En beğenilen kadın oyuncu; Vahide Gördüm

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
71zv2.jpg

★★★★★★★★★★

Kanald.com.tr’nin düzenlediği “Son iki yılın en beğenilen kadın oyuncusu” anketi tamamlandı. Son iki yıl içerisinde çekilen sinema filmlerinde başrol oynayan kadın oyuncular arasında yapılan oylamaya site ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gösterildi.

Anket sonuçlarına göre 2008 yılında Devrim Arabaları filminde oynayan Vahide Gördüm birinci seçildi. Gördüm’ü Ejder Kapanı filminde oynayan Ceyda Düvenci takip etti. Gökten 3 Elma Düştü adlı filmle bir hayat kadınını oynayan Bennu Yıldırımlar ise üçüncü seçildi.

Ayrıntılı sonuçları görmek için aşağıdaki linki tıklayın.

En beğenilen kadın oyuncuyu seçin fotoğrafları

İlk 10 oyuncunun sıralaması şöyle:

1. Vahide Gördüm ------------------------------------------------->Devrim Arabaları(2008)
2. Ceyda Düvenci ------------------------------------------------> Ejder Kapanı (2009)
3. Bennu Yıldırımlar------------------------------------------------>Gökten 3 Elma Düştü (2008)
4. Fadik Sevin Atasoy--------------------------------------------->Usta(2008)
5. Nurgül Yeşilçay-------------------------------------------------->Vicdan(2008)
6. Beren Saat--------------------------------------------------------->Güz Sancısı (2008)
7. Ahu Türkpençe---------------------------------------------------->Dinle Neyden (2008)
9. Fahriye Evcen----------------------------------------------------->Aşk Tutulması (2008)
10. Nehir Erdoğan--------------------------------------------------->Meleğin Sırları (2008)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu ilk 10'daki hiç bir bayanı beğenmiyorum.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bir ara yazarım da benim cümlede bir hata mı vardı, niye değişti?

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bir ara yazarım da benim cümlede bir hata mı vardı, niye değişti?

Alıntı yerine düzenle butonuna tıkladım yanlışlıkla.. Sonra kaydedip çıktım. Yani bir şey değiştirmedim.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yaa abi şu anketlere hep başkaları katılıyor, bi gün de benimle anket yapmadılar yaa nasıl yapıyorlar bu anketleri :D
Ben ne biliyim anket yapılan kişilerin ruh durumunu :D

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İlk 10 unun hiç birine göz aşinalığım yok.
Benim ilk 10 um; Annem- Kardeşim-Teyzem-Kaynanam-Gelin-Giden vs.