En çok begendiğim site

jack_li

Üyecik
selam beyler . ben maksut1990.sitemynet.com gezdım gordum ve begendım sizlerinde gormesını tavsıye ederım

blogger

Doçent
jack_li dedi ki:
selam beyler . ben maksut1990.sitemynet.com gezdım gordum ve begendım sizlerinde gormesını tavsıye ederım
Gezip görmen beğenmen normal.Sitenin sahibi bende olsam bende gezip görüp beğenirdim :D

blogger

Doçent
cathlack dedi ki:
Kötü bi site
Benim kişisel değerlendirmem
Saygılar
İlk yorumu yapınca siteye bakmamıştım ama bu kadar kötü bir site olduğunu düşünmüyodum.Bi giren bi daha girmez oraya heralde.. Tamam amatörsün bizde ilk sitemizi mynetten açtık ama benim sitem bunun yanında web 3.0lı site gibi kalıyordu.Eğer reklamını yapacaksan güzel bişeyin reklamını yap beğendiğin site bumu..

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Tavsiyen için sağol ama,
Hadi Bir Kişisel görüşte Benden
Gezdim Gördüm Beğenmedim
:D :D :D

amesfa

Dekan
Onursal Üye

cathlack

Profesör
amesfa dedi ki:
cathlack dedi ki:
amesfa dedi ki:
blogger dedi ki:
cathlack dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
Saol paylaşım için ;)
Güzel paylaşım dimi Çağlar :D
Paylaşılan ne anlamadım..Güzel olan ne onu hiç anlamadım..

Sen ince espiriyi anlamamışsın ufaktan dokundurulmuş :D :D :D
Harikasın :) ;)

Espiriden anlamak lazım dimi ama :)
Tabikide :D

blogger

Doçent
amesfa dedi ki:
cathlack dedi ki:
amesfa dedi ki:
blogger dedi ki:
cathlack dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
Saol paylaşım için ;)

Onun dediği pek espriye benzemiyo :D

amesfa

Dekan
Onursal Üye
blogger dedi ki:
amesfa dedi ki:
cathlack dedi ki:
amesfa dedi ki:
blogger dedi ki:
cathlack dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
Saol paylaşım için ;)

Onun dediği pek espriye benzemiyo :D

Anlayana :) Herkesin espiri anlayışı farklı olabilir ama bağıra bağıra dokundurmuşlar orda :D

cagrihan

Üyecik
herkeze slm arkadaslar hicmi hic begenmedimm bir daha girmem zaten ama size tavsiyem www.radiodost.net adresinden canli canli istekelrinizi yerine getiren bir birinden tatli dj ler aninda isteklerinize cevap vermekte girin dinleyin memnun kalacaksiniz hepinize iyi aksamlar selametle (L)

cagrihan

Üyecik
en cok begendim radyo www.radiodost.net aninda istek hatti devrede bir birinden tatli djler istekelrinize yer vermekte sevdiklerinize ulastiriyor dinlemenizi tavsiye ederim ayrica bu siteyi gezdim hic begenmedim emek verenlerin eline koluna saglik diyorum yinede selametle

"Tavsiye Ettiğiniz Siteler" forumundan çıkıp "Reklam Etmek İstediğiniz Siteler" bölümüne dönmüş biraz ;D

santral

Üyecik
arkadaşlar bence,siteyi veren arkadaşa fazla haksızlık etmeyelim.en azından saygı göstermeliyiz.siteyi veren arkadaşı tanımıyorum.gerçi bir çok şeyde youtube açılıyor ama,yinede emek vermiş.:)