En fazla 600 TLye android işletim sistemli bir telefon önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
En fazla 600 tlye android işletim sistemli bir telefon arıyorum.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Çin Malı tablet pcler var anroid kullanan?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Meizu M9 öneririm ama türkiyeye geldimi bilmiyorum birde Çindeki fiyatı 375 usd burada kaça satarlar araştırmak lazım..

host

Asistan
Reaksiyon puanı
0
600 liraya alınabilecek en iyi android li telefon lg p503

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
turkcellin getirdiği huaweilerden al fiyat/performansın dibine vurursun

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
lg optimus me android froyo - lg optimus one o fiyatlarda bulabileceğin en iyi smartphone'lardan...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
optimus me olabilir güzel ve şık telefon yada optimus one sana kalmış .
Galaxy mini fena olmayan bir telefon oda düşünülebilir . ;)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
@technomind tespitine katılıyorum. samsung galaxy mini güzel bir telefon o fiyata alınabilecek bir telefon ama işte samsung yeniliklere ayak uydurmak isterken eski sağlamlığından uzaklaştı. lg otimus me yakın zamanda çıkmış en iyi smartphone adaylarından biri olarak değerlendirilebilir.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
LG optimus me seçmelisin, LG bu sene çok sey vaad ediyor :)

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
ne yapın edin hepsi buradadan alışveriş yapmayın. her şey yolunda gitti kargonuzu aldınız tamam ama ola ki iade etmek istediniz faka bastığınızın resmidir. burdaki bastığınız şeyin ingilizce ile bir alakası yoktur.

canki1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy fit,galaxy ace,galaxy mini,lg p503 ve sony ericsson xperia mini bunların hepsini öneririm bunların dışına çıkma ... bi elektronik satış danışmanı olarak hepsini inceledim güzel ve kullanışlılar

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ne yapın edin hepsi buradadan alışveriş yapmayın. her şey yolunda gitti kargonuzu aldınız tamam ama ola ki iade etmek istediniz faka bastığınızın resmidir. burdaki bastığınız şeyin ingilizce ile bir alakası yoktur.

hahaha açıklama güzelmiş...like! :)

---------- Post added at 14:23 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

---------- Post added at 14:23 ---------- Previous post was at 14:23 ----------

bence öyle küçük ekranlı telefonları çıkart listenden... daha büyük ekran hem kullanım açısında hem de tasarım olarak daha iyi. özellikle oyun oynamayı seviyorsan... bence çıtanı biraz daha yükselt ve kendine bir optimus black al...inan pişman olmazsın 4,2'' 700 nit ips lcd nova display ekranında google marketten ücretsiz uygulama ve oyun indir bak keyfine... bu arada android froyo 2.2 işletim sistemine sahip en iyi smartphonelardan biri. 2 gün sonra diğerlerini değiştirmeye kalkarsın paran ziyan olur... 850 tl gibi bir fiyata bulabilirsin

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kesinlikle ;
[h=3]Huawei U8800 IDEOS X5 al 540 - 580 TL arası ,[/h]
Flash Player 10.1 desteği var , Android 2,2 , 2,3 e yükseltilebiliyor.

Googleden bi araştır beğenmezsen alma zaten, Benim en yakın arkdaşım aldı kullanma şansım oldu oldukça kaliteli.

Huwei firmasıda Şuan türkiyede Tcell ve Vodafone cihazlarını üretiyor . Kendi adında ilk kez google ile ortak bir cihaz çıkartı ve 10 milyon satış istedikleri içinde tüm dünya ile aynı fiyata cihazı satıyorlar. Tavsiye ederim.

ugler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci el Lg Optimus Black derim ;)

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
türkcell t20 maxiphone nasıl arkadaşlar kullanan varmı ?

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Sana sadece ve sadece Huawei İdeos X5'i öneririm.O fiyata alabileceğin en iyi telefon.Tek kötü yanı kamerasıdır.Araştırırsan anlarsın.Ben Wildfire S aldım.Vodafone kampanyası ile en fazla 480 tl'ye geliyordu ama kampanya bitti sanırım.Neyse yerinde olsam Huawei İdeos X5'ten başkasına bakmazdım bile. :)

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0

katılıyorum kesinlikle bulaşmayın paranızla rezil olma ihtimaliniz oldukça yüksektir , ömür törpületir hayattan soğutur.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
katılıyorum kesinlikle bulaşmayın paranızla rezil olma ihtimaliniz oldukça yüksektir , ömür törpületir hayattan soğutur.

İstanbul bilişim diye bir yer var yeri istanbul Çağlayanda arkadaş ordan aldı 540tl nakit tavsiye ederim.