En Büyük Final Akhisar'la

Bu konuyu okuyanlar

Creative

NouSPro
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Kaptan Tolga Zengin, “Şampiyonluğa adım adım yaklaşıyoruz. Hiçbir maçta beraberlik opsiyonunu düşünmüyoruz. Bu yarıştaki en büyük finali Akhisar ile oynayacağız” dedi.

tolga-zengin.jpg

Beşiktaş'ın kaptanı Tolga Zengin bu hafta deplasmanda oynayacakları Akhisar Belediyespor karşılaşmasının şampiyonluk yarışındaki önemine değindi. Siyah-beyazlı eldiven, "Şampiyonluğu istiyoruz ve adım adım yaklaşıyoruz. Hiçbir maçta beraberlik opsiyonunu düşünmüyoruz. Bence bu yarıştaki en büyük finali Akhisar ile oynayacağız" diye konuştu.

Bu deplasmandan da kayıpsız dönmeleri halinde avantajlarını daha da büyüteceklerinin altını çizen tecrübeli file bekçisi sözlerini şöyle sürdürdü:

'Yeter ki şampiyon olalım'
"Takımın moral ve motivasyonu üst düzeyde. Bazen oyuncu değişiklikleri ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşanabilir ama bu kesinlikle 1 gün sonraki antrenmana yansımıyor bile. Herkes, 'Yeter ki şampiyonolalım' düşüncesinde. Tamamen bu hedefe kilitlendik ve maç maç gidiyoruz. Önce Akhisar sonra sıradaki... Akhisar mücadelesi en kilit maçımız olacak."


FotoMaç
 

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Akhisar bize ters geliyor ama üstesinden gelmeyi başarabiliriz.
 

SDN Son Haberler

Üst