En hızlı video düzenleme programı

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tv den kaydettiğim .ts uzantılı videoları mp4'e HandBrake ile çok güzel bir şekilde convert ediyorum fakat şöyle bir sorunum var.. Bir logomuz var ve bunu videonun üzerine koyup kaydetmek istiyorum tabi tekrar recode etmesini istemiyorum. çoğu program convert meraklısı, şöyle video üzerine logo koyup olduğu gibi kaydeden bir program yok. Sony Vegas ile yapıyorum ancak 5 dakikalık bir videoyu 15 dakikada oluşturuyor ancak.. Varmı logoyu video üzerine adapte edip hemen mp4 olarak kaydedebileceğim bir program.. avs video edit programını da denedim o da çok yavaş kaydediyor.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Corel videostudio kullanıyorum ben .. tv den kayıtları kesip üzerine logomu koyup küçültüyorum .. sonrası face veya youtube atıyorum ..

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Logoyu her frame için kaydetmeden ekleyemezsin. Video dediğin şey aslında bir resim yığınıdır. O yüzden format değişmesen bile komple yeniden elden geçirmen gerekir. Ben Corel VideoStudio kullanıyorum ama ücretsiz bir program denemek istersen buradaki işini görür.

Oby_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanabileceğin en iyi program şüphesiz Camtasia Studio 7....Dediklerin ve daha fazlasını emin ol rahatça yapacaksın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kullanabileceğin en iyi program şüphesiz Camtasia Studio 7....Dediklerin ve daha fazlasını emin ol rahatça yapacaksın...

süper programmış diğer arkadaşlara da yorumları için teşekkürler, bu programı denedikten sonra kesinlikle emin oldum en iyisi buymuş sony vegas falan hikaye tabi sadece watermark için konuşuyorum :)

kaç gündür uğraşıyordum, benim en çok problem yaşadığım olay; videoyu siteye yüklediğimde video oynarken ileri sardırmak istediğim zaman 10'ar saniye, aralıklarla videoyu oynatıyordu ... youtubeye yüklediğmde problem yok yotube kendisi tekrar arka planda videoyu düzenliyor öyle yüklüyor ama kendi serverıma attığımda bu sorun oluyordu.. bu program sayesinde o sorunda ortadan kalktı. ayarlarda keyframes özelliği ile kaç saniyede bir atlama yaptığını belirleyebiliyorsun ve inanılmaz hızlı yapıyor tekrardan çok teşekkürler.

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

süper programmış diğer arkadaşlara da yorumları için teşekkürler, bu programı denedikten sonra kesinlikle emin oldum en iyisi buymuş sony vegas falan hikaye tabi sadece watermark için konuşuyorum :)

kaç gündür uğraşıyordum, benim en çok problem yaşadığım olay; videoyu siteye yüklediğimde video oynarken ileri sardırmak istediğim zaman 10'ar saniye, aralıklarla videoyu oynatıyordu ... youtubeye yüklediğmde problem yok yotube kendisi tekrar arka planda videoyu düzenliyor öyle yüklüyor ama kendi serverıma attığımda bu sorun oluyordu.. bu program sayesinde o sorunda ortadan kalktı. ayarlarda keyframes özelliği ile kaç saniyede bir atlama yaptığını belirleyebiliyorsun ve inanılmaz hızlı yapıyor tekrardan çok teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neden videoya logo gömmek için uğraşıyorsunuzki.

Hayattaki en değerli şey zamandır boşa zamanınızı harcamayın.

Sitenizdeki player'a logo ekleyin bütün videolarınız hatta youtube videolarında bile aynı logoyu otomatikman tek kodla ekleyebilirsiniz.:cool: