04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Bahobaba.com'da tavsiye edilir bir ilan sitesi.Gerek profosyonel arayüzü gerekse ücretsiz doping ve magaza secenekleri ile mükemmel.Tavsiye ediyorum.

adamedya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sahibinden.com türkiye şu an çok önde

ErmanTOZLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu konuyu merak ediyorum gerçekten. Genel olarak yani Türkiye genelinde emlak, konut, daire, ofis, dükkan, arsa, alım, satım, kiralama, hizmetlerinde en kaliteli siteler olarak aşağıdaki 3 siteyi örnek vermemiz isabetli olur.

sahibinden.com
hurriyetemlak.com
milliyetemlak.com

Aklıma şu soru geldi.
En Yaygın kullanılan mı,
Yoksa En faydalı olan mı.

Yerel noktalarda gözüme çarpan ve önemli olan bir husus var, örnek verecek olursak oturduğum ilçede bu siteler yaygın olarak kullanılmakta. Ancak uygun, kelepir, yatırımlık, ofis, dükkan, konut, daire almak istiyorsanız yani fazla dolaşmadan ve günümüzde en kıymetli husus olan zamanımızı harcamadan kısa sürede, isabetli bir iş yapmak yada ihtiyacımızı karşılamak niyetini o bölgenin önde gelen yerel emlak sitelerini takip etmeniz olmazsa olmazlar içerisinde olduğunu fark ettim. Nasıl desem genel sitelerde hurriyetemlak, sahibinden standart fiyatlı ürünler olur. Ancak yerel sitelerde uygun fiyatlı yatırım yapılabilecek yada ihtiyacımızı bütçemizle orantılı karşılaya bilecek ürünler bulmamız daha hızlıdır. Dediğim gibi örnek verirsem bakırköy ilçesinde satılık, kiralık, emlak, konut, dükkan gibi ihtiyaçlar için kozaemlakkonut.com bu siteyi belirte bilirim. İncelemenizi tavsiye ederim. Bu çok önemli ancak genel olarak atlanan hususu belirtmek istedim. Burda asıl düşünce emlakçılar arasındaki paylaşım konusu açık olduğundan, bu paylaşımı yani kazancı komisyon olarak düşürmemek adına daraltmak ve sınırlayabilmek için genel ülke çapında kullanılan sitelerde, hızlı gidecek uygun fiyatlı tabiki bizim ihtiyaçlarımıza uygun ucuz veya kelepir diye tabir edebileceğimiz gayrimenkuller yer almamaktadır. Yerel sitelerde müşterilere sunulmaktadır.

Bu durumu konu içinde kimsenin işlememesi büyük eksiklik olduğunu gördüm ve bu yorumu yapmam kaçınılmaz oldu.
Umarım faydalı bir şey ortaya çıkarmışdır.
Tüm yorumculara güzel günler dilerim.
Bize bu imkanı sunan site yönetiminede teşekkür ederim.

sevgiolmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer emlakta kastınız konut projeleri ile alakalı emlak haberleri ise Emlakta haber bir çok konut projesinin haberini yapıyor ve sektörde gayet iddealı ilerliyor. Fakat emlak arama ile alakalı en iyi kim diyorsanız tabiki sıralama şu şekilde.

sahibinden.com
hurriyetemlak.com
milliyetemlak.com