Emre Güral yoğun bakımda!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Trabzonspor'un 25 yaşındaki forveti Emre Güral'ın kalbinde ritim bozukluğu tespit edildi. Koroner yoğun bakımda olan oyuncu geceyi hastanede geçirecek.

23549282.jpg

Trabzonspor Kulüp Doktoru Hakan Bozdoğan, Emre Güral’ın sağlık durumu hakkında kulübün resmi internet sitesinden şu açıklamayı yaptı:

“Emre'nin sabah antrenmanı sırasında şikayeti üzerine kendisini hastaneye gönderdik. Kalbinde ritim bozukluğu var. Bu nedenle hastanede gözetim altında tutuyoruz. Bir gün hastanede gözetim altında kalacak. Hayati bir riski bulunmamaktadır.”

KORONER YOĞUN BAKIM NEDİR: Koroner Yoğun Bakım Birimi (KYBB), genellikle birden ortaya çıkan ve herhangi bir tedavi/ işlem yapılmazsa hastanın yaşamını yitirmesine yol açacak kritik kalp hastalıklarının yakından izlenmesi amacıyla düzenlenmiş bir bölümdür.

Fenerbahçe'den Emre Güral mesajı

Fenerbahçe, kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Trabzonspor’un golcüsü Emre Güral’a geçmiş olsun mesajı yayınlayarak dostluk adına büyük bir adım attı. Sarı lacivertlilerin twitter hesabından yapılan açıklamada “GEÇMIŞ OLSUN | Kalp rahatsızlığı dolayısıyla hastaneye kaldırılan Trabzonsporlu futbolcu Emre Güral'a acil şifalar diliyoruz” denilirken bu mesaj özellikle taraftarlar arasında büyük bir memnuniyet yarattı.

İki kulübün arasındaki gerginliğin sona ermesi açısından çok önemli bir adım olan bu açıklamanın ardından Trabzonspor cephesinin de bu jeste karşılık vereceği öğrenildi.

TFF, Emre Güral'a acil şifalar dileğinde bulundu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan Trabzonsporlu futbolcu Emre Güral'a acil şifalar dileğinde bulundu.

TFF'den yapılan açıklamada, "Trabzonspor futbolcusu Emre Güral'ın bugün antrenmandaki şikayeti üzerine hastaneye gittiğini ve tedavi altına alındığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Emre Güral'a acil şifalar dileriz" denildi.

Hürriyet

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Trabzonspor'un dün sabah yaptığı antrenmandan önce rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede kalbinde ritim bozukluğu tespit edilen Emre Güral, bugün taburcu edildi.

Trabzonspor'un internet sitesinden bir açıklama yapan kulüp doktoru Hakan Bozdoğan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Koroner Bakım Ünitesi'nde tedavi altına alınan Emre Güral'ın kalbindeki ritim bozukluğunun düzeldiğini belirterek, "Genel durumu gayet iyi. Hastaneden taburcu edildi. Bu hafta dinlendirilecek" dedi.

Dün basına kapalı yapılan idman öncesinde kalbinde ve göğsünde ağrı hissettiğini söyleyen Emre Güral, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmış ve kalbinde ritim bozukluğu tespit edilmişti.

23561280.jpg

Hürriyet

Son mesajlar