En Çok Ekran Kartını Kim Sattı?

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Yıllardır AMD kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı mutluyum :)

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Pc kullandim kullanali Nvidia kullaniyorum pahali ama kaliteli diye dusunuyorum....

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
amd çok bozdu bayağı bozdu öyle böyle değil, inanılmaz bozdu, çok fazla bozdu, önünü alamadık öyle bozdu,
bozdu bozdu bozdu bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da fazla bozdu, artık bozmasın dedik iyice bozdu.
artık inanamadık bozdu gitti yani. amdu bıraktım yani. daha nasıl bozulur ya dedim. daha fazla bozulmaz heralde dedim.
ben bir yerde durucak bunun bozulması diye bekledim ama yine bozdu

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
amd çok bozdu bayağı bozdu öyle böyle değil, inanılmaz bozdu, çok fazla bozdu, önünü alamadık öyle bozdu,
bozdu bozdu bozdu bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da fazla bozdu, artık bozmasın dedik iyice bozdu.
artık inanamadık bozdu gitti yani. amdu bıraktım yani. daha nasıl bozulur ya dedim. daha fazla bozulmaz heralde dedim.
ben bir yerde durucak bunun bozulması diye bekledim ama yine bozdu

Kol Centerı aradınmı :D Valla kendimi bildim bileli Ati yani Amd kullanıcısıyım bir sorun görmedim ama nvidia oyunlara optimize konusunda daha başarılı sanırım tam bilmiyorum :D

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kol Centerı aradınmı :D Valla kendimi bildim bileli Ati yani Amd kullanıcısıyım bir sorun görmedim ama nvidia oyunlara optimize konusunda daha başarılı sanırım tam bilmiyorum :D
aynen. çok doğru.. ama sonuçta kaç ekran kartını denedik ki? biz bilemeyiz. ikiside iyi. sorun yok

marauder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence bozan biri varsa oda nvdia çünkü kullandığım laptopta gt240m grafik işlemcisi var en son çıkan driverları yükleyemiyorum fabrika ayarında gelen driver ne ise onda kaldım yeni driver yükleyince direk mavi ekran o yüzden bozan nvdia diyorum ondan ötürüde zaten pazar payı düşmüş...

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sapphire hd5850 kulanıyorum çok memnunum crysis 2 1920*1080 oynuyorum banasın demiyor :)

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 02:03 ----------

arkadaşlar nvidia biraz kazık desek daha doğru olur ati gerçekten kulanıcı dostu fiyat konusunda ..ilk çıktığı zaman 600 tl olan bir hd5850 şuan 290 tl alabiliyorsunuz nvidia gtx470 çok yakın olan bir kart 150 tl daha ucuz fark burada

Son mesajlar