En Çok Hangi İphone 7 Rengini Beğendiniz ? Alacak Olsanız Hangi Rengi Alırdınız ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Araştırmadan yorum yapmayın komik duruma düşüyorsunuz

M. Samet

Doçent
Reaksiyon puanı
91
Siz araştırmıyorsunuz. 7 Plus 3900, 7 3300 TL. İkisi farklı.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Jet black güzel ama çizilmesi ve ilerde yaşanacak sorunlardan dolayı mat siyah tercihimdir.

exc4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tercih meselesi tabiki ama kaplamalar hoş değil sanki iphone da bence çünkü rengide önemseyip alıyoruz ve zarar verirmi diye düşünmedin değil
Nexus 6p'de kullanıyorum aynı skini , dbrandsiz telefon kullanmayacak kadar alıştım bence telefona değişik bir duruş sağlıyor. Ayrıca hissiyatı da değiştiriyor. Denemeni öneririm

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Nexus 6p'de kullanıyorum aynı skini , dbrandsiz telefon kullanmayacak kadar alıştım bence telefona değişik bir duruş sağlıyor. Ayrıca hissiyatı da değiştiriyor. Denemeni öneririm

Hissiyatı değiştirdiği konusunda eminim kullansam bile şeffaf olanı kullanırım gibi geliyor.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Tabikide Plus Gold alacağım.
7 serisinde Gold ayrı bir güzelleşmiş :)

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Haa imla hatasıymış :) bende rose gold farklı bir alaşımdan sandım :D beğendiyseniz tabiki alın ona karışamam :p ama bir sorum olacak size bu rengi beğendiren şey nedir cidden ben bir türlü beğenemedim şu rengi :confused::)
Hoş ve dikkat çekici bir renk :)
Bırakın artık bu kız rengi olayını filan :)

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Hoş ve dikkat çekici bir renk :)
Bırakın artık bu kız rengi olayını filan :)
Siz böyle diyene kadar aklımdan bile geçmemişti kız rengi falan cidden böyle düşünende mi var :D sadece sevemedim bir elime alıp baktım yine sevemedim sanırım bir tane satın alıp sıfırından bakmam lazım :(

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Siz böyle diyene kadar aklımdan bile geçmemişti kız rengi falan cidden böyle düşünende mi var :D sadece sevemedim bir elime alıp baktım yine sevemedim sanırım bir tane satın alıp sıfırından bakmam lazım :(
Donanımhaber forumdakilerw göre siyah ve space grey renk dışı hepsi kız rengi alanı da beğeneni de resmen dövmekten beter ediyorlar :D

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Haa imla hatasıymış :) bende rose gold farklı bir alaşımdan sandım :D beğendiyseniz tabiki alın ona karışamam :p ama bir sorum olacak size bu rengi beğendiren şey nedir cidden ben bir türlü beğenemedim şu rengi :confused::)

Bende space greydi ilk cihazım sonra değişim oldu sızıntılar başlamıştı space grey kalkacak diye dedimki gold alayım bare elimde eskimiş gözükmesin [emoji1] ama siyah cidden en çok yakışan renk iphonelara

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Bende space greydi ilk cihazım sonra değişim oldu sızıntılar başlamıştı space grey kalkacak diye dedimki gold alayım bare elimde eskimiş gözükmesin [emoji1] ama siyah cidden en çok yakışan renk iphonelara
Aynen öyle siyah oldukça hoş duruyor çizik falanda götermez ama goldunda bir havası oluyor elinde :D

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Allah aşkına bana dh deme oradan da bu beklenir zaten :D
öyle tabi berbatlaştı orası ama bilgi akıcılığı da fazla mesela gece 3 -4 -5 te işteyken canım sıkılıyor buraya geliyorum kimse yok oraya bakıyorum herkes var muhabbet filan ediyoruz Iphone 7 hakkında :D
ya bana göre telefon kendini belli edecek ne o kap kara tlefon :D

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
öyle tabi berbatlaştı orası ama bilgi akıcılığı da fazla mesela gece 3 -4 -5 te işteyken canım sıkılıyor buraya geliyorum kimse yok oraya bakıyorum herkes var muhabbet filan ediyoruz Iphone 7 hakkında :D

Orası doğru ama çok fazla trollük ve iğrençlik var dayanamıyorum o çeşit ortamlara :mad::)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Aynen öyle siyah oldukça hoş duruyor çizik falanda götermez ama goldunda bir havası oluyor elinde :D

Bide bende şu iç çerçeve takıntısı var onu siyah alıncı görmüyorsun o yüzden siyah seviyorum mesela note7 htc10 alsam da siyah alırdım o iç çerçeveyi görmemek için

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

Aslında o kadar para veriyorum kendini göstersin diyenlerde var bu konuda roze gold ve gold daha ön planda ama siyah hem dediğim gibi iç çerçeve göstermiyor hemde asil duruyor

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Ulan al işte bir darbede annemden geldi bu renk nasıl dedim top musun sen dedi :D

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Aslında o kadar para veriyorum kendini göstersin diyenlerde var bu konuda roze gold ve gold daha ön planda ama siyah hem dediğim gibi iç çerçeve göstermiyor hemde asil duruyor
şu dünyada herşeye çözüm geldi fakat bi çerçeve olayına çözüm gelmedi ya şaşırıyorum :D
Ulan al işte bir darbede annemden geldi bu renk nasıl dedim top musun sen dedi :D
Senin o zaman rose gold almaman gerek :D