En fazla 150 TL'ye wifi güçlendirici

Bu konuyu okuyanlar

S-O-U-L

Asistan
Reaksiyon puanı
46
En fazla 150 TL'ye wi-fi güçlendirici alacağım 3 duvar var.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379

Tp link öneririm öncelikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi wifi pro bende de var telefona mi home uygulaması indiriyorsun. Mi hesabı açıp bağlanıyorsun ülkeyi mainland china yapınca bağlanacak cihazlar listesi çıkıyor. Fakat Xiaomi türkiye garantili cihazlarda da aynı yöntemle mi bağlanıyor bilmiyorum ben aliexpressten almıştım zamanında.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146

Tp link öneririm öncelikle.

Mi wifi pro bende de var telefona mi home uygulaması indiriyorsun. Mi hesabı açıp bağlanıyorsun ülkeyi mainland china yapınca bağlanacak cihazlar listesi çıkıyor. Fakat Xiaomi türkiye garantili cihazlarda da aynı yöntemle mi bağlanıyor bilmiyorum ben aliexpressten almıştım zamanında.
Bunlardan alırsak 2 ev arasında iş görür mü 25 metre mesafe var

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242

Bunu tavsiye ederim. Evde kullanıyoruz. Modem ile oturma odası arasında boydan boya kocaman salon var. Salona taktığımızdan beri oturma odasında internet çok iyi çekiyor. İsterseniz modem ile birleştirebiliyorsunuz. Birleştirmezseniz ayrı modem gibi oluyor.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Uygulama üzerinden güçlendiricinin kendini modem adı ile göstermesini seçiyorsunuz. Yoksa kendi adını gösteriyor.

İsterseniz modem ile birleştirebiliyorsunuz. Birleştirmezseniz ayrı modem gibi oluyor.

Biraz daha detaylandırayım dedim anlamayan olabilir diye.

@hakantoris sendeki de global versiyon mu ? Bende çin versiyonu var aliexpressten almıştım 2 yıl önce.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Uygulama üzerinden güçlendiricinin kendini modem adı ile göstermesini seçiyorsunuz. Yoksa kendi adını gösteriyor.

Biraz daha detaylandırayım dedim anlamayan olabilir diye.

@hakantoris sendeki de global versiyon mu ? Bende çin versiyonu var aliexpressten almıştım 2 yıl önce.
Evet global versiyon. HB üzerinden almıştık.