Bu konuyu okuyanlar

BeastRage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlamadan önce: Ben bu forumda YENİYİM! Yani lütfen konuya daha layık bir bölüm varsa taşınmasını talep ediyorum.

Download-MEMU-App-Player-5.0.1.0-for-PC-2018-Android-emulator.jpeg

MEmu nedir?
MEmu,bilgisayardan mobil oyunlar oynayabileceğin bir emülatördür. Bluestacks ile karşılaştırmadım fakat bilgisayarı Bluestacks'i açmayan biri varsa bunu kullanabilir.

MEmu Emülatör Yazılımını nereden yükleyebilirim?
Tıklaman yeterli!

MEmu uygulamasını anlattık,nereden yükleyeceğinizi gösterdik.Şimdi gelelim MEmu'nun özelliklerine...

1-ÇOKLU UYGULAMALAR
Ne anlama gelir bu? Demek istiyoruz ki MEmu kullanarak aynı oyun için birden fazla hesap oluşturabilir veya aynı hesaptan eş zamanlı birden çok oyun oynayabiliriz.

2-KEY MAPPİNG
Emülatörlerin olmazsa olmazı,eğer bir Vuruşçu Oyunu (FPS,TPS) oynuyorsanız hiç şüphesiz ihtiyacınız olacaktır.MEmu da size basit ve kullanışlı bir oyun pedi desteği sunuyor.Atayacağınız tuşların ne işe yaradığı tuşların üzerine imleci götürürsek gözükecektir.Bu Key Mapping olayı sizi oyundaki rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır.Ben Standoff 2 ve War Robots oynadım ve nadiren öldüm(hatta hiç ölmediğim de oluyor).O yüzden Oyun Pedi Desteği çok önemli diye düşünüyorum.

BONUS- PUBG MOBİLE'A ÖZEL,HAZIR KEY MAPPİNG
Bu PUBG hayranlarını mutlu edebilir çünkü MEmu'nun yapımcıları PUBG Mobil'e hazır key mapping yapmışlar ve bu "PUBG Mode" diye geçiyor.Ama ne yazık ki emülatörümüzü saptıyor o yüzden sadece Emülatör kullanıcıları ile oynayabiliyoruz.(En azından beleş.)Ben PUBG'yi satın aldım fakat optimizasyon sıkıntıları bundan dolayı da ekran kartımın yetersizliği yüzünden düzgün oynayamıyorum.Bu da beni teselli ediyor.

PUBG-Mobile-cozunurluk-ayarlarini-degistirme-ve-Lag-giderme.jpg
Bir teşekkürü fazla görmeyin lütfen :)

Ekli dosyalar

• Download-MEMU-App-Player-5.0.1.0-for-PC-2018-Android-emulator.jpeg
    Download-MEMU-App-Player-5.0.1.0-for-PC-2018-Android-emulator.jpeg
    36.3 KB · Görüntüleme: 1,241