En fazla 1800 tl telefon önerisi

furkan.y22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Fikrimi değiştirdim beyler mi 5s plus almayacağım, ısınamadım bi türlü

Performans fikrinden vazgeçtim. 5 oyun anca oynarım (çok kötü de olmasın)
Ses kalitesi, ekranı ve kamerası iyi olsun ***
En az 5.3 ***
Batarya 1 günü çıkarsın
En az 32 gb depolama olsun
Malzeme çok önemli değil kılıfla kullanıcam

Not: s7 bana küçük geldi, geçen gün inceleme fırsatım oldu

Şimdiden teşekkürler

furkan.y22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mi5s+ gayet iyi bir tel idi niye vazgeçtiniz
Kameraları pek iyi değil, sesin biraz sıkıntılı olduğunu duydum. Marka da tedirgin etti açıkçası. Renk olarak da beğenmedim.(Hepsiburada 1550 tl'ye satıyor, diğer satıcı gri modelini açgözlülük yapıp 1900 tl'ye satıyor.)

Onun dışında performans olarak alınacak en iyi cihaz olduğunu düşünüyorum

furkan.y22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Amazon Türkiye'ye giriş yapmış. Zaten şu an bayram gerekçesiyle en erken kargoyu 5 eylülde verebiliyolarmış. Belki site 2 hafta içinde açılır da oraya da bi göz atarım.(Tabi kdv ve ötv işe dahil olmazsa)

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Op3T hoparlörü de iyi boşuna uğraşıyorsun burada op3t'yi al geç.

Geçen sormuştun mi5sin üstüne 550 TL hak ediyor mu diye. Evet bence hak ediyor kısa bir gözlemle konuşsam da.

Bilmiyorum garantisiz mi 6 lar 1800 e bulunuyorken garantili oneplus 3t alıcağımı düşünmüyorum, ki bir sonraki amiral gemileri çıkana kadar değişmem telefonu ama mi 7 5.15 inç çıkarsa almam büyük ihtimal MIUI9 a geçtiğimden beri rahatım iki pencereyi kullanıyorum ama büyük ekran olsa keşke diyorum yada pluslara bakıcam çıkarsa

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bilmiyorum garantisiz mi 6 lar 1800 e bulunuyorken garantili oneplus 3t alıcağımı düşünmüyorum, ki bir sonraki amiral gemileri çıkana kadar değişmem telefonu ama mi 7 5.15 inç çıkarsa almam büyük ihtimal MIUI9 a geçtiğimden beri rahatım iki pencereyi kullanıyorum ama büyük ekran olsa keşke diyorum yada pluslara bakıcam çıkarsa
OP3T'nin garantisi Evo
Garantisiz Mİ6 alabilirsin tabi garantisize güveniyorsan onu alasıya kadar garantisiz OP5 alırdım.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
OP3T'nin garantisi Evo
Garantisiz Mİ6 alabilirsin tabi garantisize güveniyorsan onu alasıya kadar garantisiz OP5 alırdım.

op5 garantisiz 2000 mi 6 1800 bende op5 alırdım bu ikili arasından hem 5.5 kameradada ciddi fark var mi6 yetersiz bazı fotolarda mi5s daha iyi dedirtiyor hatta bokehi tertemiz uygulayamıyor olmamış yani almam ama amiral gemisi için miui arayüzü cidden mis saf androide geçersem sıkılırım gibi rom değişincede yapay duruyor tema launcher falan bişeyler yapacaz artık geçersem

alperbabacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
One Plus 5 Veya Xiaomi Alıp İthalatçı Garantisiyle Uğraşmak İstemiyorsan Samsung Galaxy J7 Pro,A5 2017 veya A7 2016 Modellerine Bakıp Sana Uygun Olanı Seçebilirsin.

Reaksiyon puanı
140
Kesinlikle oneplus3t almalısın bende telefon arıyordum bu telefonda karar verdim s7 iphone 7 halt işlemiş bu telefon yanında