En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

• Kullanılan toplam oy
    851

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Bu anketi yıllar önce ben başlattım Troy açmış gözüküyor. :D Artı verilen oylar birbirine girmiş vermediğimiz şıkka vermiş gözüküyoruz allah verdirtmesin. :D

phoeniax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gücüm yetiyorsa Mercedes, BMW, AUDI bence bunlar gerçek alman arabası yetmiyorsa Japon yani Opel veya Volkswagen alacaksam Japon daha iyidir veya aynıdır

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ne kadar çok Alman hayranı varmış. :mrgreen: Türkiye'ninde bir üretimini görmek isterdim. Arabam İtalyan olsada :)

phoeniax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Opel ile Volkswagen tabiki alman ben herhangi bir japon markası araç bu iki marka ile ya aynı kalitededir ya daha iyidir anlamında dedim

musti_x

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Alman arabaları güvenlik sağlamlık ve konfor açısından üst düzeyde bence.....yalnız benim favorim volvo..tabi o araba da isveç malı.. :)

artık isveç değil :)
ntvmsnbc
Güncelleme: 11:23 TSİ 29 Mart. 2010 Pazartesi
GÖTEBORG - Ford, İsveç merkezli otomotiv markası Volvo’yu Çinlilere sattı. Çinli otomotiv şirketi Geely, Volvo için Ford’a 1 milyar 800 milyon dolar ödeyecek.

İki yıl süren görüşmelerin ardından varılan anlaşma, Çinli bir firmanın otomotiv sektöründe şu ana kadar gerçekleştirdiği en büyük denizaşırı satın alma oldu. Ford, Volvo’yu 1999’da 6,5 milyar dolara satın almıştı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Geely Başkanı Li Shufu,, anlaşmanın Geely için bir kilometre taşı olduğunu ve Volvo'nun İsveç'te ayrı bir birim olarak faaliyet göstermeye devam edeceğini kaydetti.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
konfor alman tarz + hız italyan =) hatta sadece tarz olarak ingilizde diyebiliriz

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Alman otomobilleri bir numara. Örn: Audi. Ama bir Japon oto markasını da unutmamak lazım o da Toyota. Otomobiller gerçekten müthiş ve en son teknoloji. Birebir görmek beni daha da hayran yaptı bu markaya. Belki de bir işletmeci olarak hayran kaldım. Her yönden süper çalışma disiplinleri var, tedarik zinciri mükemmel, sıfır stok ile çalışan bir işletme daha ne olabilir ki tüm bunlar işlerini çok iyi yaptıklarını ve araçlarına da son derece güvendiklerini gösteriyor. Bkz. Toyota Boshoku Adapazarı

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bence Japon otomobilleri. Favorim Civic.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yerli adam gıbı araba olsa seve seve almak için para banane ecnebı arabalardan . Birde  zaten ben toplu tasıma araçlarını tercih ediyorum. 21 yaşıma girecem daha ehliyetim yok almayı da hiç düşünmüyorum . Trafik sitresi felan hiç çekemem , binerim metroma otobüsüme dalarım hayallerime ya da düşüncelerime . [ yanlış anlamayın ders felan hakkında düşünüyorum ya da plan program yaparım hayatımla ilgili yorulunca da koyarım kafayı öyle bildiğiniz hayallere dalmam fortcumuyuz l*n biz :) ]

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ferrari,lamborgini,rolls royce,bugatti,hep spor arabalar vede lüks

TrToo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikan Arabalarından vazgeçmem :)..

Dodge Charger.RT

20070512chargerwallwr8.jpg

Chevrolet Chevelle
chevrolet_chevelle_ss_1970_01_s.jpg

Plymouth Hemi Cuda
1971_Plymouth_Hemi_Cuda.jpg

Plymouth Road Runner
Plymouth-Road-Runner-1969.jpg

Amerikan Kası Olarak Adlandırılan arabaları seviyorum :) ön kaldırmaları motor hpleri gerçekten yüksek

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
atın arpayı bol yiyeni makbuldur ama bizim gücümüz zorlarsak anca bunlara yeter
dış görünüşe göre almanya - volkswagen
performansa göre caponya - honda

TrToo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Daha Çok American araçlarını seviyorum 1967 model ford mustang fastback sahibiyim aynı zamanda üzerine tanımam...

evet onlarda güzel.. Ford Mustang - Shelby Gt :)

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 11:33 ----------

Ben Daha Çok American araçlarını seviyorum 1967 model ford mustang fastback sahibiyim aynı zamanda üzerine tanımam...

atın arpayı bol yiyeni makbuldur ama bizim gücümüz zorlarsak anca bunlara yeter
dış görünüşe göre almanya - volkswagen
performansa göre caponya - honda

Dış Görünüşle neyi kastettin wolkswagenler o kadar güzel değil Civicler bile daha güzel dışardan baklırsa

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kore Diyorum Ama Hangi Arabalar orda üretiliyo? Hyundai nereyse ora ....

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ankette alman dedim ama italyanlarda bu işi biliyor.:D