En fazla 1.800

sypex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,

Öncelikle oyun oynayan birisiyim ama fazla sistem gerektiren oyunları oynamam. LoL oynarım, onun dışında da sadece minecraft oynarım. Fakat saatlerce minecraft oynarım.

Tüm bunların dışında da dizi-film izlerim. Fazlasıyla sekme açarım.

Yaklaşık iki yıl önce çok sağlam bir sistem topladım, yüksek grafikli oyunları rahatça oynama şansım olsa da hiç yüklemedim. Kendisinden fazlasıyla verim aldım lakin masaüstü bilgisayar ve üniversiteye gitmem için dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Bunun için onu satıp dizüstü bilgisayar alacağım.

Bütçeyi aşamam.

Teşekkürler.

sypex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Foruma yeni girdiğim için Barış beye teşekkür edemedim, kusura bakmayın. Hala bu modelde hemfikir misiniz?
Merhabalar, üniversiteyi kazanmamla laptop alma işi daha ciddiye bindi. Fiyat sınırını 2.000 tlye çekebildim en fazla. Önerilerinizi bekliyorum.

Ek olarak bilgisayarı ailem alacak, yani internet üzerinden almazlar, gidip ya vatan ya teknosadan alacaklar.

Vatan gibi yerlerde freedos satılıyor mu bilmiyorum ama freedos olması sorun değil yazılımı kurabilirim.

SSD'li bir model olursa da çok iyi olur.

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Windows kurulu gelmiyor oraya sen bir şey kuramıyorsun

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Bütçe 2000 olduysa buna bakmanı öneririm. Full HD ekran olması güzel. Aynı fiyattaki diğer ürünler genelde 720P. GT940M ile Minecraft sıkıntısız oynarsın Lol vesaire.
Lenovo IdeaPad 510 80SR0085TX

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Kredi Kartı ile alacaksın muhtemelen. Fark etmez ha vatandan almışsın ha internetten, başka yerden almışsın. Fiyatlar çok fazla fark ediyor ve güvenilirlik konusunda vatan ile pek farkı yok. Senin için daha iyi olur.

Lamborghini

Asistan
Reaksiyon puanı
22
İnternetten almanı önerim. Ayrıca vatan bimeks teknosa gibi yerlerde istediğin model bulunamıyor bazen. Ucuzluk konusunda intternet tercih ederim