En çok hangi oyunu oynamaktan keyif alıyorsunuz?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,596
Mobil: NBA Live Mobil

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,596
PC yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobilden oynuyoz :tired:

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
flash oyunlar..

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Cs 1.6 , gta türk , gta sanandreas az zaman öldürmedik bu oyunlarda

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Valla kanka pc’ye ilk çıktığında satın almıştım en basic sürümünü yalan olmasın 228₺ falandı.
Kanka çok uçuk fiyatlar bi oyun için inşallah biraz düşünce almayi düşünüyorum değer mi kral fikrin önemli

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Çok pahalı değil mi ya...
Evet gerçekten çok pahalı ya yani oyunu çok beğeniyorum ama bu fiyatı da vermem gibi. Bilgisayarım en yüksek ayarlarda yüksek FPS alcagini bildiğim için de almak istiyorum ama malummm fiyatlaaaar

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Kanka çok uçuk fiyatlar bi oyun için inşallah biraz düşünce almayi düşünüyorum değer mi kral fikrin önemli

Kısaca söyleyeyim hikaye için değer ama online taraf için alacaksan biraz daha bekle derim içerik kısıtlı tekrar ediyor kendini, Gta online gibi bir süre sonra eklenir içerikler, fiyatı günümüz oyunlarında hep böyle maalesef ilerde indirim falan biraz daha düşer ama çok fazla düşeceğini sanmam gta bile hala 169₺’den satılıyor.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Evet gerçekten çok pahalı ya yani oyunu çok beğeniyorum ama bu fiyatı da vermem gibi. Bilgisayarım en yüksek ayarlarda yüksek FPS alcagini bildiğim için de almak istiyorum ama malummm fiyatlaaaar
Ücretsiz yüklenemez dimii ??

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Aynen öyle kaç sene oldu hala pahalı ama epic de bedavaya düşerse ki öyle bişey olması çok zor o zaman baya iyi olur

Valla olmaz deme :) Gta hiç kimsenin aklına gelmezdi adamlar bedavaya verdiler hemde premium edition’du. Onun için belli olmaz.

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ücretsiz yüklenemez dimii ??
Coook zor çünkü zaten adamlar GTA 5 i çıkartarak 1 tane patlama yaptı 200 kusur oyun için yaparlarsa batarlar gibime geliyor??

Valla olmaz deme :) Gta hiç kimsenin aklına gelmezdi adamlar bedavaya verdiler hemde premium edition’du. Onun için belli olmaz.
Kanka dediğim gibi zaten GTA ile patlamayı yapıp çoğu kişiyi epice çektiler yapmazlar diye düşünüyorum

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
En çok keyif aldığım oyunlar
-GTA 5
-LoL(inşallah en kısa zamanda su pislikten çıkarım)
-fifa 20
-r6
-csgo
Bu oyunları sıkılmadan 7-24 oynayabilirim :))

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Kanka dediğim gibi zaten GTA ile patlamayı yapıp çoğu kişiyi epice çektiler yapmazlar diye düşünüyorum

Epic’in arkasında tencent olduğu sürece her şey olabilir :D ama yakın zamanda bende geleceğini zannetmem.

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Dark souls 3 ne kadar keyifli bilemezsiniz aralıksız 10 saat heralde 100 kez ölmüşümdür

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bide Şey 2 Tane Oyun Var Yapımcıları Aynı Oyunların da Büyük Benzerlikleri Var Ama Benzerlikleri Yok??

Karlson
(wishlist karlson on steam | karlsonu steam'de istek listesine ekleyin.)
Oyuncular:=:Upgrade It.
-----------------------------------

Milkman Karlson
(so, you can't wishlist milkmankarlson on steam but you can download it | yani, milkmankarlson'u steamde istek listesine ekleyemezsin ama indirebilirsin)
Oyuncular:=: (kesinlikle burda küfür yoktu ve ben değiştirmedim) MILK GO BACK!
sanki ingiliz varmış gibi jhgahıujfuıdh

