En Büyük Final Akhisar'la

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Kaptan Tolga Zengin, “Şampiyonluğa adım adım yaklaşıyoruz. Hiçbir maçta beraberlik opsiyonunu düşünmüyoruz. Bu yarıştaki en büyük finali Akhisar ile oynayacağız” dedi.

tolga-zengin.jpg

Beşiktaş'ın kaptanı Tolga Zengin bu hafta deplasmanda oynayacakları Akhisar Belediyespor karşılaşmasının şampiyonluk yarışındaki önemine değindi. Siyah-beyazlı eldiven, "Şampiyonluğu istiyoruz ve adım adım yaklaşıyoruz. Hiçbir maçta beraberlik opsiyonunu düşünmüyoruz. Bence bu yarıştaki en büyük finali Akhisar ile oynayacağız" diye konuştu.

Bu deplasmandan da kayıpsız dönmeleri halinde avantajlarını daha da büyüteceklerinin altını çizen tecrübeli file bekçisi sözlerini şöyle sürdürdü:

'Yeter ki şampiyon olalım'
"Takımın moral ve motivasyonu üst düzeyde. Bazen oyuncu değişiklikleri ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşanabilir ama bu kesinlikle 1 gün sonraki antrenmana yansımıyor bile. Herkes, 'Yeter ki şampiyonolalım' düşüncesinde. Tamamen bu hedefe kilitlendik ve maç maç gidiyoruz. Önce Akhisar sonra sıradaki... Akhisar mücadelesi en kilit maçımız olacak."

FotoMaç

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Akhisar bize ters geliyor ama üstesinden gelmeyi başarabiliriz.