Empati Mesajlaşma Programı

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhaba arkadaşlar

Bir arkadaşım benim Ubuntuyu gördü, msn olarak empatiyi kullanıyorum gerçekten de çok hoş bir yazılım. Windows için olanı var mı bunun?

ERL

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bazı güzellikler Linux e mahsus.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Merhaba arkadaşlar

Bir arkadaşım benim Ubuntuyu gördü, msn olarak empatiyi kullanıyorum gerçekten de çok hoş bir yazılım. Windows için olanı var mı bunun?

Empathy'i beğendiyse, sen Linux'un derinliklerine daldıkça dibi düşecek demektir. :)

Ama malesef empathy'nin win sürümü yok. :)

ERL

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Orada "Linux de derleme var"a bir atıf yapmış, ona güzel dedim. Tabi kaynak kodları üzerinde gerekli düzenleme olmadan olmaz.

ERL

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Keyloger, konusu ve yeri değil belki ama, ben Linux != Windows u yanlış yazarak, bizim esprimizle bir windowsçuya bu esprinin tersini bize karşı yapma fırsatı verdiği için Jeaquares e ceza verilmesini talep ediyorum. Bir ay ban cezası bence yeterli, fazlasına gerek yok. :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Keyloger, konusu ve yeri değil belki ama, ben Linux != Windows u yanlış yazarak, bizim esprimizle bir windowsçuya bu esprinin tersini bize karşı yapma fırsatı verdiği için Jeaquares e ceza verilmesini talep ediyorum. Bir ay ban cezası bence yeterli, fazlasına gerek yok. :D

1 ay uzun değil mi yahu? O kadar süre Jea olmazsa sıkıntıdan patlarız. :devil2:

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
nesi var bu emphaty nin anlamadım bu kadar özel

Son mesajlar