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
csgodur loldür valoranttır (cs gibi hep aynı şeyleri yaşamak robot gibi hissettiriyor :/ ) pubgdir bunlar sıkıyor artık.. mobil taraftada oyunlar gerçekten p2w ve oynanmaz vaziyette
pc tarafında oynadığım oyunlar ;
dota 2
dota underlords
aoe definitive edition
path of exile
battlefield 5
apex legends

liste yukarıdan aşağıya en çok oynayıp en az oynadığıma doğru gidiyor =)

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
csgodur loldür valoranttır (cs gibi hep aynı şeyleri yaşamak robot gibi hissettiriyor :/ ) pubgdir bunlar sıkıyor artık.. mobil taraftada oyunlar gerçekten p2w ve oynanmaz vaziyette
pc tarafında oynadığım oyunlar ;
dota 2
dota underlords
aoe definitive edition
path of exile
battlefield 5
apex legends

liste yukarıdan aşağıya en çok oynayıp en az oynadığıma doğru gidiyor =)
Kanka çok haklısın su cs pubg falan acayip derece de sıkıyor artık

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Kanka çok haklısın su cs pubg falan acayip derece de sıkıyor artık
oynayanlara lafım yok köle gibiler hele cs'yi böyle 10k saat oynayan 5k saat oynayan manyaklar var nefret ederim.. saate laf etmem benim de dota'da 5k saatim var ama hala oyunda bilmediğim çok şey var cs de hep aynı şeyler oluyor 1-2 kere bala güzel vuruşlar yapıyon o kadar.. pubg ise yayıncılar olmasa oynanmayacak oyun (bu zamanlarda.) bi ara oynandı falan da artık :/ lol'de ailene küfür yeme simulator kitlesi kötü diğer suncuularda oynayınca da adam yutuptan video izliyor aynısını yapıyor veya takımıın salağından kasılıp taşıyor
nefret ediyorum bu oyunlardan ve oynayanlardan

İkisini de Bilgisayarım Kaldırmıyor Milkman Karlson Oynuyorum En İyi İndie Game.

KAFAM RAHAT
sistemini yaz güzel oyunlar sayayım sana güncel ve güzel grafikli oyunların %80'i zaten çöp

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
oynayanlara lafım yok köle gibiler hele cs'yi böyle 10k saat oynayan 5k saat oynayan manyaklar var nefret ederim.. saate laf etmem benim de dota'da 5k saatim var ama hala oyunda bilmediğim çok şey var cs de hep aynı şeyler oluyor 1-2 kere bala güzel vuruşlar yapıyon o kadar.. pubg ise yayıncılar olmasa oynanmayacak oyun (bu zamanlarda.) bi ara oynandı falan da artık :/ lol'de ailene küfür yeme simulator kitlesi kötü diğer suncuularda oynayınca da adam yutuptan video izliyor aynısını yapıyor veya takımıın salağından kasılıp taşıyor
nefret ediyorum bu oyunlardan ve oynayanlardan

sistemini yaz güzel oyunlar sayayım sana güncel ve güzel grafikli oyunların %80'i zaten çöp
Kanka bugün bir el LoL gireyim dedim abi adam desteğe Fizz almış feedliyor desteğe teemo almış feedliyor bide laneme gelip xp mi caliyorlar yani böyle olunca bı anda silesim geliyor

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Kanka bugün bir el LoL gireyim dedim abi adam desteğe Fizz almış feedliyor desteğe teemo almış feedliyor bide laneme gelip xp mi caliyorlar yani böyle olunca bı anda silesim geliyor
doğru yapacak bir şey. yok şeylerin olduğu oyunları oynayamıyorum ben mesela mouseni hareket ettiriyorsun o hareket sırasında görüntü bulanıklaşıyor ya sözde efekt.. gözümü acıtıyor kör oluyorum bu yüzden birsürü oyunu oynayamadım mecbur lol tarzı oyunlar oynuyordum oyunu 1 yıl falan oynadıktan sonra keşke kör olsaymışım dedim riot çok iyi yapıyor başka oyunlar geliştirerek =))

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Ben Developer Tarafındayım Hocam Sistem Güzel Olsa da Kafam Rahat :D 4GB Ram 512 MB Ekran Kartı İntel Core i3 AMD Radeon Graphics Falan Filan En İyi Undertale Var Zaten Onun Çöpleşme İmkanı Yok :D