Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Reuters Enstitüsü Dijital Haber Raporu 2020 yayımlandı. Rapora göre en güvenilir haber kaynağı FOX TV'nin, ardından ise NTV, Sözcü, Habertürk ve Cumhuriyet onu takip ediyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bazı arkadaşlar raporun güvenilirliğinden şüphelenmiş Reuters’ı bilen bilir izaha gerek yok sayılar ortada.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hocam biraz anlatır mısınız? Yaptıklarının yalan haber olduğunun farkındamılar bunlar? Çok merak ediyorum :)
Ben ordayken bir türk kızın peaky blindersta oynayacağı haberini yaptılar söyledim imkansız diye ama dinlemediler ? haberleri toplantıda konuşuyorlardı nasıl kabul ediliyordu onu bilmiyorum o yüzden??

Fox TV bunu hak ediyor, konuyu görünce bazıları üzülecek olsun onlarda fox tv izliyorlar biliyorum :D

haa bu arada 1-2 gün sonra reutersi fetöcü ilan edebilirler , rez alın :d

reuters'den bahsediyoruz arkadaşlar ne taraflığı ya :)
En çok izlenen haber bülteni reytinglerde ilk 3te sürekli bazen primetime dizilerini geçiyor

DragonsAcav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisi bloomberg ht ve cnn türk
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama özellikle bloomberg

Raskolnikov22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
bence şuan ki hükümet gitse akİT A haber Cnn türk iktidar kim ise onun yolundan gider

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Paul Julius Reuters, 170 yıl evvel kurmuş bu ajansı. Bir Alman yahudisi aslen.
Fox Tv kimin? Tabii ki o da Amerikalı yahudi Murdoch'un.

Bizim eskilerin meşhur bir sözü vardır: "Körler sağırlar, birbirini ağırlar"

Ben Türk'üm, Türkiyede, Türk vatanında yaşıyorum. Ve ben sahipleri Türk olmayan, benim ülkemde benim milletime, devletime türlü türlü operasyonlar çeken, verdiği taraflı, yanlı haberleriyle ülkemin prestijini dünyada yerle yeksan etmeye and içmişlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur.

Neymiş efendim, en güvenilir basın sıralamasıymış. Sevsinler sizin güvenilirliğinizi de, sıralamanızı da.

Son mesajlar