En Güzel Renk

Bu konuyu okuyanlar

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kırmızı: romantizmi ve aşkı simgeler. canlı bir renktir, iştah açar..

Bence herkes her rengi aynı oranda seviyor, daha sonra düşüncelerin şekillenmesiyle diğer renkler bastırılıyor ve bizde en dışta kalanı seviyoruz sanıyoruz. o yüzden renkler aslında insanın ruhani durumunu gösterir.

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kırmızı: romantizmi ve aşkı simgeler. canlı bir renktir, iştah açar..

Bence herkes her rengi aynı oranda seviyor, daha sonra düşüncelerin şekillenmesiyle diğer renkler bastırılıyor ve bizde en dışta kalanı seviyoruz sanıyoruz. o yüzden renkler aslında insanın ruhani durumunu gösterir.
bak bu konuda haklı olabilirsin
ama benimki senelerdir aynı:(

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bak bu konuda haklı olabilirsin
ama benimki senelerdir aynı:(
Ozman düşünce tarzın değişmiyordur :) Demek istediğim mesela metalci bir genç siyah renge aşırı kapılıyor fakat bu düşünce değiştiğinde renklerde de değişme görülüyor.. Veya sarı renkli bir köpek seni korkuttu, sonrada senin bilinç altında sarı her zaman o korkuyu salacaktır bu yüzden sarıdan kacınırsın..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kalbimiz sarı kırmızı (Galatasaray) ve kırmızı beyaz (Türkiye) olsa da siyah en sevdiğim renktir :)

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ozman düşünce tarzın değişmiyordur :) Demek istediğim mesela metalci bir genç siyah renge aşırı kapılıyor fakat bu düşünce değiştiğinde renklerde de değişme görülüyor.. Veya sarı renkli bir köpek seni korkuttu, sonrada senin bilinç altında sarı her zaman o korkuyu salacaktır bu yüzden sarıdan kacınırsın..
hmm:wassat:
acaba mavinin bana nasıl bir etkisi olmuş...:wassat:

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
hmm:wassat:
acaba mavinin bana nasıl bir etkisi olmuş...:wassat:
Tam olarak bilemem yani denizden korkuyorda olabilirsin, hiçe sevmediğin öğretmeninin sürekli mavi giyiyor olmasında olabilir; fakat içene kapanık, insanlardan kaçınan birisi de olabilirsin, güvenilir vede sadık biriside seni tanımıyorum işin açığı :D.
Ama şunu söyleyebilirim, giydiğin giyisinin rengi senin duruşunu, konuşuşunu hatta gülüşünü bile değiştirir. Böyle bir araştırma sonucu kesin yok ama psikologların hemfikir olduğu bir konu.

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dünyanın en renkli ışığıdır Beyaz.. Anlamak için avizemizdeki kristal taşlardan birisini alıp ışığa baktığımızdaki renk cümbüşünü herkes görecektir..

Karamsar ruhumu yansıttığı için Siyah daha hoşuma gidiyor..

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence en güzel renk mavi , ama siyahsız da bi dünya düşünülemez onun için ikisinin karşımı lacivert harika bir renktir gerçekten de mesela araba yarışı oynarsanız arabanıza en güzel lacivert uyar..

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Gökkuşağı renkleri diyorum ben :D

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sybot-searc benim de en sewdiğim renktir;)
bu arada yusufsan21 siyah da gayet güsel bi renk;)
ve sizce turkuaz nası bi renk:helpsmilie:

cengisrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana hitap eden renkler siyah, mavi ve kahverengi.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Her renk yerinde güzeldir.

Siyah,beyaz,sarı,kırmızı,mavi,yeşil, gibi sırası ile kırmızının bir tonu var onu ayrıca seviyorum

Ayrıca: Turuncubeyaz turuncu yeşilbeyaz mavi mavibeyaz yeşil kahverengi beyaz kahverengi.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Siyah,kırmızı,mor :)

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mor ile mavi arası ayrıca turkuaz.

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
elektrik mavisi koyusundan laciverte yakın ama lacivert değil açık maviyi pek sevmiyorum :D