Soru En iyi coin platformu

Bu konuyu okuyanlar

Kafamkarmas1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar selam

Uzun zamandır coin yatırımı yapıyorum ama BtcTürk ve Paribu gibi Türk platformlarında coin az gibi geliyor bana sizce en iyi platform hangisidir? Binance öneren çok ama bana çok karmaşık geliyor. USDT olması TL den sürekli çevirme ihtiyacı oluyor. Siz önerirsiniz?

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Binancede ufak miktarlar ile bi kaç işlem yapıp alış ilk başta karmaşık gelebilir ama gerçekten en iyisi binance.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Binance iyidir hocam onun dışında Huobi, Gate.io, MEXC borsalarına bakabilirsin. TL den USDT ye çevirmek ve USDT ile coin almak (bana göre) daha mantıklı.

Kafamkarmas1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Binance iyi gibi de sanırım binance tr üyeliği de lazım para aktarmak için?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve ek olarak binance tr ye ve binanceye ayrı kayıt oldum ben ama hesap birleştirilebiliyor sanırım yapmalı mıyım? Ve binanceye binance tr olmadan normal try atılmıyor mu? Try atıp usdt alıp coin almak daha mantıklı sanırım çinkü

Binance tr ye ıban ile para aktardığımda 10tl ücret kesti? Neden kesiyor

Bazılarından 10000tl de 600tl kesmiş banka da kesmiyor nerede ücretsiz havale saçma biraz

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Binance iyi gibi de sanırım binance tr üyeliği de lazım para aktarmak için?

Ve ek olarak binance tr ye ve binanceye ayrı kayıt oldum ben ama hesap birleştirilebiliyor sanırım yapmalı mıyım? Ve binanceye binance tr olmadan normal try atılmıyor mu? Try atıp usdt alıp coin almak daha mantıklı sanırım çinkü

Binance tr ye ıban ile para aktardığımda 10tl ücret kesti? Neden kesiyor

Bazılarından 10000tl de 600tl kesmiş banka da kesmiyor nerede ücretsiz havale saçma biraz
Vallahi hocam ben uzun zamandır binance kullanıyorum ufak meblağlarda para yatırıp çektiğim oldu banka komisyonu hiç vermedim. Sadece bir coin alırken ve satarken %0.10 komisyon ödedim bir de TR hesabıma transferde 0,8 $ bir kesinti olmuştu. Ama bugün biraz araştırdım dediğiniz gibi şikayetler var 10000 tl ye 600 tl kesmiş falan bende yüklü miktar yatıracaktım şuan bi vazgeçtim.

Kafamkarmas1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Vallahi hocam ben uzun zamandır binance kullanıyorum ufak meblağlarda para yatırıp çektiğim oldu banka komisyonu hiç vermedim. Sadece bir coin alırken ve satarken %0.10 komisyon ödedim bir de TR hesabıma transferde 0,8 $ bir kesinti olmuştu. Ama bugün biraz araştırdım dediğiniz gibi şikayetler var 10000 tl ye 600 tl kesmiş falan bende yüklü miktar yatıracaktım şuan bi vazgeçtim.
Coin işleri saçma ya binance adam gibi türkiye ye gelmeli yoksa boş diğer tr borsalarında coin yok binance de güya binance tr yapmış ama bomboş..

sofsuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mexc üzerinde m-day altında ön satışlar oluyor. Çok güzel kazançlar bırakabiliyor

Biraz araştırdım geçmişteki bazı m-day oranları şu şekilde:

STATE 785.71%

ACM 244.63%

KRIDA 212.00%

WBOND 1225.00%

Cidden çok iyi kazançlar var.

https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=15FJM

HKツ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çoğu borsayı kullanan biri olarak aslında arayüzü en temiz olanı Binance.

Para aktarımı da yorucu değil, BinanceTR'nin hesabına tanımlamış olduğu IBAN'a parayı yolluyorsun, daha sonrasında BinanceTR'den paranı USDT/BUSD (veya transfer edebileceğin herhangi bir coin) çeviriyorsun. Daha sonra çevirdiğin coinleri Binance'e transfer ediyorsun. Çünkü orada çeşitlilik daha fazla. Tek üyelikle Binance-BinanceTR hesaplarını bağlayabiliyorsun.

Tek sorun şu, Binance her önüne gelen coin'i tradable yapmıyor. Belli bir gücü olması lazım ki o borsaya girebilsin. Belli gücü olanlar da fiyatlanmış coinler oluyor. Böylelikle volatilite diğerlerine nazaran düşük oluyor.

Tavsiye olarak binance hesabın olsun, bir tane de volatilitesi yüksek, katlayabileceğin coinleri de alabileceğin bir platform kullanman. OKEx, KuCoin, Gate.io, PancakeSwap kullandıklarım arasında mesela.

Bilgi sahibi olmadan, okumadan herhangi bir işlem de yapmamanı tavsiye ediyorum.

jend16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Binance kullanıyorum gayet memnunum, ayrıca başka iyi yerler de varmış önerirseniz sevinirim.

jend16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle katılıyorum biraz araştırdım ve geri geldim. Benim tavsiye edeceğim binance olurdu, araştırdığım kadarıyla para aktarmak için binance tr hesabınızın olması gerekiyormuş.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
En iyisi Binance diyebilirim. Yıllardır kullanırım en ufak sıkıntısını görmedim.

SerhanBardak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Binance'i de severim. Ancak kripto para ticaretini daha derinden öğrenmeye başladığımda, sadece iyi bir ticaret yeri bulmanın yeterli olmadığını fark ettim. Kripto söz konusu olduğunda para kazanma sürecimi daha iyi kontrol etme isteğimi gören biri bana https://3commas.io/tr yi önerdi. Evet arkadaşlar aranızda deneyen var mı?

Son düzenleme: